Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucykal
12. srp 2015

@alkuska já teda ten angelsound taky moc neznávám do 12týdne jsem měla hodně ultrazvuků a lékaři v nemocnici je dokonce nedělali každý den protože to prý není moc dobré

lucykal
12. srp 2015

@bajule gratuluji

alkuska
12. srp 2015

@lucykal Já jsem si taky řekla že ho raději nechci. Celý první trimestr jsem se třepala abych nepotratila, ale to je na něj stejně brzo, a tak teď už to bez něj vydržím 🙂

lucykal
12. srp 2015

@alkuska taky jsem se hrozně bála do doby než jsem cítila pohyby. bylo to docela brzo, ale pokud bych tím nenašla srdíčko byla bych na nervy a stojí to spoustu peněz a nevíím jestli to neni škodlivé.

tynulkaxix
12. srp 2015

Ahoj holky chci se vás zeptat. Dneska jsem si dělala test lady max od Dr. Max a ukázala de mi slabounkata čárku, zkoušela jsem si pak udělat ještě mamatest a tam mi přijde že chvíli něco vidim a pak zase ne. Neměla jste to taky některa? Že na jednom testu duch a na druhém nic? Myslíte že by to konecne mohlo vyjít? Na zítra tu mám jen mamatest 😒

sobtik1986
12. srp 2015

@tynulkaxix a dělala jsi je oba z ranní moči? jinak je lepší srovnávat stejné značky protože každý má jinak množství barviva opak jeden z nich za 2 dny to by měla být čárka 2 x tak silná

anyt9178
12. srp 2015

@tynulkaxix já to měla stejně na dr. Max a women secret testu slabé čárky a na mamatestu jsem lovila ducha podle světla 😀

tynulkaxix
12. srp 2015

@anyt9178 a byla si tehu?

anyt9178
12. srp 2015

@tynulkaxix jj ale nedopadlo to ☹ Prostě nemam nějak štěstí. Zkus udělat test za dva dny a uvidíš, že už bude silnější 🙂

tynulkaxix
12. srp 2015

@anyt9178 tak to je mi lito ☹ kéž by si mela pravdu

anyt9178
12. srp 2015

@tynulkaxix a máš před ms nebo už zpoždění?

tynulkaxix
12. srp 2015

@anyt9178 jsem 30 DC a dostávám to jak kdy no tak uvidíme

tynulkaxix
12. srp 2015

@anyt9178 ale většinou touhle z dobou už spinim

anyt9178
12. srp 2015

@tynulkaxix tak držim palce 😉 a dej vědět a máš fotku? Že by jsi ji sem dala 🙂

tynulkaxix
12. srp 2015

@anyt9178 hele nemam. Az budu doma zkusím to vyfotit ale nevím jestli ten pidi dusik půjde vidět 😀 zítra zkusím další test tak jsem zvedava

anyt9178
12. srp 2015

@tynulkaxix jojo hnedka dej vědět 🙂

slunicko01
12. srp 2015

@tynulkaxix já dr. Max a mamatest a na Maxovi duch, mama nic ☺ tak neves hlavu, držím palce aby to dopadlo...

tynulkaxix
12. srp 2015

@slunicko01 zítra ráno zkusím znovu a uvidím. Ale mám jen mama tak se docela bojim. Dr. Max budu mit dyl. A čekáš miminko?

sobtik1986
12. srp 2015

@tynulkaxix já zase měla minulý měsíc první dušíky na mamatestu pak až dr. max, ale u mě pak 5 dní po zpoždění začal slábnout a o 2 dny byl SP ☹

dvamy
12. srp 2015

@sobtik1986 jak jako slabnout? 😞

slunicko01
12. srp 2015

@tynulkaxix jj, zatím je to v začátcích, tak snad to půjde dobře...

tynulkaxix
12. srp 2015

@slunicko01 držím palečky aby to vse bylo v pořádku 🙂 i když člověk se nepřestane bát cele tehotenstvi a ani po porodu 🙂
@sobtik1986 to je mi lito:( na to nechci ani pomyslet
ja doufám, že ten dnešní duch nebyla jen náhoda,a ze zítra bude čárka o něco silnější

sobtik1986
13. srp 2015

@dvamy první byly ob den 2x tak silnější to, už jsem měla hezké 2 čárky a pak 3 dny po ms byla slabší než než ten poslední a druhý den jsem začala špinit a další jsem samovolně potratila ☹ Ale byla jsem ráda, že to bylo takhle v začátku a né později brala jsem to jako opožděnou ms bylo to lepší než v březnu kdy jsem byla na revizi kvůli zt ve 12 t

dvamy
13. srp 2015

@sobtik1986 jo takhle 😞 to me moc mrzi! Snad už bude dobre 😊

sobtik1986
13. srp 2015

@dvamy doufám, sice už 2 děti mám, ale chtěly jsme ještě chlapečka a pokud to tento měsíc nevyjde tak snažení odložíme minimálně na rok

tynulkaxix
13. srp 2015

Dobre ráno holky. Tak jsem si ranou dělala aspoň ten mamatest a uz i na mamatestu je duch 🙂 takže už mám 3 testy s dusíkem 🙂

pekkaa
13. srp 2015

Ahoj holky. Jsem 35 DC, ale mivam delsi cykly a dle teploty jsem ted 12 DPO. Zhruba dneska jsem mela dostat menstruaci, ale nemivam ji uplne pravidelne...
Citila jsem se trochu jinak, divne, tak jsem 10 DPO udelala prvni tehotensky test a druhy dneska 12 DPO - viz obrazky. Co myslite? Mohlo by to byt ono?

alkuska
13. srp 2015

@pekkaa U mě to takhle vypadalo 🙂

verusky
13. srp 2015

@pekkaa no jasne 🙂 gratulace 🙂 🙂 🙂

pekkaa
13. srp 2015

Diky holky!!! Potesily jste me!!🙂
Uz at to jen vydrzi!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru