Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivetka7686
20. bře 2016

@ajousicka ja to vedela hihi 😉

mary28
20. bře 2016

Poslední test 😀

paulittav
20. bře 2016

@nikyninasi123 ovulačními testy testuj až po skončení MS, můžeš začí až cca 10DC (1.den MS = 1DC), testuj každý den přibližně ve stejnou hodinu, ideálně v rozmezí od 10 hod - 20hod ,když budou testy sílit, můžeš testovat pro jistotu i dvakrát denně, abys neprošvihla pozitivní test.... pozitivní test je když jsou obě čárky stejně silné nebo když je testovací silnější než kontrolní čárka, když je tam duch, nic to neznamená 🙂
je dobrý si testy lepit a popisovat, kdy jsi testovala, abys to mohla porovnat 🙂 posílám moje testování tenhle cyklus... poslední test je pozitivní 🙂 kdyby cokoliv, piš a ptej se 🙂

nikyninasi123
20. bře 2016

@paulittav moc ti dekuji diky ti udelam budu tedy testovat podle tvich rad aspon jedina mi to dokazala vysvetlit tak abych to pochopila jako nemuzu rici ze zadna mi neporadila ale podle tvich rad se na to dam

paulittav
20. bře 2016

@nikyninasi123 rádo se stalo 🙂 ono chvilku trvá, než se do toho člověk dostane, pak už to bude dobrý 😉

monikavitezslav
21. bře 2016

ahojky holky hlasim navrat od mudr. stale na neschopence na utz odpovidame zhruba 5tt hodnoty hcg ale stale nizke takze pichnuta injekce na udrzeni a do stredy cekat na dalsi utz nebo krvaceni

milujicimamina
21. bře 2016

@monikavitezslav takže nakonec opravdu těhu? tak at dopadne co nejlépe! kolik bylo hcg?

pandabox
21. bře 2016

@dddkkk stejne ten test nic neovlivni🙂 takze je to zbytecny..🙂 ale chapu, ze kdyz je clovek v tom snazeni, tak mu neda...

ja se sice "snazim" uz sesty mesic, ale nejsem jeste na tom tak, ze bych si delala ovulacni testy ci merila bazalni teplotu. Proste spolu spime pravidelne a cekame. Testuju se jen kdyz mi nedorazi menstruace ci se deje neco neobvykleho. Ted akorat vic procitam diskuze na netu, zvlast po tom co se to posledne nedopadlo...

pandabox
21. bře 2016

@monikavitezslav drzim pesti🙂

monikavitezslav
21. bře 2016

@milujicimamina prave ze hcg bylo jen 1800 coz je pry hoodne malo.

milujicimamina
21. bře 2016

@monikavitezslav mě to přijde dost a co bylo na utz?

milujicimamina
21. bře 2016

holky já dneska jdu na wc a troška uplně červené a ted jen maličko špinění a nic jsem 26 dc většinou dojde 28_29 myslíte že už mrcha? ale ted žádná pms nebyla jak mívám ani mě nebolí břicho vubec nic

jaruska92
21. bře 2016

milujícimamina: nechci nejak strašit ale takhle sem to měla i ja :( a pak mrcha přišla :/

monikavitezslav
21. bře 2016

@milujicimamina na utz byla dutinka v deloze alr zatim bez srdicka

milujicimamina
21. bře 2016

@jaruska92 no u mě je to divné vždy mívám pms hroznou i týden před a toto nechápu ještě se mi to nestalo

milujicimamina
21. bře 2016

@monikavitezslav tak je brzy ještě kdy dješ znovu?držím ti moc psti

jaruska92
21. bře 2016

@milujicimamina: no ja právě taky uplne křeče v podbrisku vse :/ ale mela sem zpozdeni tak 4dny dělala sem test mela sem ducha pak došla mentruace udelala sem si test a zase čárka (duch) šla sem na krev a nic :(

milujicimamina
21. bře 2016

@jaruska92 divne ☹ tak ja to nechapu ja mela ten clearblue pozitivni ducha a mozna teda zkusim odpoledne nebo zitra pokud se nerozjede

jaruska92
21. bře 2016

@milujicimamina jo jo divne :/ taky sem z toho byla na nervy ale proste doktor rikal ze se to tam neudrzelo a vajíčko se pustilo :( ale tak co nedá se nic delat my se snažíme tak cca 2mesic myslela sem si ze bum bum a bude to 🙂 ale treba moje Mamka mela menstruaci az do 4 měsíce a byla těhotná 🙂

milujicimamina
21. bře 2016

@jaruska92 ale když mi nic není ani prsa ani břicho tak těžko těhoná spíš nevím nějaká chybka ☹

paulittav
21. bře 2016

@pandabox ono je to takhle fakt asi nejlepší, člověk na to tolik nemyslí a nestresuje se.... 🙂 já ještě příštím měsíc budu dělat ovulační testy, abych věděla, jak mívám ovulaci, spojuji si to s příznaky, abych poznala tělo a pak už to hodim za hlavu a buď se povede nebo ne, nechám to přírodě 🙂

wercs
21. bře 2016

@monikavitezslav Ja jsem mela posledni menses 15.2 a ovulaci uz 23.2. Minuly tyden jsem byla na gynde a na ult byla take videt jen dutinka. Doktorka rikala ze je jeste brzo a mam prijit tento tyden na kontrolu.

dddkkk
21. bře 2016

@pandabox Ano neovlivní ... jen když už se snažíme rok, řekla jsem si, že tomu zkusím trochu pomoc. A samozřejmě, že vím že je lepší na to nemyslet, nechat to náhodě apod. Vím to, ale nedá mi to 🙂 ... Každopádně dala jsem sem tu fotku až ve chvíli, kdy jsem fakt něco uviděla, to že to může být falešný, že to může být jen vadný test, nebo rozpitá barva, vím to. Ale tak nějak člověk se nechá pohltit i těma diskuzema tady, je tu totiž spooousta takových snažilek, které testují jak blázen a člověk pak zkouší, srovnává... A každá "bláznivá" snažilka tu sjela už všechny fotky testů, co sem kdo dal, aby mohly srovnat a taky viděly svého ducha 🙂 . Zatím to beru s úsměvem, nejsem smutná, nebo zoufalá. Spíš je to pro mě zatím taková hra. Uvidím tam něco, nebo ne. Každopádně, další test jsem si třeba nedělala a dám ruku do ohně za to, že je to jen tím, že jsem si ho ještě nekoupila 🙂

nikyninasi123
21. bře 2016

takze holky muze se stat ze pri ovulaci se to nemusi podarit otehotnet? 😒

milujicimamina
21. bře 2016

@nikyninasi123 urcite u nas porad ☹

michaelapfeiferova
21. bře 2016

@nikyninasi123 ano, může se stát že při ovulaci neotěhotníš a naopak můžeš otěhotnět mimo své "plodné" dny 🙂

nikyninasi123
21. bře 2016

@michaelapfeiferova dekuji za informaci

hul
21. bře 2016

@princezsverunka no já zatím ani nedelala jiný. Ale MS zatIm nedorazila...dnes mela dojít.

tehulka1167
21. bře 2016

@michaelapfeiferova opravte mě,ale ono se dá otěhotnět mimo období plodných dnu?? 😀

milujicimamina
21. bře 2016

Neda asi myslela ze styk mohl byt pred ovulaci a mrsky i 5dni vydrží

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru