Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

arielka222
28. zář 2016

@laura1972 býka jsem 12tt ale umřelo nějak už v 9tt. To jsou ty kontroly po měsíci, clověk nic netuší a je konec. Přitom mi bylo blbe a všechno...:( hold nedá se nic dělat...

yukonek
28. zář 2016

@simi1510
@katuskad1 holky mela jsem to takhle před rokem - MS mi přišla za nějakých 42 dní od revize, takže je normální že je to takhle dlouho. Krev mi brali asi po týdnu a už hCG bylo téměř na nule. Držím palce ať jste co nejdřív fit.

simi1510
28. zář 2016

@arielka222 to same jsem si rikala taky. I kdyz jsem chtela nejdriv pockat, jestli samo odejde

europa00
28. zář 2016

@simi1510 ahoj většinou doporučují čekat minimálně 3 měsíce kvůli rozhozeným hormonum..není to fakt sranda, pro tělo je to hormonální záhul musí se srovnat a 3 měsíce je minimum...až půl roku..některe holky se do toho poustejí hned ale je to risk...pokud tk je dobre nechat si udelat pred tim snazením hormonalni profil u gynekologa...hlavně jestli už máš ok progesteron..hormon na udrzení plodu...to byl treba muj kamen urazu...otehotnela jsem hned po vysazeni vysocehormonalni antikoncepce a tehu se nevyvyjelo..musela jsem na revizi a po n jsem znova otehotnela po 3-4 menzes a tehu jsem samovolne potratila (geneticky zdrave) právě kvůli progesteronu...jenže ty blby vubec nernapadlo mi dat u toho druheho duphaston...takže bacha na hormony...proste si je nechat zjistit před planovanym těhu jestli jsou ok

terrii1412
28. zář 2016

Holky tak meskam menstruaci 2 dny.. Nevim co se to deje..poboliva me hlava uz delsi dobu .. Jinak mam ms vzdycky driv nez by mela byt .. Nechapu . :/ ;) jinak pockam jestli do zitra nedorazi delam test ktery si mam koupit ??

lucky22
28. zář 2016

@terrii1412 Urcite dr. Max, drzim palecky 🙂

agneska7
28. zář 2016

@laura1972 já jsem dostala snad milion injekci agolutinu a ms chodila vždy do těch 14. Dnů . Já jen nechci aby jste chudere naverbovala že je tehu potom bude hoooodne zklamaná vím o tom své a nemyslím to špatně 😃

yukonek
28. zář 2016

@europa00 ahoj měla jsem to na chlup přesně jako ty...červenec 2015 vysazení antikoncepce, září otěhotnění, říjen revize - nevyvíjelo se, únor otěhotnění, březen odešlo samovolně, doktorka mi taky nedala nic, změna doktora duben otěhotnění ihned nasazen utrogestan a už vše ok klep klep.

terrii1412
28. zář 2016

@lucky22 děkuju moc 🙂 🙂 a jak se jinak máš gratuluju k miminku 🙂

luthiii
28. zář 2016

@europa00
@yukonek
Holky, vy mě strašíte... Taky jsem otěhotněla hned v prvním cyklu po vysazení 😕 Doktor se tvářil, že to vůbec neni problém, že je fajn, že se to podařilo hned, když to někomu trvá, ale teď jste mě trochu znejistěly...

lucky22
28. zář 2016

@terrii1412 Mockrat dekuju, no az na tu silenou unavu to docela jde. Nekdy si pripadam jak s nekolikadenni kocovinou. 😀

laura1972
28. zář 2016

@agneska7 jasně chápu, na každého agolutin působí jinak.A vím také jaké to je když člověk v něco doufá a pak je to jinak. Může to být i nemusí, ale každý alespoň trochu věří v malinkou naději 🙂

lucky22
28. zář 2016

@luthiii Znám osobně 2 holčiny, co otehotnili hned po vysazeni a maji zdrave miminka.

luthiii
28. zář 2016

@lucky22 Děkuju za to 😵

laura1972
28. zář 2016

@arielka222 tak já už jsem starší, děti sice už mám, ale věkem už to tak nejde, tak po nasazení hormonů se to povedlo, ale dopadlo to špatně a na kontroly mě dr. zval cca po 10 dnech.Poslední kontrola měla být po 14 dnech, to se čekalo na srdíčko, které se nakonec nevyvinulo.

tornadolu
28. zář 2016

Dobre rano ženy ted jsem se probudila a cítím pod briskem takoví zvláštní tlak co by to mohlo byt nevíte?MS nikde zatím

nicolnik
28. zář 2016

@tornadolu cokoliv🙂 tělo pracuje, svaly taky. Může to být děloha

tornadolu
28. zář 2016

@nicolnik no jako v děloze me to taky dělá takový tlaky ale malinký

arielka222
28. zář 2016

@laura1972 my srdicko měli ale pak se zastavil vývoj no..to me je 25 nemam žádný problémy, nekouřím, nepiju, sportuji a stejne nic.. během 9 měsíců se nam podařilo 2x z toho jeden SP a jedno ZT. Opravdu nevím kde je chyba...ty mas dobre ze už máš děti. My kdybychom meli aspoň jedno tak to asi tak neprozivame :(

laura1972
28. zář 2016

@arielka222 no jasné no, to tě chápu. Já mám děti 23,22 a 12 let. Mám mladšího přítele a dceru sice taky jednu má, ale bohužel jí kvůli byvalce nemá možnost vídat . Chtěli bysme ještě spolu jedno společné.Tak snad se povede i když moc času už nemám 🙂 Jinak ono když to tady člověk čte všude kolem, dnes nezáleží pomalu ani na věku, bude to nejspíš něčím jiným. Ale jsi mladá a určitě se to podaří a i ty budeš šťastná maminka 🙂

yukonek
28. zář 2016

@luthiii jee to jsme určitě nechtěly 🙂 neznamená že když tomu tak bylo u nás že u tebe taky, vůbec se neboj, moje kamarádka taky hned otěhotněla a má skvělou dceru 🙂

arielka222
28. zář 2016

@laura1972 ze se podaří to vím. Nemáme problém s početím ale nějak nechtějí růst :/ jen je hrozny to čekání porad na něco...akorát se tim vse protahuje. A ty se brzy taky dočkáš miminka. Přesne tak, dnes to není o věku. Problémy má kazda druha...hlavně se bojim te revize, už aby to bylo za mnou :(

laura1972
28. zář 2016

@arielka222 to bude v pohodě, uvidíš.Moc ti držím palce ať je všechno v pořádku 🙂 Je to pod narkozou, já byla na sále cca 15 minut, pak jsem se vzbudila a nic mi tak nějak nebylo, jen ospalost. Ale od revize zatím vše OK, nic mi nebolí.Bude to v pořádku a za nedlouho se dočkáš mimca, jednou to vyjít přece musí 🙂🍀

dasa.77
28. zář 2016

@gariena prd a ne stara 🙄 ..... opravdu je lepsi brat to s nadhledem a urcite se brzy dockate

europa00
28. zář 2016

@luthiii o to nejde..nmyslim ze je to nebezpecne hned po vysazení..ale spíše po tom potratu je dobre si zjistit jestli je tělo hormonalne ok...ja taky ovulovala a otehotnela..ale neudrzela prae kvuli nizke hladine progesteronu

dasa.77
28. zář 2016

@laura1972 u každého je to jinak a asi i záleží na TT,ve kterém k potratu došlo....
Já měla už po 3 dnech TT negativní

kaculik007
28. zář 2016

Ahoj holky, dnes jsem si dělala test a zdá se mi nějak slabí... Neměl by být silnější ? Když podle kalkulačky na internetu jsem asi 7.týden (6+1) ??? První den poslední MS byl 16.8.

juliemichal
28. zář 2016

@kaculik007 u mě v 6+1tt vypadal testík takto,taky žádná dálnice a dnes jsem 23+0tt podle mě krásné dálnice 🙂

kaculik007
28. zář 2016

@juliemichal děkuji za trošku uklidnění 🙂 docela mě to vylekalo. Nemám totiž stále ani žádné "příznaky"

juliemichal
28. zář 2016

@kaculik007 vůbec nemáš za co 🙂 já jsem taky ze začátku žádné příznaky neměla 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru