Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

miky00
10. říj 2016

@jesterova Jinak přeju vše dobré až do konce 🙂

lucienelka
10. říj 2016

uz ve 4tt? a bylo tam neco videt? Ja jsem v 5+3 a rikam si,ze tak za 2-3 tydny bych sla poprve k doktorce.

miky00
10. říj 2016

@lucienelka já jsem 5+3 a byl vidět jen gestační váček, ale při prvním synovi bylo v 5 týdnu vidět už i primitivní srdíčko, takže ono jde asi o to, kdy přesně bylo vajíčko oplodněno. U nás asi až dýl, než při prvním těhu. a dr mě objednal za 10 dní, takže podle mě nemusíte čekat tak dlouho. Prý už za těch 10dní bude vidět víc.

svobodka86
10. říj 2016

@miky00 kdy jsi dělala ten první TT test? Myslím kolik si byla DPO toho 28.9.

bsvet
10. říj 2016

@lucienelka Já jsem byla u doktora, a podle nálezu (ges.váček a nějaké měření)mi řekl, že jsem 4+4 dle tabulek a bude muset dopočítat menstruaci aby to vycházelo - mám těď dost dlouhý cyklus, takže bych byla tak 8tt. Takže určitě něco vidět je a mají na to i jakési tabulky 😀

bsvet
10. říj 2016

@kstablova buď úplně v klidu, já když jsem tu napsala, že jsem mohla otěhotnět nejdřív víc jak 3dny po ovu, tak se tu na mě sesypali, že to není možné. A to mi to potom doktor ještě o pár dní prodloužil..
Ono když by to bylo tak jednoduché, tak by Ti doktor řekl, hlídejte ovu, a když neotěhotníte na první dobrou, jdeme to řešit, protože je problém 😉
Prostě příroda je mocná čarodějka a ne vždy se s vědou shodne 😝
Takže gratulace a žádné nervíky!

miky00
10. říj 2016

@svobodka86 nevím, já jsem ovulaci nehlídala, protože po 10 měsících jsem se na to všechno vybodla a ono to vyšlo :D

simi1510
10. říj 2016

@bsvet Já si říkám, že když se to má povést, tak se to povede a může to být i proti chápavosti 🙂 Já na jednu stranu taky nechápala, že se nám to v tom červenci povedlo, když předtím to nešlo... Jen to u mě bohužel dopadlo tak, že to bylo zamlklé. Teď čekám, aby došla mrcha a mohli jsme se s přítelem snažit znova...

bsvet
10. říj 2016

@simi1510 Přesně tak. A většina holek tu píše jak otěhotněly, když to přestaly hlídat.. Asi prostě na tom něco bude.
Je mi moc líto, že Vám to nevyšlo.. Vím jak bylo mě, strašně mi pomohlo, že mi doktor řekl, že jsem neudělala nic špatně, že jsem to nemohla nijak ovlivnit.. Prostě to tak mělo být, ale teď aspoň víme, že to jde, což je zpráva k nezaplacení;)
Určitě Vám to brzy vyjde! Já Vám to tak ze srdce přeju a věřím tomu..

simi1510
10. říj 2016

@bsvet děkuji moc!!! 🙂 Já vím, doktor mi říkal, že to už muselo být špatně od začátku (možná i proto jak mi to nedávalo vše smysl), že to nezaviní ani tchýně, ani bafnutí... A že když to teď vyšlo, tak problém nebude (i když jsem na to čekala pomalu 11 měsíců).

U mě to asi způsoboval stres v práci, v červenci jsem byla na neschopence a bum, bylo to... Takže asi tak no. S přítelem totiž nejde spát jen tak, když se to hodí, spíš naopak. Jak kdyby to věděl a sex v té době spíš není než je 😀 Ačkoliv o dítě sám stojí a teď ještě víc, že mu to ukázalo (v něčem to aspoň bylo dobré), že ho chce.

Tak snad bude lépe 🙂 Ve středu tedy nastupuji do nové práce... ale na to kašlu. Bylo to pro mě ponaučení, že se nemohu starat o šéfy, zachraňovat je, kolegyně, pak trpět sama, být v práci od rána do večera.. ale musím se teď starat víc o sebe a jakmile to půjde, tak se do toho pustíme 🙂 A buď se to povede hned nebo za nějakých pár týdnů 🙂

kstablova
10. říj 2016

@bsvet děkuji 😉 😉 😉 😉

baba93
11. říj 2016

@petulle1986 tak jak to dopadlo 🙂?

lucienelka
11. říj 2016

@bsvet aha diky za info 🙂, no ja popravde nevim ani kdy jsem otehotnela, chranili jsme se 🙂, stejne vyraznou pozitivni carku jsem mela az 5dni po zmeskane MS,takze si myslim,ze k tomu muselo dojit nekdy pozdeji nez 19.9. kdy byla ovulace. K doktorce se tedy objednam na 21.10. To uz by snad mohlo byt i srdicko.

kstablova
11. říj 2016

Ahojky, tak zázrak se asi nekoná. HCG je dost nízké, což by odpovídalo tomu počátku těhotenství, ale také tomu, že to neodešlo s MS. Já spíš počítám s variantou že to neodešlo s MS, protože kdyby to byl počátek těhotenství, tak by to bylo fakt až zázračné...
Tak bych ráda, aby už bylo po všem a mohli jsme se snažit dál. Znamená to, že budu muset podstoupit revizi?

europa00
11. říj 2016

@kstablova ahoj a kolik máš hcg? hele někdy se to stane..třeba to ta menzes zabrzdila a plod se jen mohl opozdit..jako stava se to uplne vyjímečně ale stva..doktoři na fakultce mi vykladali přípd y kto to hranicilo skoro s absurditou...třeba po revizi plod zustal uvnitr a baba zustala dale tehotna a donosila..nebo prave ty zvraty s hcg..ano šance je nízka ale myslim že normální lekař ti neudela revizi když si nebude jisty 100% protože jestli to hcg roste...pořad se to může ještě zmenit...kdyby dlouho stalo nebo klesalo tak ok..co ti řekli na ultrazvuku je tam žloutkovy vaček atd?? a koli e přesne hcg?

kstablova
11. říj 2016

@europa00 říkala nějak 178. Na ultrazvuku byla vidět jen malá dutinka, doktorka říkala, že jestli je to v pořádku, tak to odpovídá opravdu tak 2.týdnu od početí, takže tam nebylo vidět skoro nic. Že víc bude sand příští týden, pokud to poroste. Příští úterý jdu na kontrolní UTZ.

kstablova
11. říj 2016

Jinak včera mě začaly bolet prsa 😕

europa00
11. říj 2016

@kstablova jj počátek,,ale psal jsi tady ze pozdeji jsi otehotnet nemohla.no hele spermie pr preziji až 4 dny v deloze..pokud jsi mela ovu jindy nez myslis...no a pak jste spolu prece nekdy spali ne?? taky se vyjimecne stava ze se uvolni 2 vajička za jeden cyklus..jako jsou to extra vyjimky ale stava...mozna se opravdu mimi opozdilo tou menzes...tak uvidis jak ted poroste...hele udelej nám prosim test z moči me by zajimalo jak hodi silny prouzek u hcg 170...muj doktor rika ze vtechto chvilich je to bud vse nebo nic...bud se chyne nebo ne...verim ze chces mit rozuzleni co nejdrive...tak za tyden snad buzdete vedet vice a podle toho se rozhodnete jak k tomu pristoupite

kstablova
11. říj 2016

@europa00 Ale já jsem neměla jindy ovulaci. Dle testu 11.9., dle teploty 12.9., tak stejně je to moc daleko. Poslední sex jsem měla 10.9. pak byl přítel služebně mimo domov. takže ne, pak už jsem do MS sex neměla. I kdyby se uvolnily dvě vajíčka, nepřežijí déle než 24 hodin. To jsou prostě fakta. 😎 Přikládám fotku s testy. Testy nejsou z první ranní moči, jsou z odpolední, myslím jen v sobotu se mi to podařilo z první ranní.

kstablova
11. říj 2016

nebo možná tady lepší fotka... HCG z krve tedy bylo 178 10.9.2016

laura1972
11. říj 2016

@marienkah00000 také gratuluji🙂

kstablova
11. říj 2016

no je to divné. Kromě toho že mě začaly bolet prsa, mám dnes pocit žaludku na vodě.

europa00
11. říj 2016

@kstablova aha takže bys byla 4 tdny od ovulace a normálně se to počítá jako 6 tyden ze..hmm to jsem měla u prvního těhu..bez menzest teda ale tehu stagnovalo...jeste kdyz jsem nevedela ze jsem tehotna ale už jsem mela ten typicky belavy hlen jsme meli sex u toho me to extreme zabolelo jako by me nekdo bodl..a od te chvili už mi vymizel i ten hlen belavy a pak se furt nedostavovala menzes a tes negativni...až asi po 4 dnes po opozdeni pidi duch a ten uz pak zustaval porad stejny..a ja se rozhodla to tehu ukoncit revizi..protoze se nikam nehybalo....hck taky kolem 150...no bohuzel po rwevizi jsem otehotnela hned 3 menzes ale potratila po sexu cca v 4-5 tydnu..protoze jsem mela nizky progesteron...jenze nikdo mi to nerekl nikdo mi nedal nic na usdrzeni..tak na hormony bacha...delaji fkt neplechu..holkyx tady pisou nesmysly ze kdyby telo neybylo pripravene tak neotehotnis atd ale to neni pravda otehotntet a udrzet dite jsou dve rozdilne veci..ja kvuli hormonum potratila geneticky zdravy plod...tak drzim palce t se tehu tobe rozbehne..a pokud ne dej si pauzisku alerspon ty 3 mesice a pak si pro jistotu nech u doktora udelat hormonalni profil....drzim palce

kstablova
11. říj 2016

@europa00 díky. A ten bělavý hlen je co?

kaccka89
11. říj 2016

Ahoj holky, tak vcerejsi ultrazvuk za mnou a mimi je krasne 🙂 ted jen cekat na ten screening aby vse bylo v poradku. A aby te radosti nebylo malo narodil se mi synovec Michalek 🙂 Jinak vsem co maji // gratuluji 🙂

europa00
11. říj 2016

@kstablova no to se většinou spusti když ženska otehotní hled hodne zhoustne zabranuje tak aby se do delohy dostaly případné infekce atd chrani tím plod.

lucienelka
11. říj 2016

@europa00 jo tak ten hlen mam asi ted a porad jsem spekulovala co to jako je 🙂.

europa00
11. říj 2016

@lucienelka no je to normálni poševní sekret .-) po menzes je taky hustější bělaVĚJŠÍ..s plodnými dny řídne a řídne aby umožnil spermiím snadny vstup..no a po ovu..se zase zahuštuje a když otěhotníš třeba po uhnízdění zhoustne ještě více aby plod hránil .-)

kstablova
11. říj 2016

@kaccka89 Moc gratuluji 🙂

kstablova
11. říj 2016

@europa00 no právě se ptám proto, že ho mám taky 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru