Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

salenas
3. zář 2016

@marfuska1987 bohužel se mýlíš, i při ivf je možnost, že těhotenství bude mimoděložní ...

@lucky22 taky jsem po transferu, a taky mě bolí v podbříšku, tlak, občas pícne, musíme být v klidu 🙂

marfuska1987
3. zář 2016

@salenas jenže ta pravděpodobnost že to bude mimodelozni je po ivf rozhodně menší než přirozeně, proto se et dělá pod utz aby měli jistotu že se mimi uhnizdi tam kam má... Ale může se stát všechno...

salenas
3. zář 2016

@marfuska1987 tak když už to musíme rozebírat : mimoděložní těhotenství – po IVF je asi 2% riziko mimoděložního těhotenství oproti 1% riziku v běžné populaci. Riziko stoupá u žen s parciálně poškozenými vejcovody např. po zánětech.

fifacek
3. zář 2016

Potřebuju poradit, dnes jsem píchla čtvrtý gonal ale MS nepřestává, dnes to mám sedmí den ale hodně jako druhý, třetí den.. Je to normální? Břicho mě nebolí a ani nic jiného..

marfuska1987
3. zář 2016

@salenas ok, mě bylo řečeno při ivf že mimodelozni nehrozí takže tak...

tynka67
3. zář 2016

Prosím vidite tam něco? test delany před trema dni.

leymea
3. zář 2016

@tynka67 vidim 😉

tynka67
3. zář 2016

Tak to je dobře není to úplný dusík to jsem rada ...teď se chci vybodnout na testování a zajít si na krev spíše .ale zvláštní je ze se mi to ukázalo po 12 dnech po menstruaci která mi tvala jan 2 a půl dne .

leymea
3. zář 2016

@tynka67 aha, to je opravdu zvlastni. Ale to je asi mamatest ze? Zkus jeste jinej, pry dela falesne duchy 😉 doufejme, ze jsi opravdu tehu a carka bude jen a jen silit 🙂

tynka67
3. zář 2016

Ja jsem ještě zkoušela jeden od dr.Maxe a tam je taky právě 🙂

lulinenka16
3. zář 2016

tak sem nakoupila dr max testy,tak zítra zkusím, doufám,že tam ta čárka bude 🙂. Příznaky už by nějaké byly 🙂

lulinenka16
4. zář 2016

Dobré ráno holky. Tak sem si udělala dr max test a tam taky dušík (nebo už je to čárečka?). Já sem asi vážně těhotná 🙂

bielanevesta
4. zář 2016

@lulinenka16 krásna čiaročka. Držím päste 😵

06lienocka
4. zář 2016

@lulinenka16 gratulujem

lulinenka16
4. zář 2016

@bielanevesta děkuju 🙂

lulinenka16
4. zář 2016

@06lienocka děkuju 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@lulinenka16 gratulace veliká 🙂

lulinenka16
4. zář 2016

@ssaskiaa děkuju moc 🙂 pořád tomu nemůžu uvěřit 🙂

lucky22
4. zář 2016

@lulinenka16 Mam dneska podobnou carku jako ty 🙂 Tak si muzeme drzet pesticky navzajem at je vse v naprostem poradku.

lulinenka16
4. zář 2016

@lucky22 paráda 🙂 určitě budu držet pěsti 🙂

terezkappp
4. zář 2016

Ahoj ženy, dělala jsem test včera večer, tři dny před ms. Takovou carecku jsem ještě nikdy na testu neměla. Vždycky jsem jen lovila duchy. Myslíte, ze to vypadá nadějně?

lulinenka16
4. zář 2016

@terezkappp já bych teda řekla, že určitě 🙂

terezkappp
4. zář 2016

Pročítala jsem diskuzi a taky gratuluji🙂 Nějak to stále nemůžu pobrat, jak jsi na tom ty?

lulinenka16
4. zář 2016

@terezkappp jestly to bylo na mě, tak sme na tom podobně :D já sem pořád v šoku :D včera když vylezla druhá čárka, tak sem se úplně rozklepala, protože sem počítala s tím, že tam nic nebude :D

terezkappp
4. zář 2016

@lulinenka16 Přesně. Úplně jsem si říkala, proč já vlastně ten test dělám, stejně tam zase bude sněhobílo jako vždycky a ejhle. S přítelem se uvidím až večer, on už si hrozně mimčo přál. Termín ms mám v úterý tak to budu testovat znovu. A co ty, už jsi tu novinku řekla příteli/manželovi?

lulinenka16
4. zář 2016

@terezkappp no původně sem mu to chtěla říct až na výročí ale bohužel to je ještě daleko, tak sem přemýšlela, že mu to dneska řeknu 🙂 a to se mě ještě před 4 dny ptal: " už si to dostala?Ne?Tak to si asi vážně těhotná!" a já mu říkám ale prosím tě, to už bych měla něco na testu :D a včera mě málem trefilo :D

lucky22
4. zář 2016

@terezkappp krásná čárka. Vítej v klubu 😀 Moc gratuluji a jen tak dal 🙂

terezkappp
4. zář 2016

@lulinenka16 Já jsem si říkala, ze to vydrzim aspoň do toho úterka, kdy mám termín ms, ale to je nereálný 😀 Chci mu udělat radost, tak připravím asi nějakou dobrou večeři a povím mu to hned. Sice vím, ze je ještě brzo, ale mužem se aspoň radovat a zároveň nervovat společně 🙂

laura1972
4. zář 2016

@lucky22 krásný gratuluji 🙂

terezkappp
4. zář 2016

@lucky22 Jé, dekuju🙂 Já doma uklizim a každých pět minut jdu a prohlížím si ji, jestli se mi to jenom nezdálo 😀 Mám ještě dva dny do termínu ms, ale takovou carecku před ms jsem ještě nikdy neměla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru