Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snazimese2015
26. kvě 2016

@asus to jsem si myslela😃 díky moc teď by to bylo opravdu nevhod

milujicimamina
26. kvě 2016

@monikavitezslav nevim ale u těchto mivam falesne dusiky ☹

milujicimamina
26. kvě 2016

@snazimese2015 ja teda vidim odpovida to mistu v okynku?

snazimese2015
26. kvě 2016

@milujicimamina právě že ne 😃 vadný test jen jsem se chtěla ujistit

milujicimamina
26. kvě 2016

🙂

nordjane
26. kvě 2016

@snazimese2015 ten test v tom muze byt klidne spatne dan a proto nemusi sedet v okynku 😀 A pokud rikas, ze je to ted nevhod, tak bych se ani nedivila, kdyby to vyšlo 😀 většinou když to nejméně čekáš a říkáš, že se to ted něhodi tak to zrovna vyjde 😀 😀

milujicimamina
26. kvě 2016

Ja tam taky vidim carku
@nordjane

pavcik123
27. kvě 2016

Taky tam vidím 🙂

snailice
27. kvě 2016

Dobré ráno holky, asi zase jen ryska že? ☹ na neděli mám posledního Maxe a pak volám dr. Při 9 dnech zpoždění počítám, že by čárka měla být krásně vidět a né abych lovila ducha - takže tento měsíc asi zase nic.

PS: na telefonu je to lépe vidět, je šedivá

asus
27. kvě 2016

Holcinky co takhle si založit diskusi aby jsme tam mohly vice povídat pridavat fotky a pripadne smazat když budem chtít?

pavcik123
27. kvě 2016

holky je to ze vcerejska z odpoledne, ms mam termin až v ponděli

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 ta carka je ale uplne jinde než ma bejt😲 .udelej ještě jeden test tenhle vypadá na spatnej

pavcik123
27. kvě 2016

@asus není, je dobře 😀 mám úplně nějakej obyč test. a ukázali mi tohle 4 🙂

pavcik123
27. kvě 2016

@asus jak muzes vedet kde ta carka má bejt? 😀

pavcik123
27. kvě 2016

mě přijde, že se tady komentuje víc testu kde je vysledek negativní :( nezlobte se na mě, asi by to chtelo jinej prispevek, protoze v tomhle prispeku jsou holky ktery se snazej už fakt dlouho a kdyz se sem da pozitivni test, tak dokazete jen napsat, je to duch, je to spatny, carka je uplne mimo.. proste podpora jako blazen fakt...

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 ta čarka bejva u všech testu dal .co máš prossim za test?

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 proto sem chtěla aby se založila nijak diskuse přesunuly by jsme se tam

pavcik123
27. kvě 2016

ne je vazne dobre, nevim co je to za test, jsem uz v praci, takhle mi vysly vsechny 4 testy. a i kdyz sjem se divala na nepocuranej, tak tam ty carky proste vidis jak jsou prosvětlený a je na správném místě.
Jinak je to obyčejnej test z lékárny, jeste jsem si včera skočila do dm pro pepino a tam carka byla též

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 ale je zvlaštni že ti to ukazaly 4 testy tak to asi bude ja se s tim setkala u sebe taky u nijakeho testu a byl pravě blbej .tak to potom vypada nadějně když ti to ukazaly 4 testy držim pěstičky 😵

pavcik123
27. kvě 2016

děkuju, 4 testy ze dvou balení, tak uvidíme 🙂

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 ja si koupila taky nijakej s tesca a mam tam taky něco jen nevim zda tomu věřit 😀

pavcik123
27. kvě 2016

ja si kupovala mamatesty a byl podle nich tehotnej i muj chlap 😀 mely by je stahnout z trhu :( me kazdy mesic ukazovaly ducha ale tahle carka je fakt jina než dušíková

pavcik123
27. kvě 2016

@asus kdy mas termín na ms?

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 mam to dostat ve středu 😉 jojo mamatesty zname ty sou fakt šilený 😝 .ja si objednala dr maxe ten jedinej nelhal nikdy

asus
27. kvě 2016

Holky tak ja dnes test takhle tak nevím je vidět?nebo blud?

pavcik123
27. kvě 2016

@asus ale joooo, neco se rysuje 🙂

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 myslíš?☺ ze to není blud?a kdy to cekas spis necekas?

pavcik123
27. kvě 2016

@asus ja tak pondeil, utery asi 🙂
v pondeli na utz jsem mela vysokou sliznici a vcera a predevcirem me bolel pupek a mam o pul c isla vetsi kozy a desne bolej 😀

asus
27. kvě 2016

@pavcik123 jo tak to zni fakt dobre😊 ty me volej taky

ms.neomagic
27. kvě 2016

@pavcik123 asi te zklamu,ale @asus ma pravdu,ta carka je uplne mimo...a myslim si ze to neni o tom,ze by tu nekdo nekomu neco nepral,ale o tom,ze nektere snazilky jsou samy presvedcene,ze to tam vidi,ac je test bily jak snih,ale oni si to tak moc prejou,ze to tam videt chteji...to neni tvuj pripad,ty tam neco mas,ale uplne mimo...a myslim si ze mas testy dr.max 2v1 baleni...a ty byvaji dobry..takze bych zkusila treba ten clear blue 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru