Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

petapal
1. zář 2016

@lenulinka10 jedu teď do kaufu tak zkusím tam v lékárně

petapal
1. zář 2016

@lenulinka10koupila jsem Benu test Quick tak se pokusí. Vydržet do soboty má test další.jinak mně chvilkama bolí břicho dole pak zas ze stran.A snad i pipka😁pokud to není tehu což bych byla šťastná.Ať se prosím MS už rozjede.6.9. Asi jedu pro hormonálni léky a poslední ivf.Takže to nemusí zdržovat ti. Že se někde toulá ms

ms.neomagic
1. zář 2016

@deniska1990 ty jooo na dva tydny na Maledivy...uf uf..me tan stacil tyden 😀 ty pockej,v tuhle dobu na Maledivy? to tam moc hezky mit nebudete,ne? ted je tam zrovna obdobi destu...

fallingstars
1. zář 2016

Čau ženy, co myslíte? Mám to teprve dostat a jsou dělaný teď večer, fotka bez úprav...

ssaskiaa
1. zář 2016

@fallingstars já tam vidím ducha 🙂

06lienocka
1. zář 2016

@fallingstars ano je tam

deniska1990
1. zář 2016

@ms.neomagic Ja myslim, ze me tam nebudou stacit ani ty dva tydny 😃 obdobi destu tam v tomto obdobi je, ale co jsme cetli, tak vzdy prselo chvili rano a potom krasne cely den 🙂 tak snad nam to vyjde! Uz se nemuzu dockat.

laura1972
1. zář 2016

@fallingstars gratuluji je to tam🙂 zkus test ráno to bude určitě čárka výraznější 🙂

ms.neomagic
1. zář 2016

@deniska1990 kam konkretne mirite..my byli na Kuredu Atol..v lednu..a chcipali jsme tam horkem 😀

deniska1990
1. zář 2016

@ms.neomagic My jedeme na Ari Atoll. A libilo se ti tam? 🙂

ms.neomagic
1. zář 2016

@deniska1990 libilo moc..je to proste raj..a verim ze dnes s nynejsim partnerem by se mi tam libilo jeste vic 😉 jen jsem tam po kazdym jidle mela behavku 😀 najist a sup na wc,docela to vycerpavalo 😀

ms.neomagic
1. zář 2016

@deniska1990 zkusim ti sem zitra dat nejaky fotky,jestli je dohledam 😉

petapal
1. zář 2016

Vidíte nějaký náznak

laura1972
1. zář 2016

@petapal tak tam nic moc nevidím, možná by to chtělo jiný test. Kolik si DPO? 🙂

petapal
1. zář 2016

@laura1972 14.8. A 16.8. Byl sex a pravděpodobně ovulace krvacela jsem ten den po styku prý je to ovulacni u některých .teď mám 2dny spozdeni lehounce jsem spinila tři dny byla i na gynde.Test si mám zkusit v sobotu.Sliznice zvýšená jako před MS.bolel ne podbrisek jako mocak.Někdy víc někdy ne během dne.

petapal
1. zář 2016

A dnes splnění je pryc

petapal
1. zář 2016

Ji ak jsem si koupila benu test quick tak zkusím vydržet do tě soboty testovat i když je to strašná závislost

laura1972
1. zář 2016

@petapal tak ještě výdrž do soboty a pak bych to zkusila, ale asi s jiným testem ne mamatest, at máš jasno 🙂 držím moc palce a dj pak vědět 🙂

deniska1990
1. zář 2016

@ms.neomagic Ja uz se prave nemuzu dockat, kazdy rika, jaky je to raj! Urcite, budu rada a rada se podivam 🙂

petapal
1. zář 2016

Děkuju strašně bych si to přála nikdy jsem meskani neměla .FURT DOUFAM ,že byly holčiny které měli dlouho neg.test a nakonec byly tehu.Nezbývá než čekat

evusk
1. zář 2016

@fallingstars je to tam, gratuluju🙂

fallingstars
1. zář 2016

@ssaskiaa
@06lienocka
@laura1972
@evusk

Děkuju! Ještě se neraduju, zkusím ráno. Ale vždycky byly sněhobílé, tak mě tohle trochu překvapilo 😉

moniiss
1. zář 2016

Bud tam carka je nebo neni. Ve vašem případě vypadá,ze je🙂

evusk
1. zář 2016

@fallingstars řekla bych že je to jasnačka, už budou jen sílit🙂

laura1972
1. zář 2016

@fallingstars držím palce 🙂

dddkkk
1. zář 2016

@katuskad1 Držím palce ať je brzy lépe!!!

lenulinka10
2. zář 2016

@petapal tak pak dej vedet,tak jsi dopadla 😉

fallingstars
2. zář 2016

Tak dnes ráno, v den ocekavane menstruace...

lenulinka10
2. zář 2016

@fallingstars gratuluji 👍

lucky22
2. zář 2016

Ahojky snazilky. Vcera jsem byla 8 den po ET a nevydzela jsem to a udelala si test. Byl okamzite pozitivni krasne, jen jsem si neuvedomila ze je to 15 den po pregnylu. Co si myslite? Zavadeli mi 2 embrija blastocysty, 5 denni PK.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru