Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

weronicaaaa
4. kvě 2016

@1nelinka my sme se o nic nesnažili..ani nevím,kdy jsem měla ovulaci..nic sem si nepočítala..prostě po MS sme na to hned hupsnuli a povedlo se 🙂 my sme tomu dali volnej průběh,sex sme si užívali a hotovo 🙂

mimimimi
4. kvě 2016

@sunny1sis nebo tam mimi skoro bylo ale neudrzelo se kvuli testovani pred MS? Biochemicke tehotenstvi se tomu rika. Radeji bych se mylila. Priste budes vedet ze je lepsi pockat po MS no 😣 ale nechci byt na chytro, vim ze to cloveku to neda pokud se citi jinak, jenze kdyz tam ty // vidis drive tak je to zklamani pak o to vetsi 😣 Drzim pesti kazdopadne! Prej to ale byva vic nez caste a pak je to lepsi nevedet ani. Nesmutni ono to vyjde znovu a uz se nepusti. Ikdyz o tom jestli to bylo testem muzem jen spekulovat to nikdo nerekne...😐

mimimimi
4. kvě 2016

@sunny1sis na to je dobre to mereni BT jeste, aby tomu clovek na 100%neveril predcasne. Myslet si muzem co chcem i testovat ale dokud ty teploty nebudou odpovidajici bude kazde testovani asi zbytecne 😣 ...nebo se z toho clovek aspon nesmi hroutit kdyz bude test negativni...zkus to pokud nemeris alespon poznas kdy byla ovu a kdy dojde MS kdyz nic jineho 😉

mimimimi
4. kvě 2016

@sunny1sis a bez leku se da otehotnet...nase druhe bylo prave kdyz jsem

sunny1sis
4. kvě 2016

@mimimimi BT meriam. U nas sa neda bez liekov, skusali sme a bylo to vic jak rok zbytecne cekani.

mimimimi
4. kvě 2016

vysadila hormony a pak bylo Jen jedno nahodne snazeni
...pro vysvetleni mela jsem v te dobe cerstvou praci a nevedala jestli pokracovat ve snazeni...a pak ten jeden den jsem si rekla s...na to, na co jsem vse podstupovala ...pak dlouho dlouho nic testy i krev negat. A ukazalo se pozdeji ze ano a ze z tohoto styku(jiny nebyl) a bez leku a stimulace 😉 ...leky jeste ucinkuji ikdyz je neberes...ja brala clostilgebyt 😉 a puv.diagnoza od Dr. znela Sterilitas II. prestoze prvni ditko slo hned 😉

mimimimi
4. kvě 2016

@sunny1sis aha no ale graf je takovy pekny,chci taky takovy 😊...😇 to mi nejde do hlavy...co kdyz proste nektery test ukazuje pozdeji...tak zkus jeste mamatest 😉 Stejne doporucuji testovani az v den vynechane MS...takze dokud MS neprisla ber to jako bus netestovala...muzes byt ten typ komu hcg nabiha opravdu pomalu a pak testy neukazi tak brzy jako ostatnim 😉

zlatickon
4. kvě 2016

Ja uz radej netestuji,zitra jdu k doktorce a uvidum.Dnes bt 37,4 a 15dpo menta by (ne)mela prijit za 4dny.Jinak porad boli podbrisek a kriz,nevolnosti nam take ale az odpoledne.Kolem jedne to zacne a nejsem schopna pomalu ani dychat abych se nepozvracela

sunny1sis
4. kvě 2016

@mimimimi No u nas ani prve neslo. Az po polrocnej stimulacii. Ja mam clostik, utros a posledne 3mes aj pregnyl. My sa nechranime uz roky, dlho pred cielenym snazenim. Dg. mi dr. nepovedal, len tolko, ze bez liekov neni ovu. Nikdy. Vraj mame stastie, ze nepotrebujeme antikoncepci. ☹ Ms bolesti a prsa bolia fest, takze zitra to urcite pride. Moc dakujem za povzbudenie! 🙂

monikavitezslav
4. kvě 2016

Holky já se hlásím z práce a ms nikde. Počkám do soboty a doufám ze už neprijde

elsissn
4. kvě 2016

Ahojky, také se přidávám... I když ja slabá platí to? Hlavné už je to 4 dny stejný nesílí stalo se to někomu? Je vše v pořádku?

gepe
4. kvě 2016

@elsissn ahoj, carka je pekne videt. Kdy mas termin MS, nebo jsi mela? To se ptam ohledne toho nesileni carky.

mimimimi
4. kvě 2016

@sunny1sis ja si to taky vcera myslela a nic a ted me na MS zas neboli jen mi bylo zle 😉 tak uvidime ;) Jeste mas duvod byt v klidu a to ikdyby jsi jen spinila diky teplotam 😉

Dnes mi bylo opet blbe a z jidla co jsen dala malemu vyvetrat jsem citila normalne zelezo silny zapach ze jsem mela chit to vyhodit.Ted se uz musim smat ze nam z toho smrdi snad dela kuchyn ale syn pry nic neciti 👀 😂...taky mate zostreny cich tolik a citite "blbe" nebo to byva taky PMS?

mimimimi
4. kvě 2016

@elsissn gratuluji 😉pěkná ruzova/ a jasna, žádný duch😃 to asi nezesili tak rychle ale za dalsi tri dny tipuji uz bude jasna 😊👍 většinou rozdíl tydne je znát určitě 😉...tak ať je vše ok😉

elsissn
4. kvě 2016

@gepe měla mi začít 28.4.

elsissn
4. kvě 2016

@mimimimi děkuji snad ano, jen jsem trochu nervozní, někde jsem i četla, že se jedná o potrat když nezesílí😣

mimimimi
4. kvě 2016

@elsissn to by ale i bledla 😉 kliiid 😊😉

gepe
4. kvě 2016

@mimimimi nemusela by blednout.
@elsissn aha, diky za info. Tak to drzim pesti aby bylo vse ok a v poradku! 🙂 nechci strasit, ale silit by mela, i kdyz asi zalezi taky na testu, odbornice na tehotenske testy nejsem. Pripadne Ti muze ukazat digi Clear Blue s tt kolikaty tyden jsi. Me kdyz test nesilil, Clear blue mi ukazal 1-2 misto 2-3 a jednalo se nakonec o Biochemicke tehotenstvi (ty byvaji cca do 6tt a vetsinou jsou brany jako "opozdena menstruace"), resp. kdyby nebyly tehotenstke testy s ranni detekci, tak nejedna zena by ani nevedela, ze mela oplodnene i kdyz neuchycene apod. vajicko.

jankr
4. kvě 2016

@elsissn ja mam s temito testy podobnou zkusenost. Carka sice sili, ale hrozne pomalu. Zkusila jsem testy z Benu lekarny s citlivosti 25 a sili mi takhle hezky. Takze doufam, ze je vse v poradku a snazim se nestresovat papirkovymi testy..

sunny1sis
4. kvě 2016

@mimimimi mna to brusko boli hodne, to je isto ms. ☹ inak pachy som nemala ani pri prvom. Drzim palce, aby u tebe to bolo mimi.

mimimimi
4. kvě 2016

@gepe myslim den ode dne by driv nebo pozdeji vybledla ne?

gepe
4. kvě 2016

@mimimimi me nebledla, a ani nesilila. Bledla az po "ms", do uplneho vymizeni. Proto jsem i napsala, ze to muze byt i testy treba a nestrasit rovnou biochemickym, i kdyz ta moznost je taky..

mimimimi
4. kvě 2016

@sunny1sis tj mi lito jestli to tak citis tak uvidis zitra jeste...ta teplota vysoko neni kdyz prijde MS...a me taky bolelo dost a ted uz ne 😉 ja to taky ty pachy u dvou tehotenstvi nemela nebo alespon nic tak vyrazneho ale moje mamka to pry ze tri deti mela jen u me, u brachu ne 😊 Dekuji a i tobe drzim stale 😉

mimimimi
4. kvě 2016

@gepe ja si prave nemyslim ze je duvod se strasit 😉 ...dokud nezmizela tak neznamena ze se neco deje,urcite ne hned po 4dnech, je to za A)testy a za B)tak skokove carky vzdy nesili...ne kazdemu...kazda ma ten narust hcg jinak rychly 😉 jinak mne mrzi ze sis to uz zazila 😣

gepe
4. kvě 2016

@mimimimi v pohode, zazila jsemmj. jeste i horsi nez biochemicke 🙂 2x. Samozrejme, ze to nemusi znamenat, ze je neco v neporadku. Rozhodne jsem nemela cil nekoho ci ji strasit, pouze jsem nastinila, ze i to je mozne, ne ze je to u @elsissn stopro spatny. Proste prvni trimestr je vabank, ktery nikdo neovlivni. No v kazdem pripade se snad shodneme alespon na tom, ze 100% potvrzeni a info o stavu veci da lekar 😉

milujicimamina
4. kvě 2016

@jankr krasne gratuluji 🙂

barbarosi94
4. kvě 2016

Holky, jelikoz jsem nad tim nikdy moc neuvazovala ,kdy mam nebo nemam ovu tak me to Zajimalo a koupila ovu test... Spravne by mela byt ovu 6.5.,mysliste, ze to vypada ,ze bude?

jaja01k
4. kvě 2016

@barbarosi94 zatim to nevypada, testuj dal 🙂

kastanek87
4. kvě 2016

@barbarosi94 to je hodně slabé,pri ovulaci mám tu první silnější než druhou. Ale je pravda,že ovulace přijde ráz na ráz,takže to možné je 🙂 neměla jsem to jakoze by postupně zesilovala a pak byla nejsilnější...

barbarosi94
4. kvě 2016

Tak proc je ruzova ta druha?😳😏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru