Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

petiiiska
3. srp 2015

@svlocka určitě sílí, ani jsem si nemusela fotku zvětšovat ;) Tak šup na TT a držím palce ;)

svlocka
3. srp 2015

@petiiiska myslis ze kdyby te treba tehu nebylo tak by to zustalo asi uplne slabe jak na te horni?no zitra nebo ve stredu by mela ms dorazit,

slunicko01
3. srp 2015

@svlocka končím 6.tyden. Byla jsem zvedava, jestli ten ovulační teda taky něco ukazuje. Je to dělaný teď, testovací čárka se objevila hned, ta kontrolní míň a později. Tak uvidíš, jak ti to bude silit. Držím palce ať se zadari...

petiiiska
3. srp 2015

@svlocka Nevím, ale kamarádka si taky dělala ovu test, když byla těhotná a měla čárku 🙂 Tak držím pěsti, ať je TT pozitivní 🙂

svlocka
4. srp 2015

Tak co myslite?delany odpo.

bbvcelka
4. srp 2015

@svlocka já myslím že ano..momalinku ale jistě..kolikáty jsi DPO..u nás se už taky zadařilo 😀

sobtik1986
4. srp 2015

@svlocka je tam dušík, tak snad bude sílit. Držím vše co mám 😉

svlocka
4. srp 2015

@bbvcelka dnes 13dpo,poznala jsem to podle ovu silily dnes ma prijd ms tak doufam ze uz neprijde,test jsem delala odpo,rano skusim snad bude silit

slunicko01
4. srp 2015

@svlocka vypadá to dobře ☺

svlocka
4. srp 2015

@slunicko01 myslis?rano mi to doufam ukaze vic

sobtik1986
4. srp 2015

@svlocka pokud to je odpolední test tak ráno bude vidět hezky ráno je víc hcg a ms určitě nedorazí

svlocka
4. srp 2015

@sobtik1986 jo je to odpoledni test 🙂

petiiiska
4. srp 2015

@svlocka Držím palce, vidím dušíka ;)

slunicko01
4. srp 2015

@svlocka určitě, tohle vypadá, že by z toho něco mohlo být ☺

svlocka
4. srp 2015

@slunicko01 no tak to dam zitra vedet 🙂

edulinecka
4. srp 2015

Ja mela takového ducha a dneska uz 5 den prenasim 😁 přeji at je ráno silnější 😊

svlocka
5. srp 2015

Holky neni silnejsi je stejny tak je to nechapu asi stoho nic nebude ms nikde

misimisi
5. srp 2015

@svlocka Ještě nezoufej, já ten první test měla stejně silný ráno i večer 😉 pak už jsem to nestovala dvakrát za den. Sílí po dvou dnech, ze začátku i tak jen malilinko 😉

slunicko01
5. srp 2015

U@svlocka to ještě nic neznamená, zkus odpo nebo zítra... Měla by silit co dva dny

svlocka
5. srp 2015

Jde videt tak jak na te fotce.uvidim nebudu ted testovat,ale aby to nebylo bio.tehu.ale asi tam musi neco byt ne?vecer se vubec nevyspim picha me v pod.prsa horko je.no uvidime

svlocka
5. srp 2015

Tak dnes delany odpo a myslim ze sili predtim na hornim duch a ted 🙂 co myslite?

misimisi
5. srp 2015

Dva různé testy a na obou je celkem solidní čárka 🙂 tak to tam je 😉 Negativní myšlenky hoď do koše a raduj se 🙂 Ať je vše, jak má být! 😉

marycz
5. srp 2015

Ahojte holky, tak já zkusím taky...asi ani nemusím vědět co a jak, protože musím ještě čekat (ještě je brzo) a asi i vím, co mě čeká...jenom to prostě chci někomu ukázat a možná znát názory....prožila jsem si biochemické těhu i zamlklé v 9tt, takže už mě asi nic nepřekvapí...
Dnes jsem 25 DC, cykly mívám tak 26 - 28 dnů...v pondělí jsem měla vnuknutí, že jsem "v tom"...vyběhla jsem si z práce do lékárny, test jsem si udělala včera (úterý) dopoledne a byl slabě pozitivní (Verto 10)...pak jsem udělala jinou značku odpoledne (Dr.MAX), jak jsem přišla z práce a tam byl taky dušík..dneska ráno jsem dělala mamatest 10 a bílo...pak jsem dělala dopoledne opět Verto 10 a opět slabě pozitivní...tak já nevím...budu čekat, to je jasné... 🙂
Co jsem ale četla, že prý Verto 10 dělají falešné duchy...snad ne můj případ...

misimisi
5. srp 2015

@marycz Jj, jsou tam 🙂 Jednou se ta smůla musí prolomit, přeji Ti moc štěstí 😉

marycz
5. srp 2015

@misimisi děkuji, snad se prolomí...zamlklé bylo v listopadu 2014, od té doby jsme to nějak neřešili....nechali jsme to na přírodu....čárky jsou sice tam, ale co ten mamatest 10 dneska ráno úplně čistý?...ani náznak....budu zkoušet a čekat....možná není tak citlivý?

misimisi
5. srp 2015

@marycz Mně teda mamatest ukázal hodně brzo, ale fakt jsi ještě asi krátce po oplodnění, tak to barvivo je na každém testu jinak silné, uvidíš za dva, tři dny 😉 a neboj se.

marycz
5. srp 2015

@misimisi to je pravda, buď a nebo... právě to bude zajímavé, protože pokud to mimi nebude, tak nastoupím do nové práce...pokud to mimi bude, tak zůstanu v té staré....samozřejmě budu ráda za obě možnosti, i když rodina je teď určitě víc...ale pokud by to i nevyšlo (doufám, že jo), budu se těšit do nové práce, jelikož jsou tam lepší podmínky 🙂

mrnous81
5. srp 2015

ahoj děvčata,normálně mám MC 28 dní...ale minulý měsíc se mi z nějakých důvodů protáhl na 31 a dnes už jsem opět 30 DC a stále nic,ani malý náznak,že by se něco rozjíždělo...včera 29DC jsem musela na odběry krve na HCG kvůli dnešním jiným vyšetření (CT a RTG),ale sestrou mi bylo řečeno,že o těhotenství se nejedná,jestli tam byly nějaké jednotky,nezmínila...ale cejtím se už několik dní strašně unavená,tak nějak divně,občas mě pálí žáha(netrpím na to)atd. Mohlo se stát,že bylo na HCG z krve ještě brzo a nemuselo se ukázat? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

marycz
5. srp 2015

@mrnous81 myslim,ze z krve by uz to slo poznat...ja jsem mela taky minuly mesic cyklus protahlej,ale myslim,ze to bylo tim,ze byl anovulacni.

slunicko01
5. srp 2015

@svlocka to už je pěkná čárka, ne duch ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru