Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dzimi
21. zář 2016

@tornadolu @laura1972 holky děkuji strašně moc
Modlím se, aby se udrželo 🙂

terrii1412
21. zář 2016

Taky se přidám gratuluji 🙂 🙂 dávej na sebe pozor a udrží se to ..hlavně se nestresuj 🙂

lenulinka10
21. zář 2016

Ahojky holky😉prosim vas kdy jste oznamovali patrnerovi tehu? Ja bych mu to chtela rict dnes,test sili. Ale ms ma dorazit az v patek-sobota. Co myslite? Dekuji 😍

lucky22
21. zář 2016

@lenulinka10 Já hned ten den kdy jsem našla carku na testu... Den pred tim mel narozeniny, test jsem dala do krabicky od naramku a rekla jsem mu, ze mi dneska opozdene dorazil jeste jeden darek pro nej k narozeninam 🙂

lenulinka10
21. zář 2016

@lucky22 takze myslis,ze bych mi to mohla uz dnes rict?Ikdyz mam 3-4 do ms?? Bojim se aby jsem neco neuchvatala,ale zaroven,bych mu to tak rada oznamila 😍

terrii1412
21. zář 2016

Já to tak měla před 2 rokama... Přesně jako ty ..nechci tě nějak strašit... Já mu to řekla a nakonec jsem to dostala :( a když jsem si dělala test po ms čárka žádná...takže jsem letěla k dr. A ta mi řekla že samovolný potrat... Odešlo to s menstruací... A asi 5 měsíců na to jsem byla znovu těhotná..a čekala jsem do termínu ms aby nedorazila abych se zbytečně netěšila ..a vyšlo to 🙂 tak snad to nedoataneš držím palce 🙂

lenulinka10
21. zář 2016

@terrii1412 no prave toho se bojim ☹ ale chtela bych se s nim o to tak podelit 😉 ale nejsem si jista no ☹

gariena
21. zář 2016

@lenulinka10 Taky bych asi čekala až do termínu MS. Já si test dělala až po vynechání, protože mě opravdu nenapadlo, že by to mohlo vyjít 🙂 Pak jsem to ještě asi jeden den vydržela a to už nešlo, hned jsem to vyžvanila. 😀

terrii1412
21. zář 2016

@lenulinka10 no prave nejde to drzet v sobe ... Zalezi na tobe no ja uz bych to neudelala ... :( vim jak jsem byla smutnaa :'( moc ti to přeju 🙂 neuspěchej to radeji.. A jak dlouho jste se snažili ? Jinak čárečka nádherná .. Jen to vydrž do ms .

lenulinka10
21. zář 2016

@terrii1412 povedlo se nam po 2 snazeni... 🙂 tak jste me premluvili,zkusim to vydrzet 😉 tak snad bude vse v poradku... Jeste 4 dny :-/

terrii1412
21. zář 2016

To je fajn 🙂.. Pak mi musíš dát vědět 🙂 zkus pozítří testnout třeba budeš mít čárku rudou a jsi za vodou <3 🙂 🙂 za to my se snažíme už 4 cyklus :( .. Mám to mít 27.9. Tak snad nepříjde mrcha :D 🙂 🙂

asus
21. zář 2016

@lenulinka10 ja bych ještě počkala do kontroly u lekaře 😉 taky sem čekala raděj dýl parkrat se to nezdařilo a pak sou mužsky rozhozený . Držim pěstičky

lucky22
21. zář 2016

Tak ja to mam s manzelem asi jinak. Resili jsme vzdycky spolu kazdy nezdar i kazdou vyhru. Proste i kdyby to nevyslo, tak bych se stejne vyplakala na jeho rameni, jako uz to bylo tolikrat. A ten den s pozitivnim testem jsem se proste chtela radovat s nim.

kaculik007
21. zář 2016

@lenulinka10 já mu to řekla hned že tam něco vidět je, ale slabě a víc se o tom se mnou nebavil, nechce být zklamaný a radši se bude prý radovat až to bude jisté. Každý to má jinak...

lenulinka10
21. zář 2016

@terrii1412 jojo dam vedet 😘dekuji snad bude uz dalnice... Takhle mam testy od pondeli,myslim ze sili pekne ne? 😉

bsvet
21. zář 2016

@lenulinka10 Takže nakonec jen jedno? Srdečná gratulace! Já byla včera odpoledne u doktora a vypadá to taky jen na jedno 🙂
Jinak souhlasím s @lucky22 ten můj by na mě poznal, že se něco děje, ať by to dopadlo jakkoliv.. Myslím, že když mu vysvětlíš, že to ještě není 100% určitě to pochopí a budete se moct těšit spolu. Znaš to, sdílená radost...

lenulinka10
21. zář 2016

@bsvet no jeste jsem nebyla u lekare. Ted se modlim at je vse v poradku a aby mrcha nedorazila. No ten muj,uz mi rikal ze jsem nejaka divna. Jestli mi neco neni. Porad jim. A kdyz jde rano v 6 do prace,tak musim jit jist protoze mi neni dobre od zaludku... Ani nevite jak bych mu to rada rekla,ale bojim se aby jsem to neuspechala ☹ jinak moc dekuji😍 take ti drzim palecky a gratuluji 😉

terrii1412
21. zář 2016

No krásnýýý ..... :* páni ...já chci takyy :'( :D

lenulinka10
21. zář 2016

@terrii1412 ani nevis jakou mam radost,ale zaroven i strach 😍 kocko neboj se,take se dockas 😘

lucky22
21. zář 2016

@bsvet presne, souhlasim s tebou 🙂

terrii1412
21. zář 2016

@lenulinka10 ... No to jsi si myslím tak na 90 procent maminkou ....:* jo snad se dočkám...já chtěla právě aby to nějak vyšlo do listopadu to bude mít přítel narozky tak by měl ten nejhezčí dáreček 🙂 kolik ti je jestli se mohu zeptat ? 🙂

lenulinka10
21. zář 2016

@terrii1412 ja jsem si rekla,ze do Vanoc kdyz to vyjde budu stastna. Je pravda,ze kdyz jsem byla dr.pred 2 mesici,tak mi rekl,ze otehotnim tak do 2-3 mesicu a mel pravdu. My spolu s pritelem pristi mesic mame vyroci rok spolu budeme. Jinak se zname uz dyl. Je mi 21 😉 v lednu mi bude 22 😉

kaccka89
21. zář 2016

Ahoj holky, tak dnešní ultrazvuk v pohodě, ja sem podle ms 7+3 a mimi je 6+1 a ma 4 cm 🙂už mam i těhotenskou průkazku 🙂 sem tak ráda 🙂

terrii1412
21. zář 2016

@lenulinka10 jů 🙂 tak vám to krásně vyšlo ... Hlavně ať jste zdraví a šťastní .. :* 🙂 🙂 🙂 🙂

dashenka1
21. zář 2016

Holky všem gratuluji 🙂 ja jsem tez nedockavaaa :( cekam tak do SOBOTY a skusim testik a modlim se aby to konecne vyslo 🙂 neco malo k tomu nasvecuje tak uvidimee 🙂 testik delate az kdyz meskate?????

lenulinka10
21. zář 2016

@terrii1412 dekujeme moc 😍😘 snad nam to vyjde a bude vse v poradku 😊 nemuzu se dockat az to reknu pritelovi 💑

fifacek
21. zář 2016

@kaccka89 to moc gratuluji, ať mimíšek krásně roste a vše bez komplikací

lenulinka10
21. zář 2016

@dashenka1 ja si testik delala 8DPO.. A uz tam byl duch. Dnes uz mam pekne videt carku,ale neni to jedte uplne dalnice. Ms by mela dorazit patek-sobota,tak snad uz nedorazi 😉 a drzim palecky 🙂

anarvin
21. zář 2016

Holky tak já pokračuji takhle... Dnes první den zpoždění a čárka nádherně zesílila! Ani nedutám!! 🙂

dashenka1
21. zář 2016

@lenulinka10 ja to mam takove slozite min.mesic jsem meskala 6dni... tento mesic uz by podle me mela byt ms a meskam 3dny bojim se udelat testik pac uz nechci byt zas sklamana.... cekam na sobotu pokud ms nedorazi tak snad uz by to mohlo byt videt ne??? jsem z toho nervozni po 2letech ze by konene...noooo uvidime ...merim i bazalni teplotu uz 4mesicem noo....
nejake priznaky mela jsi??? Diky za info

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru