Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bobisek90
25. pro 2014

Ja myslim ze jasne tehu 🙂

danuse90
27. pro 2014

Ahoj holky. Nevíte jak chápat tenhle test? Jsem 6 dnů po čtyř denní MS(normál mam 5-7) Díky

klaaaara
27. pro 2014

@danuse90 podle mě je to vadný test. Těhotenství to myslím nebude.

klaaaara
28. pro 2014

Co myslíte holky? Že by se po roce a půl zadařilo? Nemám halucinace? 😊

mimi1004
28. pro 2014

@klaaaara Vidím 2 duchy 🙂

klaaaara
28. pro 2014

@mimi1004 to jsem ráda, že nejsem sama kdo je vidí. 😊

danuse90
28. pro 2014

@klaaaara Jojo, dusiky vidim na prvni pohled 😉 At sili!

klaaaara
28. pro 2014

@danuse90 děkuji

saji
28. pro 2014

Ahojte holky, dávám fotku testů 12 a 13dpo. Co myslíte? Jsou to Cemio gravitesty.

saji
28. pro 2014
saji
28. pro 2014

Přidávám ještě jednu

sulemina
28. pro 2014

myslím, že je jasné, že test je negativní

saji
28. pro 2014

@sulemina Myslím, že pro někoho to třeba jasné není. Ve skutečnosti to vidět je, foceno mobilem, tam to taky jde vidět, pro to jsem to tady dala.

sulemina
28. pro 2014

co ti není jasné, ten test je úplně bílý, pokud je to vidět ve skutečnosti, pak to je jiná, ale tu není vidět absolutně nic

ronyx
28. pro 2014

Holky já mám mít ms kolem 1.1 nevydržela jsem a 25 zkusila první testík,malilinkatý dušík tam byl,nešel ještě moc vidět,včera 27 jsem zkoušela znova a ejhle dušík nám zesílil.Takže teď jen čekat do toho 1.1 jestli se nedostaví ms.Snad se nic nepokazí

ronyx
28. pro 2014

@saji Já teda na tvých testech taky vidím jen sněhobílo,tak nevím,ale věřím,že to může bát fotkou.Mě to taky trvalo,než se mi alespoň trošku podařilo ducha vyfotit.Ve skutečnosti je vidět mnohem zřetelněji než na mé fotce,takže držím pěstičky aby se zadařilo 😉

sulemina
28. pro 2014

@ronyx ty máš ducha na fotce a pozitivní je, že sílí

evcann
28. pro 2014

@saji vubec nic :(

evcann
28. pro 2014

@ronyx dušíka vidím 🙂

lenice31
28. pro 2014

Sto pro tam je, takže gratuluju, moc 🙂
Já měla jiný test, ale se stejným výsledkem 🙂 Takže z vlastní zkušenosti, je tam 🙂

saji
28. pro 2014

Holky, omlouvám se za kvalitu, ale nechápu, že na mobilu to vidět je a když jsem se dívala na ntb, tak taky nic ☹. Nechápu to.

hudala
28. pro 2014

@saji já na tom spodním vidím ducha.

luciebx
28. pro 2014

@saji ducha vidim na vsech testech..

hroudicka1
28. pro 2014

Ahoj holky, šest dní mi mešká MS, na testech vidím asi ducha, ale čárka zatím nesílí. Co myslíte? je to možné? mám radost, zároveň mi asi hrabe jestli se mám radovat nebo držet mysl na uzdě 🙂 díky L.

lilinka2008
28. pro 2014

@hroudicka1 JOJO JE TAM...JA MELA I SLABŠÍ... 😉

ally8
28. pro 2014

@hroudicka1 Jako něco tam je 🙂 Zkus ještě vydržet třeba 3 dny. Jsou to nervy jí vím. Já ale si pamatuji, že jsem se těhle duchům chtěla vyhnout, tak ikdyž jsem měla už 4 dny meškání menstruace a bolely mě prsa, test jsem si šla koupit až fakt ten 4 den, 🙂 Byly to nervx, ale čárka jasně viditelná, takže jsem si byla jistá 😉

sleepers
28. pro 2014

@hroudicka1 vidim ducha. Gratuluju 🙂

danger007
28. pro 2014

vidí to tam testla bych za dva dny, ať ušetříš kačky za testíky 😉, jak bude sílit bude to na dobré cestě.

hroudicka1
28. pro 2014

díky moc, zkusím vydržet a neřešit. Zítra v práci přijdu na jiné myšlenky, ale testovat asi nepřestanu. To nevydržím 🙂

ronyx
28. pro 2014

Holky jak je to s nemocenskou?Může mi gyndařka napsat nemocenskou hned jak mi potvrdí těhu?Když dělám ve fabrice,kde se jednou noční,tahám těžké věci,lítá tam skelná vata a chodí se tam do pecí ve kterých je i 70 stupňů? Někde jsem četla,že nemocenskou píše gyndařka snad až dostane mamina těhu průkaz. Díky za názory

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru