Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tahejhula
14. zář 2016

@laura1972 Ja brala toto:

tahejhula
14. zář 2016

@laura1972 A k tomu Malinovou smes od Dedka korenare.

ms.neomagic
14. zář 2016

@laura1972 jeste je taky Chytre miminko,to jsem dostala ja od sveho gyndare..

laura1972
14. zář 2016

@tahejhula a pomohlo to? A jestli ano, jak dlouho to trvalo než se to povedlo.

lenulinka10
14. zář 2016

@laura1972 ja jsem take dostala doporuceni od meho gyndare na Superfolin 1. 🙂

laura1972
14. zář 2016

@ms.neomagic o tom jsem taky četla, to je před otěhotněním nebo až při něm?

laura1972
14. zář 2016

@lenulinka10 a kdy to tak začne působit?

tahejhula
14. zář 2016

@laura1972 Do dvou mesicu. 🙂

tahejhula
14. zář 2016

@laura1972 A jeste chlap uzival selen+zinek.

ms.neomagic
14. zář 2016

@laura1972 http://www.zbozi.cz/hledani/?q=chytré miminko#u...

Muzes si vybrat..maji pred otehot.,na zac.tehu,behem tehu 😉

lenulinka10
14. zář 2016

@laura1972 no spravne by se to melo zacit brat uz mesic pred planovanym tehotenstvim. Ale me dr rekl,ze typuje ze budu do 3 mesicu tehu. Ted jsme se snazili 2 mesic. Tak uvidime 🙂

laura1972
14. zář 2016

@tahejhula chci ted aby přítel bral něco na zlepšení spermii ne, že by spermiogram vyšel špatně, ale trošku pomalejší tam nějaké procento bylo, tak chci aby zkusil ten Fertilní man, prý je hodně dobrý a já zkusim to Calibrum babyplan , tak snad se brzy zadaří.

ms.neomagic
14. zář 2016

@laura1972 ale ja to ted neberu..ja zacala uzivat ten Gynex..

laura1972
14. zář 2016

@lenulinka10 no my to chceme začít nejdéle od zítra i přítel, snazit se můžeme hned prý znovu po první ms, takže to bude tak akorát, ze to cca 2 měsíce budeme brát 🙂 tak to snad hned zabere.

lenulinka10
14. zář 2016

@laura1972 to my jsme se take zacali snazit hned... Tak uvidime kdy to vyjde 🙂 tobe drzim palecky 👍

laura1972
14. zář 2016

@ms.neomagic aha a ten beres jak dlouho?

laura1972
14. zář 2016

@lenulinka10 děkuji 🙂 a jak dlouho se snažíte, co jsi to začala brát?

lenulinka10
14. zář 2016

@laura1972 HA jsem vysadila v cervenci. Zacala hned brat vitaminky.Ovu naskocila hned prvni cyklus. Takze ted jsme se snazili 2 mesic. Pristi tyden budu testovat 🙂

ms.neomagic
14. zář 2016

Ty jo holky,jsem 8dpo a ted jsem se vzbudila po nocni a tak me boli podbrisek jako bych to mela hned dostat..

ms.neomagic
14. zář 2016

@laura1972 v patek to budou 3tydny..a za me dobry,aspon teda po strance ovulace,poprvy mi prisla presne na den,mela jsem krasnej hlen...a celkove jsem po nem takova klidnejsi..

tahejhula
14. zář 2016

@laura1972 Nemam zkusenost ani s jednim a obecne multivitaminovym tabletam prilis neverim. Ale treba i vas zaberou. Ja mam za sebou potraty tri, takze dobre vim, oc bezi. 😉

zuzi317
14. zář 2016

Myslím si, že nejvíc funguje zdravý životní styl, tyto doplňky jsou fajn, ale základem by měl být vyvážený jídleníček a psychická pohoda (i když vím, jak je těžký "být psychicky v pohodě" a slýchat tyto rady ze všech stran, o to víc je člověk vypsychlej :D )

samsara123
14. zář 2016

@laura1972 ahoj, brala jsem ho 4 mesice a pozitivni vysledek se nedostavil. Ted beru druhym mesicem Femibion, tak uvidime.

yukonek
14. zář 2016

@laura1972 měla jsem dva potraty brala jsem jen listovku...pak jsem na doporučení začala brát femibion a hned se zadarilo, nevím jestli díky němu ale hodně holek si ho chválí - má nastepenou kys.listovou. Držím palce ať jsi brzy fit a najdeš znova //

kstablova
14. zář 2016

Ahoj, jen jsem chtěla k těm doplňkům výživy..... my se snažíme třičtvrtě roku. Co se snažíme, tak jsem vůbec neovulovala (a zda-li před tím ano, to nevím, poněvadž jsem to po prvním porodu nesledovala).
Teď jsem chtěla vyzkoušet ještě něco doplňkového a pokud nepomůže, tak začnu řešit s gynekoložkou víc do hloubky.
Nyní mám první cyklus, kdy jsem začala měřit BT (před tím pouze ovulační testy) a hlavně - hned 1DC jsem nasadila Fertility blend + od konce MS gynex a tento cyklus se poprvé ovulace dostavila. Ano. může to být náhoda, ale na můj vkus až moc. Ovu přišla 13DC a nyní jsem teprve 4DPO, tak uvidím, co z toho bude. Jinak mé cykly jsou 28dní.
Takže za mě fertility blend a gynex. Možná je to jen psycho berlička, ale jestli to na mě funguje, tak to není podstatný 🙂
U prvního těhotenství jsem začala brát gynex po vysazení HA a povedlo se hned první cyklus.
Snad se nezlobíte, že jsem Vám sem do toho vpadla 🙂

laura1972
14. zář 2016

@kstablova vůbec ne, jsem ráda za jakoukoliv radu nebo názor 🙂

laura1972
14. zář 2016

@yukonek děkuji, uvidíme, snad se brzy zadari 🙂

lenusaak
14. zář 2016

@zuzi317 copak to máš za test?

arielka222
14. zář 2016

@laura1972 ja po potratu uzivala nosifol forte. Hezky mi to nahodilo ovulaci a cyklus+ kyselinu listovou. A pak Femibion1 ten mám i ted a je super 🙂 tak přeji ať se brzy zadaří

ms.neomagic
14. zář 2016

@kstablova me tez Gynex prinesl ovulaci presne na den,s krasnym hlenem..poprvy jsem se citila opravdu plodna 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru