Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svlocka
9. únor 2015

Hned mi vzal i krev.

irisie
9. únor 2015

@svlocka neco takoveho jako ty jsem ted mela ja... pak jsem si udelala i dr.max a nize vidis vysledek... ze stejne moci...

amanda2014
9. únor 2015

@svlocka ty jo, tak paráda!!!!!!!!!! :D gratuluju!!!!! a kolikátý den cyklu jsi? 🙂

taara36
9. únor 2015

Tak jsem to nevydrzela a udelala si ted po praci test...tak to zacina stale vybarveneji vypadat,ze budeme mit miminko....pokud to teda neni nejaka jina hricka meho tela...🙂 zatim u me trva sok,jeste ze manza je v klidu...aspon na oko🙂

dasus
9. únor 2015

krása! gratuluju 🙂

amanda2014
9. únor 2015

@taara36 gratuluju!!!!!!! 🙂 koliátý den cyklu jsi? a ja máš dlouhé cykly?

maky_s
9. únor 2015

@taara36 Gratuluju!!! 🙂

svlocka
9. únor 2015

@amanda2014 32cyklus a 16DPO, 🙂

taara36
9. únor 2015

@amanda2014 diky. Jeste neni nic jiste....i kdyz uz to vypada, ze neco tam bude🙂 v cyklech se moc neorientuju, jen jsem si hlidala menses a ty jsem mela pravidelne co 28-29 dnu. Plodne dny jsme resili jen podle aplikaci na netu a delky cyklu...ocividne to moc uspesne nebylo🙂 kazdopadne posledni ms mi zacla 9.1. Kapku je problem, ze netusime, kdy se nam mimi mohlo povest...treba uz to je z minuleho cyklu, protoze uz ta posledni ms probihala nejak netradicne...🙂 asi jsem moc nepomohla...my totiz neplanovali..🙂

ronyx
9. únor 2015

@taara36 Tohle už je regulérní dálnice,žádná hříčka 😉 U tebe se nedá vůbec pochybovat,že bys nebyla těhu,gratulka 🙂

svlocka
9. únor 2015

@amanda2014 jinak ti dekuji za podporu 🙂diky 🙂ted jen at je vse poradku a roste 🙂

ronyx
9. únor 2015

@svlocka Vida vida,tak gratuluju a přeju ať bublinka krásně roste a sílí 😉

svlocka
9. únor 2015

@ronyx jé moc dekuji taky jsem byla prekvapena 🙂mimi jsme si prali 🙂nemohla jsem uverit 🙂

taara36
10. únor 2015

Tak nevím, jestli je to sugesce nebo ne, ale začíná mi být pěkně nevolno, pořád se mi odbrkavá...objednaná k doktorce jsem až na 27.2....to budou asi nekonečné dva týdny....🙂 tak doufám, ze nam pani doktorka potvrdí rostoucí mimi a ze bude vše v pořádku, uz jsme s manzilkem dostali z faze soku do faze teseni...🙂

svlocka
10. únor 2015

@taara36 ahoj mam to to same prvni krasny sok 🙂a ted jen cekat do dalsi kontroly 🙂

amanda2014
10. únor 2015

@taara36
@svlocka holky, mám z vás radost! 🙂 a držím palce, snad se už i my brzy dočkáme, moc si miminko přejeme...

amanda2014
10. únor 2015

@taara36 dobrá pravidelnost 🙂 a jak dlouho jsi meškala MS a máš takovýhle krásný testík? 🙂

taara36
10. únor 2015

@amanda2014 diky🙂 no ja si prvni test delala pri druhem dni zpozdeni, protoze vetsinu ledna jsem se citila divne a proste jsem asi neco tusila... To jsem delala best test, ktery ukazal jen ducha po cca pul hodine...ma citlivost 25. No a vzhledem k tomu, ze furt nic, tak jsem treti den zpozdeni delala mamatest a to vecer a vysledek je na fotce a to je v limitu...vcera jsem jeste zkousela dr max a vysledek stejny jako,mamatest...ale ten best porad ukazuje jen slaby stinecek, ale uz v limitu... K doktorce jdu az 27.2., tak uvidime, co se tam dozvime...🙂 dneska to je vlastne 5.den zpozdeni....

amanda2014
10. únor 2015

@taara36 tak to je jasný, citlivost 25 je nižší, tzn. nebude výsledek na začátku tak znatelný 🙂 ale vypadá to moc dobře, kord ten poslední test, takže myslím, že se můžete těšit 🙂

desencanto
10. únor 2015

Holky pocitujete některa časté nutkání na záchod?

nelly2711
10. únor 2015

Holky vidíte tam někdo druhou čárku nebo jsem si to jen vsugerovala??

kri
10. únor 2015

@nelly2711 já myslím, že nevsugerovala, taky jí vidím 😉

weri
11. únor 2015

@nelly2711 Taky jí vidím 🙂.

nelly2711
11. únor 2015

Jsem 12DPO neměla by byt silnější??

irisie
11. únor 2015

@nelly2711 je tam a ze sve zkusenosti doporucuji jiny test. Tyhle delaji slabe carky a ve skutecnosti na jinem testu by byly vic videt!

nelly2711
11. únor 2015

Dobře zkusím diky🙂

irisie
11. únor 2015

@nelly2711 jedny moje jsou vyse na strance... pro porovnani. Oba citlivost 10.

nelly2711
11. únor 2015

@irisie dělala jsem si ten samy dnes ráno a dopadl úplné stejně.Tak se bojím ze na jiným testu nebude nic.

nelly2711
11. únor 2015

@irisie a ten druhy test je jaka značka??🙂

taara36
11. únor 2015

Holky, prosim vas, mate zkusenost s tim, ze by se vam porad tak jakoby odbrkavalo? Me to dela porad, cely den, pred jidlem i po...muze to byt tim tehu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru