Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

berut
20. říj 2015

@mami29 Ahoj, ja si myslim, ze spis nejsi a na vine jsou zrejme hormony. Ale samozrejme nejsem odbornik, po MS testikem nic nezkazis.

berut
20. říj 2015

@vapka Ja doufam, ze ano..znervoznuje me, ze zotra by to melo byt dle posledni MS uz 8tt.. 😖 A je to moje prvni tehu, tak je pro me vsechno nove a samozrejme bych si prala, aby bylo vse ok a hlavne, aby to na utz bylo uz videt. 😅 A krev ti jeste nebrali? V kolikatem jsi? 😉

mami29
20. říj 2015

@berut děkuji za odpověď a

doufám, že sem brzy přispěji fotkou těhu testu a tím mě napadla otázka. Který se vám osvědčil nejvíce, aby nedělal falešně pozitivní.

berut
20. říj 2015

@mami29 Me se osvedcil klasicky papirkovy lady max z lekarny dr.max. A drzim palce, at se brzy zadari 😉

mami29
20. říj 2015

@berut děkuji, máme to s manželem trochu složitější díky jeho pracovním turnusům. Takže jak jsem tak počítala, tak pokud se nezadaří hned tak další možnost bude až v prosinci a pak asi zase ob měsíc.

zuzinka2323
20. říj 2015

my jsme se také snažily hrozne dlouho

petiiiska
20. říj 2015

@tmp11 no právě, že včera byl už celkem znatelný dušík (předtím možná rysky) a dnes nic, tak mě to celkem zmátlo. Člověk už má nějakou naději a bílo ji pak uhasí... :/

tmp11
21. říj 2015

@petiiiska no ja měla duchy na mamatestu a risku na dr.max takže už jsem to vychytala a vim na co se neupinat . Ale i tak jsem magor a hledám tam náděj...
No ale včera jsem už začala špinit, takže jsem to dostala přesně na den...
Nevadí jedeme dal...

zuzinka2323
21. říj 2015

Tak dneska jdu k panu doktorovi,ale mam takove podezreni ze z toho nic nebude.

kaciska7
21. říj 2015

Ja si myslim ze ano

petiiiska
21. říj 2015

@tmp11 Tak držím pěstičky, já si musím na ms ještě týden počkat.. Předpokládám ovšem, že dorazí... testovat už asi nebudu, počkám na ms...

tmp11
21. říj 2015

@petiiiska pěkné ránko.... Jsi dobrá, že vydržíš, ale chapu to, že každý na začátku blbneme s testama a potom, už to člověk tak neřeší jinak by se zbláznil.
No ja včera zašpinila a o večera nic... Každopádně předpokládám, že se to asi dneska rozjede. Test stále negativní, takže asi jenom malé zdržení...

zuzinka2323
21. říj 2015

Prestali me bolet prsa.

petiiiska
21. říj 2015

@tmp11 třeba test vyjde až déle, někdo ho mívá pozitiní třeba až týden po vynechané ms ;) Třeba opravdu nedorazí 🙂

tmp11
21. říj 2015

@petiiiska to by bylo pěkný kdybych jenom místo MS zašpinila a pak za týden byl pozitivní test. Přesto mi to nesedí, protože ovu jsem měla už před 14 dny... To se mi nezdá... Ale naděje umírá poslední. Dekuji

milujicimamina
21. říj 2015

ahoj ,tak další kolo?já 11C zítra bude ovulace,už od včera pobolívání,píchání,mě už to nebaví 😀

tmp11
21. říj 2015

@milujicimamina tak držím pesticky... Teď už zase budou nervičky .... Ale zároveň tuleníčko... 😉

asus
21. říj 2015

Ahojik holky tak i já přidám testik😊 nemůžu tomu uvěřit.

replykatee
21. říj 2015

@asus gratilujuuuu!

asus
21. říj 2015

@replykatee moc děkuju🙂uvidim hlavně aby vše pokračovalo jak ma

mirka_turcikova
21. říj 2015

@asus Gratuluji a dnes jsem našla na testu úplně stejného ducha. Můžu se ale zeptat mám pocit, že jsem koupila testy s nějakou vadnou šarži. Včera na testu nevyšlo nic ani kontrolní čárka no nic a po zaschnutí tetovací části zůstal takový flek jako od nějakého kápnutí. Dnes z jiné krabičky test ale stejná značka mi ukázal toho ducha a teď jsem se dívala a v té testovací části je zase flek jako po zatečení. Vždycky mi ty testy zůstali krásné čisté na památku tak si říkám, jestli nejsou nějak vadné....

koncita
21. říj 2015

@mirka_turcikova pro jistotu bych určitě letěla pro jiné testy 😉

asus
21. říj 2015

@mirka_turcikova taky bych řekla že ty testy mate vadné.koupila bych jine.co to bylo za značku?

mirka_turcikova
21. říj 2015

Byli to lady max z lékarny Dr. max ale obě balení z jedné lékárny tak asi půjdu koupit jinam.

isobara85
21. říj 2015

Ahoj holky, vidite tam neco, nebo mam divokou fantazii. Dnes 6DPO.

tmp11
21. říj 2015

@isobara85 moc nic tam nevidim....
6 DPO si myslim, že ani vidět nelze... Jestli to není jenom stín toho kanálku...
Každopádně testuj dal a uvidíš... Držím pesticky

vapka
21. říj 2015

@asus pěkné, ať sílí 😀

asus
21. říj 2015

@vapka dekuju

milujicimamina
21. říj 2015

@isobara85 já vidím ale takové mi teď dělal atehotna nejsem,a 6 dpo je brzy

pety91
21. říj 2015

Já to teda ještě nevidím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru