Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nolies
3. čer 2014

@majkylove ☹ Uvidíš zítra. Ještě šance je. S tou značkou teda zkušenosti nemám.

ritak
3. čer 2014

Ahojte dievčatá chcela by som vás poprosiť o radu ... cca pred pol rokom so potratila v 10. týždni naše prvé bábo... počkali sme na odporúčania lekára pol roka a prehliadka u lekára bola 19.05. kde nám potvrdil že je všetko oki a možeme sa snažiť. Posledná MS začala 06.05. 2014 trvala cca 4 dni. Počas plodných dní sme mali 2x nechránený styk a to 22. a 25. 05: na 2. deň od prvého styku som celý deň cítila bolesť v podbrušku a kríže. Od 26. 05. mám nafúknuté bruško a cítila som taký tlak v podbrušku, kríže a cítila som plné prsia ale nie bolesť v prsiach. Od nedele cítim už aj bolesť v prsiach... Menštruáciu očakávam od zajtra (30-ty deň cyklu) až piatok - keďže mam cyklus 30-34dňový. Včera som si večer robila test ale nebolo na ňom nič vidieť, myslíte si že sa mám testnúť zajtra ráno alebo počkať ešte?
Čo si myslíte? Neviem či si už nahováram všetko toto ale také pocity aké mám teraz som ešte nikdy od stredu cyklu nemala. Pri prvom tehu som mala na začiatku len bolesť v prsiach a až neskôr nafúknuté bruško :( Ďakujem všetkým a držím vám všetkým prsty 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@majkylove no je tam 😉 tak at sílí

sarkad2856
3. čer 2014

@ritak Ahoj,mohl být špatný i test,udělala bych zítra ráno a pak za 2 dny a uvidíš 😉

majkylove
3. čer 2014

@sarkad2856 bohužel to vypadá na vadný test takže asik zase nic ☹

sarkad2856
3. čer 2014

@majkylove jj ted jsem to četla,třeba je to náhoda a koupila bych jiný test a jakou citlivost?

ritak
3. čer 2014

@sarkad2856 Dakujeem 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@ritak nz at tam najdeš // 😉

majkylove
3. čer 2014

@sarkad2856 10 i ten s duchem i ten bez od dr.maxe,tomu věřím bohužel víc,zkusím zas zítra...

ritak
3. čer 2014

@sarkad2856 Dakujeem tak uvidím 🙂

siska765
3. čer 2014

@majkylove tak to je parada ked je do ruzova potom drzim palce nech silnie 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@majkylove jj uvidíš, že bude sílit 😉

apollonka
3. čer 2014

@msmr92 kdyby si byla tehu tak test by to už ukázal určitě.je to vše tak složité vid.mě bylo divné 6 dpo a to mi i klesla bazalni teplota tak sem si to tak trochu myslela že to vyšlo první pokus jeden sex tak se sama divím.jen doufam že to bude v pořádku.ona prý cysta může dělat slabé čárky na testiku.

sarkad2856
3. čer 2014

@ritak jj nz dej vědět 😉

ritak
3. čer 2014

@sarkad2856 oki dám 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@ritak 😉

melanka21
4. čer 2014

@majkylove och no tak cakame co bude dnes ....

tamarka9
4. čer 2014

@ritak ahoj, ja som mala tiez poslednu mrchu 6.5, ale mam 26 dnovy cyklus a uz 23 DC som mala slabu ale peknu ciarku...len ovulku som musela mat dost skoro, preto to asi tak skor vybehlo. Ja na tvojom mieste by som zajtra rano skusila testnut s testom citlivost 10 🙂 drzim palce 🙂

tinacho
4. čer 2014

@ritak no ja som si robila test po týždni od vynechania menštruácie a bol negatívny. Znovu ako x-krát som so zúrivosťou test strelila do koša a povedala som si /keďže sme sa dlho snažili a problémov bolo veľa/ že si už ďalší test nekúpim a počkám kým dostanem. Asi týždeň na to som nemohla dovariť obed čo mi prišlo tak zle, keďže kramošky stále nechodili nedalo mi sedla som do auta a šla do lekárne kúpiť fakt už posledný. No a čuduj sa svete ten bol pozitívny. 😅 skoro som odpadla od šťastia. Pozitívny višiel takmer po 2 týždňoch od vynechania.Takže ešte vydrž a urob si neskôr, ja viem že je to veľmi ťažké ale čo sa má stať stane sa. 😀

zuzkasu
4. čer 2014

Ahojte ja som mala poslednu MS 9.5. a 25.5. sa mm neovladol a je to tam 😀 mam dve deti takze neplanujeme ale.......... mam tak citlive prsia že dovi a už aj kríže ma bolia mam to dostat 9.6. ( 30 dnovy cyklus). ale tak nejako si myslim ze som tehu hned dva dni potom mam taky pocit. dva testy mali duchov (vcera) women secret ale mama test negativny, uz sa bojim aj testovat ☹ je to sice neplanovane ale keby k dvom chlapcom pribudla babulka nebudem proti 🙂 Co myslite? Baby ake mate priznaky??? DAkujem

majkylove
4. čer 2014

@nolies
@sarkad2856
@melanka21
Tak holky bohužel planej poplach ☹ na dr.max ani dušík ☹

nolies
4. čer 2014

@majkylove ☹ Tak to je mi líto ☹ Příště to už vyjde.

zuzkasu
4. čer 2014

@majkylove skusala si aj iny??? Ci dostala si?

majkylove
4. čer 2014

@nolies doufejme ☹

@zuzkasu jj,dnes Dr.max a nic

zuzkasu
4. čer 2014

@majkylove ono je to zvlastne, ale ja uz mam pocit ze nas doslova nutia tie testy kupovat. Tiez dve znacky ukazali dve ciarky a mamatest nic takze si mozem vybrat. Kazdopadne uz len cakam co bude testom som prestala verit ☹

apollonka
4. čer 2014

ahojky holky tak dnešní test jednoznačný 🙂 15dpo

majkylove
4. čer 2014

@zuzkasu taky už čekám na mrchu,test už žádnej nemám a do pátku určo ani nekoupím,stejně už mě bolí břicho,hubu mám olezlou,takže je to jasný no tak snad příště 🙂

majkylove
4. čer 2014

@apollonka gratuluju moc!copak to máš za testík,ten neznám 🙂

terinka1989
4. čer 2014

@majkylove kolky DC si? Ja som mala prveho "ducha" až velmi neskoro.... Cyklus som mala niekedy 28 az 35 dni a prveho ducha sme v na slnku hladali s priatelom az nejaky 45 DC!!! :D a teraz sme v 17tt od dnes 🙂 kym nepride mrcha nic neni stratené 🙂

majkylove
4. čer 2014

@terinka1989 jsem 27DC,mívám okolo 30,děkuju za podporu,ale říkám,už bolí břicho,pusu mám olezlou jak vždycky před mrchou takže tak.Ale tobě gratuluju a přeju pohodový těhu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru