Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terinka1989
31. črc 2014

ja tam tiez nic nevidim ... :( a to vidim aj to co nie je :(

pikvik1
31. črc 2014

@terinka1989 Hm...dobře.. a když jsem upravila kontrast nebo co to je?
No jak řekla @laky88 : je to duchařina 🙂

laky88
31. črc 2014

@pikvik1 takovýhle test mám já za negativní, ale koukám se ještě ze strany, jakože na průřez, jestli tam není trochu do růžova...

pikvik1
31. črc 2014

@laky88 No jasně, není to klasický pozitivní test, je to jen "tonoucí se stébla chytá".. ale dušíka tam vidím..

tak2014
31. črc 2014

@pikvik1 bohužel, podle mě sněhobílý...

jaja01k
31. črc 2014

@pikvik1 Já tam bohužel nic nevidím

laky88
31. črc 2014

@pikvik1 já vím, taky doufám, že tu svou lajnu uvidím a jak na to zírám , vidím všechno možné...však ona se tam dřív nebo později objeví, neztrácejte naději...

laky88
31. črc 2014

@pikvik1 sakryš teď na to koukám chvíli v kuse a fakt tam něco málo vidím:D přesně v půlce mezi řádky sešitu...

pikvik1
31. črc 2014

@laky88 Přesně jak píšeš 😉 na první rychlejší pohled to může uniknout, ale...

laky88
31. črc 2014

@pikvik1 no fakt....tak uvidíme z odstupem, žádný velký pití teď ať to máme hezky koncentrovaný🙂

pikvik1
31. črc 2014

@laky88 😀 😀 zítřek rozhodne, ráno zkusím test a navíc by večer měla přijít MS. Bude to buď anebo. Jak dlouho se snažíte? U nás je to příští měsíc rok :-/

laky88
31. črc 2014

@pikvik1 my teprve krátce, dva měsíce, ale po osmi letech HA mám takovej chmurnej pocit, že to nebude snadný...navíc jsem strašně nedočkavá, nikdy se mi čas tak nevlekl....ale co budu povídat někomu, kde se tím trápí už rok...každopádně přestávám pracovat a začínám držet palce... 🙂 🙂

pikvik1
31. črc 2014

@laky88 Já brala HA snad 10let. Ale zjistili jsme, že manžel neměl zrovna ukázkovej SPG, takže to bylo asi jedno s druhým. Bere už několik měsíců vitamíny a já jsem teď měla nastimulovanou ovulaci, takže jsme přesně věděli, co kdy bude. Tak moc bych si to přála. Tobě samozřejmě držím taky, ať to vyjde, co nejdřív!!! Dnes mám volno, ale zítra to v práci nepřežiju....jestli ta mrcha zase přijde....
Člověk je zvyklej, že si dnes všechno zařídí, udělá, naplánuje...ale když je to potřeba nechat na přírodě a čekat, tak se můžeme zbláznit.

pindriste
31. črc 2014

@pikvik1 čárku vidim, resp. ducha, měla jsem stejného a už 3 roky a 4 měsíce je na světě 😀

pikvik1
31. črc 2014

@pindriste Tento komentář se mi moóóóc libí 😀

sarriku
31. črc 2014

@pikvik1 ho tam vidím 😉

serenna30
31. črc 2014

holky co myslíte? 11 DPO

terinka1989
31. črc 2014

@serenna30 no to sa musim velmi velmi sustredit aby som tam nieco videla...akus vydrzat este par dni a urob potom... lebo toto moze byt len ten kanalik ale aj nemusi.... drzim palceee 🙂

serenna30
31. črc 2014

@terinka1989 MS mi mešká 2 dny, tak jsem zkusila, v originále je vidět lépe, ale uvidíme snad mrcha nepřijde 🙂

serenna30
31. črc 2014

@pikvik1 já tam ducha vidím 😎

dadinkag
31. črc 2014

já tam taky vidím pidi ducha....za dva dny by to mělo být už jasné...🙂...ale krev je krev...u mě sílila čárka strasně pomalu....a teď ta čárka kope v bříšku 🙂

pikvik1
31. črc 2014

@serenna30 No já ho tam teda vidím. Ani moc soustředit jsem se nemusela 😀 A pokud mešká MS, tak je to lambáda 😉

terinka1989
31. črc 2014

@pikvik1 prave si myslim ze ked uz meska by mohol byt zretelnejsi.... ale...sama viem ake to je :D ja som toto mala 5 tyzdnov a uz som bola v tom a az v 5 tt mi ukazalo zretelnejsi pruzok - ale nie o vela :D :D takze zdravy zivotny styl a usmev na tvary....

lencak80
31. črc 2014

@serenna30 myslím si že to tam je, já měla také takového.... a pak čárka sílila...

majkylove
31. črc 2014

@majkylove
@tak2014 tak dnes mě opět dostihla ta mrcha nechtěná,už začínám být fakt nešťastná ☹ snad to brzy přijde...

princina
1. srp 2014
tak2014
1. srp 2014

@majkylove mrcha jedna, nechce se te vzdát...ale příští měsíc ji už určitě nadělis jednosmernou jízdenku!

pikvik1
1. srp 2014

Ahoj holky, tak dnes jsem zkoušela znovu test, ale je stejný jako včera, pouze malinko viditelný dušík. Takže předpokládám, že to nedopadne a odpoledne přijde menses. Jinak by to muselo zesílit, tím spíš takhle v začátku ☹ Achich ouvej ☹

pindriste
1. srp 2014

@pikvik1 ukaž ten test

pikvik1
1. srp 2014

@pindriste Jsem už v práci, ráno jsem nemohla na PC. Nepodaří se mi to teď nafotit, tak to zkusím hned jak budu večer doma..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru