Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

renmilka
14. pro 2015

@vapka Ale joo, něco na tom bude😉 No, v předpokládanou dobu, kdy jsme se záměrně snažili, to být nemohlo, lutealku mám 13 dni a to už by byly lajny😮

irennn
14. pro 2015

@vapka no my to třeba kolem ovulace dělali každy den cely týden , spis 8 dni a na prvni pokus to vyšlo

milujicimamina
15. pro 2015

@irennn to jo 🙂 ale když ten chlap nebývá doma....

puhelin
15. pro 2015

Prosím o odpověď. Koupila jsem si Lady Max test a včera i dnes je tam slaboulinká čárečka, spíš jako duch. 'Jak moc bývá tenhle test chybný a čárky falešné? Děkuji.

pekkaa
15. pro 2015

@puhelin mas fotku?
Tento test ma velmi dobre recenze a i dle me zkusenosti se mu da maximalne verit.
Takze ti asi gratuluji😉. Jen at se drzi

puhelin
15. pro 2015

@pekkaa Děkuji. Ještě si počkám na MS, ta má přijít v pátek. Chtěla jsem jen zkusit předem. Žádné příznaky nemám, tak jsem v klidu.

pekkaa
15. pro 2015

@puhelin priznaky nemusis mit vubec. Tak drzim palce.
Mne jinak uz taky ukazal 4 dny pred ms slabou carku.

ivis_b
15. pro 2015

Holky, je možný, abych byla těhotná, když 7. den po ovulaci byl test z krve(!) negativní (hodnota fakt 0, nebylo tam ani prd) a dneska, 11. den mám dva těhotenské testy (Benu a Dr. Max) pozitivní (a není to úplně slabej duch, prostě zřetelná čárka)?? Vím, že test 7. den je celkem brzy, ale už jsem se tak nějak smiřovala s tím, že zase nic, ale mrcha dneska nedorazila, tak jsem se pro jistotu testla...

pekkaa
15. pro 2015

@ivis_b ano. Urcite😉

mymetka
16. pro 2015

@ivis_b Je to možné.

kataamisa
16. pro 2015

@ivis_b určitě to možné je. Já byla u doktora s tím, že perioda pořád nikde a on při kontrole našel vysokou sliznici. Tak mi vzal krev, jelikož měl podezření na začínající gravitidu a nic - negativní. Tři dny nato jsem si udělala test a byla tam čárka - která postupně sílila a na další krvi jsem měla už hodnotu HCG a potvrzené těhotenství. Každopádně ještě pořád není vyhráno, ještě čekám na srdíčko a snad bude vše ok :D

ivis_b
16. pro 2015

přidávám foto... horní je ze včera, dolní z dneška.... v pátek jdu na krev, do tý doby tomu nevěřim 🙂

lucinkahu
16. pro 2015

Ahoj holky mám dilema testy mi vyšli pozitivní, digitální clever ukázal 1-2 týdny, krevní test taky dvě čárky, ale dneska jsem si udělala obyc test a čárka se mi zdá pořád stejná jako byla před 5 dny, tak nevím menstruace nepřišla 3 den,ale břicho bolí a jsem strašně nafoukla, tak nevím no

lucinkahu
16. pro 2015

A doktor mě objednal až na 28.12

mercedesse
16. pro 2015

@ivis_b tak tady už fakt není čemu nevěřit 😉

lucinkahu
16. pro 2015

No ten krevní test jsem si dělala doma od Innova pharma, spíš mě zaráží, že ta čárka na obyc testu je slabá víš...

tehulka1167
16. pro 2015

@lucinkahu nestresuj se. Me Cemio a mamatest vyšly slabší hodně a for you hezky. Ale uz to zloumat nebudu. Zítra jdu po ketu na gyndu. 🙂

lucinkahu
16. pro 2015

@tehulka1167
No já vim, asi to musím přestat řešit no 🙂

tehulka1167
16. pro 2015

@lucinkahu Já vím, že to jde těžko. Mám to stejne kor když u někoho vidim ty tlustice čárky.

lucinkahu
16. pro 2015

@tehulka1167
No právě a kor když srovnám ty před pár dny a dnes tak je to furt to samý, žádná změna

mymetka
16. pro 2015

@lucinkahu a ty obyč testy máš od jaké firmy?

pauline30
16. pro 2015

@ivis_b tak tomu bych verila,taky jsem to tak mela,mozna i slabsiho ducha,nez mas ty,ani vyfotit to neslo,udelala jsem si test za 4 dny znovu a carka byla o trochu silnejsi,pak jsem se objednala k dr.,ktera to potvrdila🙂

barca123456
16. pro 2015

Ahojky holky omlouvám se ze ruším takhle pozdě večer ale co myslíte? Jsem jeden den před MS bolí mě podbrisek ale tak nějak jinak... Již jednou bohužel jsem potratila a před potratem jsem měla celou dobu divný pocit ale teď mam dobrý tam snad by to.mohlo klapnout

ireniq
16. pro 2015

Já tam nic nevidím, možná jen ještě moc brzo na testování? Přeju ať to vyjde co nejdřív...
@barca123456

tehulka1167
17. pro 2015

@barca123456 ja vidim duchy 🙂

barca123456
17. pro 2015

Já právě taky a na živo vidět jsou ještě více... Teda holky teď se modlím ať sílí

veronikav31
17. pro 2015

@barca123456 duchy vidím, zkus další za 2-3 dny, to by měl být rozdíl. Držím palečky ať sílí 🙂

milujicimamina
17. pro 2015

Holky při ovulaci jak dlouho je otevřený čípek?

juliemichal
17. pro 2015

@barca123456 já taky vidím,a moc držím palečky aby tt krásně sílil 🙂

barca123456
17. pro 2015

Holky moc děkuji třeba mě už konečně štěstíčko potká dam pak vědět jak to vše dopadlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru