Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

radusik
12. čer 2014

@asus Děkuji Ti a všem za názory! 🙂

megy
12. čer 2014

@asus podle mě je to jen vyrýsovaná drážka 😒

radusik
12. čer 2014

@asus Takhle je to vidět i v reálu, ale je mnohem slabší,než ta kontrolní a potom mi řekněte, jestli je to negativní nebo pozitivní.... asi ani jedno a ani druhé 😖

radusik
12. čer 2014

@megy Možná máš pravdu a je to u každého testu takhle....!!!

megy
12. čer 2014

@radusik a má ten proužek růžovou barvu??? ono jeto dost ošemetné. když uděláš další o dva dny později, tak by sílit měla. já u biochemického těhu měla podobné - jako, že hcg nějaké bylo, ale těhu to nebylo, takže asi tak. podle mě, pokud to máš opakovaně, tak bych to řešila s dr.,

asus
12. čer 2014

@radusik poznaš za dva dny pokud ti zesili tak je to dobre pokud ne tak nic to neni ☹ co je to za test?mě tohle ukazoval mamatest taky,Dr max je dobrej ten to neukazuje

radusik
12. čer 2014

@megy růžovou, ale světle!

radusik
12. čer 2014

@asus Je to Pepino test, nechtěla jsem už do lékárny... 😒

asus
12. čer 2014

@megy přesně musi bejt čarka ruzova jinak bych to nebrala jako pozit, 😒
@radusik j a kolik dni mešKAŠ?

asus
12. čer 2014

@radusik je tak ty sou na nic taky 😒 koupila bych Dr maxe

radusik
12. čer 2014

@asus Teprve to mám dostat, počkám a uvidím!!! Děkuji holky za Váš čas! 🙂

asus
12. čer 2014

v pohodě uvidiš za par dni 😉

rovnanova
12. čer 2014

ja som robila testíky dnes , všetky hned za sebou na jednom niečo vidno je ale asi som ho zle očúrala, lebo sa mal dať do pohárika a ja som si to ulahčila.

jge
12. čer 2014

Na vrchnim vidim ducha...

terinka1989
13. čer 2014

@rovnanova počkaj dva tri dni a urob test potom... Toto je veľmi slabunko viditeľné ak tam vôbec niečo je... držím palce aby si tam tie dve čiarky našla ale ešte je asi skoro na test... mne vyšiel pozitívny až v 5 tt aj to bol len duch.

asus
13. čer 2014

@rovnanova musiš do poharku a smočit pod čarku

lukza
13. čer 2014

@terinka1989 a to furt test ukazoval negativní nebo jen malého ducha a az v 5tydnu dvě vyditelne čárky?

terinka1989
13. čer 2014

ja som mala uplne negativne testy a v 5 tt som mala ducha ze sme s drahym stali v kuchini s testom v ruke a spekulovali ci to je duch alebo nie :D:D:D a to som mala rozne testy viac druhov lacne drahe kadejake....

rovnanova
14. čer 2014

Ďakujem baby za odpoveď, dnes si test urobím . Menštruáciu mám dostať v nedeľu. Ale čomu nerozumiem je to, že som si robila ovulačné testy včera aj dnes rano a sú pozitívny. Ve´d ovulaciu nemôžem mať.

terinka1989
14. čer 2014

@rovnanova to je podla mna skoda testu pred MS ... ked ti meska 3-4 dni tak potom tam uz je nejaka pravdepodobnost ze test bude realnejsi....

petule25
16. čer 2014

Ahoj holky,
jsem tu dnes poprvé a jdu na rady porady 🙂 Vím, že na co se chci zeptat tu koluje určitě pořád, ale i já bych potřebovala poradit a víc očí, víc vidí :D S přítelem se snažíme o miminko cca 5 měsíců a minulý týden sem si jen tak zkusila udělat test v den kdy měla dorazit MS no a světe div se, objevila se slaboulinká druhá čárka, řekla sem si tedy, že počkám, v pátek sem si test zopakovala a druhá čárka se objevila zase, no a dnes mám 4-5 dní zpoždění a ta druhá čárka je viditelnější než v pátek.. Myslíte tedy, že by se mohlo zadařit??? Přikládám foto, děkuji za Vaše odpovědi, Petra 🙂

nolies
16. čer 2014

@petule25 Ahojky, ano zadařilo se 🙂 Gratuluju 🙂

petule25
16. čer 2014

@nolies Ju, děkuju 🙂 nechci se radovat předčasně, protože jsem ani nedoufala, že by to šlo po tak krátké době, protože mi špatně pracují ledviny a lékaři mi moc mimčo nedoporučují, ale i tak jsme to chtěli zkusit 🙂 no tak snad ta potvora už nedorazí 😀 Poslední týden sem se cítila nějak divně a myslela sem, že to je PMS 😀

nolies
16. čer 2014

@petule25 To je jen další příznak 🙂 Pokud čárky sílí a u tebe to tak je, tak je to jasný 🙂

nolies
16. čer 2014

@petule25 Moje sestřenice má jednu ledvinu a těhotenství měla pohodový 🙂

petule25
16. čer 2014

@nolies Tak to je dobře, že to u Tvé sestřenky probíhalo v pohodě 🙂 🙂 já se obávála toho, že to ani nepůjde, protože dost často trpím na záněty moč.měchýře a ledvin takže antibiotika jsou u mě skoro na denním pořádku... jinak sem si všimla , že čekáš mimi, tak gratuluji též 🙂

nolies
16. čer 2014

@petule25 Děkuju. Já mám zase pouze jeden vaječník a trpím na cysty a druhý mímo šlo za 3 měsíce. 🙂 Příroda si vždycky cestu najde 😀

petule25
16. čer 2014

@nolies tak hlavně, že se zadařilo a jak říkáš příroda si cestičku najde 😀

mamkajitty
17. čer 2014

Holky dávám fotku i sem co myslíte vidíte tam toho dušíka ? 🙂)

asus
17. čer 2014

@mamkajitty ahojik no něco vidim ale hodně špatně držim pěsti 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru