Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sunny1sis
13. lis 2014

@rebelka41 OBROVSKA GRATULACE!!! 😀 😀 😀 Prajem, nech je vsetko v poriadku!!! 😉

sunny1sis
13. lis 2014

@pajinka85 Tak ako dnes? Robila si testik? Drzim palce!!! 😉

pajinka85
13. lis 2014

@sunny1sis testy negativní, MS mešká... Ideální kombinace 😝

sunny1sis
13. lis 2014

@pajinka85 To neznasam!!! Clovek to uz chce vediet naisto, bud jedno alebo druhe a ono toto...Cakanie je najhorsie. Drzim palce, aby testiky boli falosne negativne! 😉

rebelka41
13. lis 2014

@sunny1sis děkují moc.Nemáš zkušenosti s utrogestanem?Jsem 3/4 roku po potratu,proto mi ho dala,ale nerekla mi dr jak ho uživat,jestli polykat,nebo zavádět.

sunny1sis
13. lis 2014

@rebelka41 Urcite viem, ze ked uz si tehu, tak sa ma zavadet! Myslim, ze je to uvedene aj v pribalovej informacii. 😉

tsterinka
13. lis 2014

holky vidíte něco? 😒

franerka
13. lis 2014

@rebelka41 a můžu se zeptat kolik jsi byla dpo u testování a kolik jsi dnes? Díky

rebelka41
13. lis 2014

@franerka ahoj byla jsem 12-13den dpo.Dnes jsem 14den,takže byla ovu asi dřív. Jinak ms mám vždy přesně na den a snad i hodinu 🙂 🙂

rebelka41
13. lis 2014

@sunny1sis Děkuji,ano už jsem si to nastudovala 😀

saji
13. lis 2014

Ahojte holky, ano další nedočkavka se k vám vtěrkne, dávám fotku, co myslíte. Horní test ze včerejška a spodní z dnešního rána, co myslíte? Jsem asi +/- 11DPO

saji
13. lis 2014

@pankafe Tak já dneska taky nevydržela a testovala. Horní test je ze včerejška z rána a spodní z dnešního rána, uvidíme no. A co Ty? Jak jsi na tom? Testuješ? Jinak já to nemám mamatest, ale mám to nějaký test z Benu

pankafe
13. lis 2014

@saji Já jsem to nejak špatně počítala. Jsem dnes teprve 20DC a 6/7DPO. Takže se snažím vydržet co nejdéle! Na tom dolním vidím miniducha, držím palce 🙂 Ozvu se, az to nevydrzim. Tipuju, ze v úterý, to uz budu 11/12 DPO...

franerka
13. lis 2014

@pajinka85
@sunny1sis nějak se mi tomu nechce věřit .-) myslíte, že o víkendu když budu 15DPO my Clearblue (pokud jej seženu) ukáže výsledek? to by byla jistota...

pajinka85
13. lis 2014

@franerka jo ja myslim že určitě

svlocka
13. lis 2014

Asi vim ze to tady nepatri ale zeptam se nevite kdy si muzu udelat tt kdyz mam ms muze behem toho nebo pockat az zkonci?a pak udelat test?diky

ninikry
14. lis 2014

@svlocka Na co test, kdyz mas ms?

tsterinka
14. lis 2014

dobré ráno již včera jsem se ptala jestli někdo něco vidí a asi nikdo nic,dnes jsem testovala znovu a myslím,že tam dušík straší 🙂

misula29
14. lis 2014

@tsterinka na tom levým asi něco vidím,ale těžko říct jestli to není ryska 😒

valik
14. lis 2014

@tsterinka jojo, taky tam ducha vidím... 😉 Držím palec, ať čárka sílí...

ninikry
14. lis 2014

@tsterinka Kdyz je to takhle slaboucky, tak na tech fotkach je to hrozne blbe videt, "nazivo" to muze byt treba jasny 🙂

mimar
14. lis 2014

ahojky mám problém. našla jsem doma starý test který byl do 3/2014 a na měm se mi ukázala dálnice. mám tomu věřit nebo ne

ninikry
14. lis 2014

@mimar Pro jistotu mozna jeste udelej jeden, ale myslim, ze dalnici by asi neukazal, kdybys nebyla tehu...

luciebx
14. lis 2014

@mimar podle me testy nemuzou vyjit ze spotreby.. vsak to neni jako salam kterej zezelena... vubec bych se nebala a verila tomu.. 😵

sunny1sis
14. lis 2014

@franerka Ty mas jasne tehu! Ja som to s tym clearblue robila tak, ze som si kupila naraz ten digi clearblue aj iny obyc 25kovy test a najprv som spravila ten obyc, aby som videla, ci nieco na nom bude a ak ano, do toho isteho vzorku som strcila aj ten digi a bolo to tam!! Ale pri sile tvojich testov si myslim, ze to mas v kapse! Drzim palce!!! 😀 😀 😀 😀

sunny1sis
14. lis 2014

@tsterinka Ja vidim aj na tej prvej foto aj na tejto..nieco sa tam urcite deje!! Drzim palce, nech sili ciarocka!!! 😉

sunny1sis
14. lis 2014

@saji Nieco tam je, ale mne pri takomto vysledku dojde ms se spozdenim...Drzim palce, aby to u teba tak nebolo! 😉

sunny1sis
14. lis 2014

Ahoj holky, u mna dnes bieda, robila som mamatest 10, ciarka sidce v limie, ale ledva viditelny dusik, ciza slabne. ☹ ☹ ☹ ☹ Zrejme ms dorazi kazdu chvilku.

svlocka
14. lis 2014

@ninikry jen se ptam ms mi prisla o tri dny pozdeji a mam ji slabou skoro zadne bolesti jen pichani a to vzdy ms silnou a velke bolesti a ted nic a byva mi zle..cetla jsem ze muzes mit ms a byt i tehotna tak prave kdy si to muzu zkusit i behem?

franerka
14. lis 2014

@svlocka zkus az ti skonci krvaceni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru