Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
10. říj 2015

@nikpn u některých žen,může být normálně zvýšená hladina,až do 10 jednotek,jsem četla,takže..

nikpn
10. říj 2015

@milujicimamina nooo to jsem práve taky cetla... Ale kdysi jsem si zkouselat tt a nic vysla pouze kontrolni carka... A ted prave asi na 9 tt i druhá 😂😂

milujicimamina
10. říj 2015

@nikpn jakože jsi měla do 9 tt bílo?;)

milujicimamina
10. říj 2015

@nikpn jo na devíti testech jo:D aha a kolik ty jsi🙂 já meskam už druhým dnem a dušíci na mamatestech nevím xo si myslet,tak.počkám do pondělí

nikpn
10. říj 2015

@milujicimamina ano na deviti testech 🙂 :D noo ja beru anti a nevynechavam takze mesicky nemam, tak ani nevim, jestli bych je mela, nebo ne :D ale asi zkusim udelat pauzu jestli se ms dostavi :D ale uz me nekolik dni boli v podbrisku jako bych ms mela a nic :/

berut
10. říj 2015

@romelia Ja pozoruju jen zvetsena prsa, obcas me pichne v podbrisku, jsem vic unavena a naopak mene spim (jakoze se budim brzy i bez budiku). Ale jinak se citim fajn 😉

milujicimamina
11. říj 2015

@nikpn taky tak břicho bolí jako bych to už dostala a nic,a ty prsa ani nemluvím,

bluekobylka
11. říj 2015

@nikpn Já měla vždy předtím hodnotu do 0,2 takže já se radovala i z 5,3 něco se dělo..
Být tebou zajdu ještě na krev klidně za 2 dny, měla by růst.

romelia
11. říj 2015

dnešní ranní test 🙂

padly_andel
11. říj 2015

Tady je můj dnešní, vypadá to, že sílí jestly mě nešálí zrak 😀

tmp11
11. říj 2015

@padly_andel pěkný jsi jasná ..... Gratuluji. Vypadá to pěkne...

tmp11
11. říj 2015

@romelia holky ja chci taky. Vy jste se tu nějak po ránu rozmnožili s těmi testy. Krásná čárka.

padly_andel
11. říj 2015

@tmp11 Děkuju snad jo, modlím se 🙂

milujicimamina
11. říj 2015

Já nic,na testu porad to samo,a ms nikde ☹

milujicimamina
11. říj 2015

@padly_andel sílí určitě;)
@romelia gratuluji

majaaa82
11. říj 2015

Ahoja, holky, tak dávám další foto, prosím očka zkušená... je to v pohodě? Neměl by být už test silnější? Přijde mi jak včera, ale je fakt, že je to jiná značka.

majaaa82
11. říj 2015
milujicimamina
11. říj 2015

@majaaa82 je krásný určitě v pořádku

majaaa82
11. říj 2015

@milujicimamina Hodně mě bolí břicho, jako kdybych měla dostat MS, tak se bojím... ale teplota dnes pořád 37 st.

milujicimamina
11. říj 2015

@majaaa82 už meska ms? To už jsou krásné tesry

romelia
11. říj 2015

@berut tak to máme úplne stejne 🙂 Já už se ten týden předtím co jsem čekala MS budila před 5 ráno a nespala. normálne vstávám po 6 🙂

majaaa82
11. říj 2015

@milujicimamina Jj, asi už jo, mám nepravidelný cyklus (29-36 dnů), ale ovu tentokrát byla 21. DC (někdy bývá i 25. DC), MS měla přijít asi včera, možná dnes. Jsem dnes tedy 33. DC/12DPO.

padly_andel
11. říj 2015

@majaaa82 Mě ořipadá silnější, hcg stoupá prý ob den 🙂

majaaa82
11. říj 2015

@padly_andel Jo? Tak to by mohlo být asi ono. Tak já si budu držet palce... včechny 🙂

zdraji
11. říj 2015

Vidíte tam něco,nebo to je ryska?

tmp11
11. říj 2015

@majaaa82 myslim si, Tě test je jasný....už se dělá krásná čárka...

tmp11
11. říj 2015

@zdraji no něco tam malinko je vidět.... A když to vyfotis, tak je to určitě vidět míň než pouhým okem..držím pěstí... Snad bude sílit. Zkus ovu test... Ten prý při gravitaci je pozitivní, dřív než TT.

padly_andel
11. říj 2015

@majaaa82 Já ti je taky držím 😀
@zdraji Já něco vidím, těžko říct i ta kontrolní je tenká, tak to může být i duch 🙂

mercedesse
11. říj 2015

@tmp11 gravidite ne gravitaci🙂

slunicko01
11. říj 2015

@zdraji já taky vidím, a pokud je vidět takhle vyfocena, tak ve skutecnosti je určitě vidět ještě lip ☺ tak teď jen aby silila... Držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru