Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terkakerka
5. lis 2014

Ve skutečnosti je ta čárka ještě silnější... no, na to, že už 29.10. byl viděn dušík, tak to sílí docela rychle... Ale ještě se radovat je předčasný... příští týden se ukáže a rovnou zajdu na gyndu ;)

svlocka
5. lis 2014

Muzu se pridat..? 🙂 V pondeli jsem si delala test negativni ani dusik a o dva dny pozdeji jsem si delala dnes a dusik a jsem 10DPO.myslite ze bude sylit? Porad pichani pod brisku. Nebo je uz ponzde foto prikladam dekuji za nazory🙂

vermon
6. lis 2014

Taky pridavam a po 2 letech snazeni tajne doufam...Ten popsany je pred dvema dny,tam jeste nic nebylo...Druhy horni je ze dnesniho rana...Neco tam vidim...tak snad to neni halucinace jako vzdy...

vermon
6. lis 2014

@svlocka:V hledani duchu jsem prebornik a ja to tam vidiiim 🙂

asus
6. lis 2014

@vermon nechti tě zklamat ale myslim že to bude dražka duch by musel bejt ružovej 😒 počkej par dni držim pěsti (a pokud je to mamatest tak ten děla duchy furt )

svlocka
6. lis 2014

@vermon myslis ze to bude plany poplach?

nonacek
6. lis 2014

@svlocka Ahojky,tak Já tam také nic moc vidim.. ,ale třeba to taky dela fotka a ve skutečnosti je to silnější,nevím? Ale Já když mám něco podobného na tt tak bohužel ,nic. A mamatestu nevěřim ! pokaždé se my objevi duch a nejsem tehotna.

svlocka
6. lis 2014

@nonacek jo jo mi to taky tak nekdy udelalo a nebyla jsem asi si koupim nejaky jiny s vetsi citlivost ale nevim kde vsude prodavaji jen mama testy :(asi to jsou smejdy.ze

bublifuk
6. lis 2014

Já jí tam vidím 🙂, takovouhle neviditelnou - viditelnou jsem měla já u prvního testu 😀 ..... malé bude 5 měsíců 😀...........držím pěsti !

svlocka
6. lis 2014

@bublifuk videt jde ale uz jsem to mela jednou a nic :(ty mama testy jsou na prd :(mela jsi ho viditelny?a za jak dlouho sis od dusika delala druhy?

jarmulka
6. lis 2014

@svlocka podle mě tam je!!!! Já ho tam vidím!!!! 🙂

jarmulka
6. lis 2014

@mufffinis podle mě úplně jasné těhu!!!!! 🙂

jarmulka
6. lis 2014

@vevebubu co potichu radovat??!!! Já bych křičela radostí maminko!!!! Je to TÁÁÁÁM 😀 !!!!

asus
6. lis 2014

@svlocka nejlepši je dr Max ty jediny neukazuji žadný duchy

svlocka
6. lis 2014

@jarmulka nechci se zatim nejak radovat jak jsem rekla jednou jsem to mela a nic,ale bricho boli a mam ho nafoukle.mam to dostat v nedeli :(

bublifuk
6. lis 2014

@svlocka měla jsem test z Globusu - ten jejich .............udělala jsem si první a po 5 minutách nic, tak jsem ho s brekem vyhodila, ale kamarádka mě upozornila že ty z Globusu ukazují třeba i až za 20 minut po smsce.... tak jsem ho z koše běžela vyndat a byla tam 😀 a takhle málo viditelná jako ta tvá..... další test jsem si dělala za dva dny a čárka byla taky nepatrná, pak už jsem to nevydržela a dělala jsem si ho každý další den ráno cca 5 dní za sebou a postupně sílila 🙂)), došla jsem si na krev a tam mi potvrdili že jsem těhule 🙂

svlocka
6. lis 2014

@asus jo to bych musela pro neho jed trosku dal.:(

svlocka
6. lis 2014

@bublifuk je kazbych to mela jako ty,ale v pondeli nic a pak o dva dny ten dusik tak nevim :(

asus
6. lis 2014

@svlocka pokud si jich budes brat vic muzes objednat pres net dr max prodava i tak.stoji to za to opravdu jedinej test co neukazuje falesnaky

nonacek
6. lis 2014

@svlocka přesně,všude mají převážně mamatesty. ale dobrý zkušenosti mám z testy dr.Max. a nebo testy z Benu lékárny.

svlocka
6. lis 2014

No to mam trosku z ruky no neda se nic delat asi budu cekat jestli mrcha neprijde :(

nonacek
6. lis 2014

@svlocka tak zkus mamatest 25,protože ty desítky ví máj spatnou povest

svlocka
6. lis 2014

@nonacek to jsem zkousela ale nemaji na 10 opet duch,asi tehu nebudu :(

bublifuk
6. lis 2014

@svlocka nevěš hlavu a vyčkej hm ? Moc držím pěstičky !

nonacek
7. lis 2014

@svlocka to jsem proživila minuli cyklus na mamatestu duch tak jsem doufala............ ale duch nesilil, a MS dorazila. Holky ne véřte mamatestu dva falešný naděje a pote zklamání 😩😩😩

pankafe
7. lis 2014

Ahoj holky, co myslíte? Vidíte tam něco? Naživo je tam duch, který se objevil až cca 30 minut po limitu. Jsem z těch mamatestů už jelen. Asi fakt dělají falešné duchy :-/

saji
7. lis 2014

@pankafe já tam něco vidím, ale musím se přiznat, že tohle jsem měla minulý měsíc a MS stejně dorazila ☹. Kolikátý jsi DPO?

andelka
7. lis 2014

@pankafe 30 minut po limitu duch neplatí. Pokud jsi méně než 13-14DPO tak bych ani nic jiného než hledání ducha nečekala.

roseinka
7. lis 2014

U mamatestu je napsaný, že výsledek po pěti minutách je neplatný nebo tak něco. Duch, který vznikne do pěti minut by neměl být falešný. Po pěti minutách a déle ano. Mě ani kamarádkám falešné duchy nikdy mamatest nedělal. :/

pankafe
7. lis 2014

@saji Jsem cca 8-9 dní DPO. Vím, že je brzo... spíš mě ten duch zmátl.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru