Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

weyky
2. led 2016

Tak jsem dnes 10dpo,bazálka se mi drží 37,2-3 a dnešní test opět nepatrný dušík.Ale u dcery se mi pořádný duch ukázal 14dpo a 2 čárky v den ms,takže 16dpo.Ještě je tedy naděje 🙂
Akorát je dnes šero a nejde mi moc vyfotit 😒

raduska81
2. led 2016

Ahoj holky tak dnes jsem 25 DC a zda se mi ta čárka slabší:( bojím, bojím:(

weyky
2. led 2016

Ještě na bílém podkladu...fakt na prd světlo

sarivojvodova
2. led 2016

Holky já vás obdivuji já tam nic nevidím a vyhodila bych to do koše jako negativní. 😀Já tam měla 14 DPO dvě silné čárky. A dělala jsem jen dva testy.

nordjane
2. led 2016

@weyky nic bohužel nevidím...
@raduska81 dušík tam je, ale hodně slabounký... Holky vyčkejte, zda dorazí MS a pak případně testujte, testovat před MS jsou jen pouhé spekulace 🙂

longchamp
2. led 2016

Ahoj holky, dávám fotku dnešního testu, jsem 14DPO. Vidíte tam taky ducha? Ve středu jsem jeden den krvácela, od čtvrtka ani kapka. Dnes jsem začala trochu špinit😕 Obávám se, že z toho nic nebude😕

dehors
2. led 2016

@longchamp s těmihle testy nemám zkušenost, ale vlevo rozhodně NĚCO je 🙂.

dehors
2. led 2016

holky, prosím, co si o tom myslíte? jsem 10. den po ketu dvou pětidenních embryí. jeden test (ten horní) je ze včerejška... ps - je to mamatest

nat
2. led 2016

@longchamp ja myslim ze je to vice nez jasne 🙂

longchamp
2. led 2016

@dehors
@nat holky, já si už příjdu jak blázen a nevím jestli nevidím to co chci vidět🙂
Já teď teda budu doufat, že // bude sílit. Jen mě znepokojuje to špinění😕 U prvního těhu jsem to vůbec neměla.
Test je Benu a z Benu lékárny, to je jediná v okolí dnes otevřená.

longchamp
2. led 2016

@dehors a u tvého testu tam vidím taky ducha, ale je ještě brzo na testování, ne? Držím palce, ať // sílí😊

dzogobela
2. led 2016

@longchamp já si dělala první test cca 10-11 DPO (takhle brzo proto, že jsem dostala nějaké kortikoidy). A před tím jsem 2 dny opravdu slaboulince špinila... no a je z toho těhu. Bylo to asi uhnizďování. A prý je normální špinění na začátku... pokud je to teda malinko, "kolegyně" z jiné diskuze špinila až asi do 7 tt.

dzogobela
2. led 2016

@weyky Nic nevidím, ale je ještě brzo... navíc to může odejít s MS, vydrž do termínu MS.

dehors
2. led 2016

@longchamp nevím, jestli je brzo... pětidenní embryo + 10 dní. tj. jako u "normálního" početí 14 dnů po ovulaci. tedy jestli se to takhle dá počítat...
V rámci sváho normálního cyklu by zítra měla dorazit MS.

nat
2. led 2016

@longchamp urcite mevidis spatne 14 dpo je pekna carka a po zvetseni je i ruzova ale urcite jeste pockat do MS budu drzet pesti 🙂

sobtik1986
2. led 2016

@dehors já vidím 2 krásné dušíky budu držet palečky, aby čárky sílili 🙂

longchamp
2. led 2016

@dehors aha, ale duch tam je😉

longchamp
2. led 2016

@nat děkuju😊

shenara
2. led 2016

taky vidím duchy 🙂

sarivojvodova
2. led 2016

@longchamp Ahojky hele já taky jeden den krvácení a těhu jsem. Držím palečky. 😘

longchamp
2. led 2016

@sarivojvodova děkuju😊 Já jsem začla dnes špinit, ale málo. Jsem z toho nervózní jak to dopadne, ani jsem zatím manželovi neukázala test.

ileni
3. led 2016

Ja myslim, ze mivzesilil

dehors
3. led 2016

@ileni to rozhodně!

dzogobela
3. led 2016

@ileni no jasne,ze jo! Gratulace 🙂

longchamp
3. led 2016

@ileni určitě ano😊

sarivojvodova
3. led 2016

Holky a proč děláte ty testy před MS?? Nebo strašně brzy??

misutkakosutka
3. led 2016

@sarivojvodova přesně, já to udělala jednou a naposled,,,byla tam slabounká čárka,akorát se člověk nervil a následně zklamal....užívám si sexíku a když to vyjde budu jedině ráda,ale stresovat se nehodlám 🙂

lenka27
3. led 2016

@longchamp ja ho tam vidim

bibinka2208
3. led 2016

@sarivojvodova tak ja ho delala tak brzy treba ze zvedavosti a nedockavosti. Myslim ze to je hloupa otazka... Bez urazky. Ale proc si asi holjy muzou delat testy brzy pred ms... Protoze na to cekaji vic nez na cokoliv jineho 🙂

sarivojvodova
3. led 2016

@bibinka2208 Já to chápu, ale po MS co nepřijde je to lepší než hledat duchy na testu, promiň.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru