Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenulinka10
9. říj 2016

Ahoj holky,pridavam fotecku naseho malinkyho broucka.👶💕 jsme 6+2 a krasne nam bije srdicko😍 foto jsem dostala,protoze jsem byla ted na pohotovosti s tim,ze me boli v krku,nemohu polykat,mam rymu a mota se mi hlava... Tak me zkoukla celou... Nastesti to na antibiotika neni 😇 tak musime odpocivat a cucat pastilky 😊

simi1510
9. říj 2016

@lenulinka10 tak ať jsi brzy fit a jinak gratuluji 🙂 Jen ať jste oba v pořádku 😉

lenulinka10
9. říj 2016

@simi1510 děkuji moc 😊 snad se uzdravim brzo 😇

adelaine91
9. říj 2016

@lenulinka10 Krásný obrázek..🙂 Přeji oboum zdravíčko..🍀🌸

lenulinka10
10. říj 2016

@adelaine91 děkuji moc 😘

saidy
10. říj 2016

@samsara123 taky držím palce 😉

miky00
10. říj 2016

Holky, tak takhle nám čárky sílí, dnes bych měla být podle netu 5+2 a dnes ve 14 hodin budu mít první prohlídku u gyn. Snad bude mimi na správném místě a bude vše v pořádku...

kstablova
10. říj 2016

Ahoj Holky, tak já zas nic moc nevím. na UTZ byla vidět dutinka, doktorka řekla že to vypadá jako velmi mladé těhotenství. Tak já fakt nevím kdy se to mohlo zahnízdit....nicméně mi vzala krev, zítra budu vědět hodnotu HCG a příští týden v úterý pravděpodobně na další ultrazvuk, ať víme jestli je tam progres nebo ne. Ale to se rozhodne podle hladiny HCG. Ale vzhledem k tomu, že test sílí, tak by to doktorka asi viděla spíš opravdu na mladé těhu než zamlklé. Takže teď prý mám myslet pozitivně a nestresovat se.... ale neřekla mi, jak to mám udělat 😀 😀 😀

laura1972
10. říj 2016

@miky00 držím palce, ať je vše v pořádku 🙂

laura1972
10. říj 2016

@lenulinka10 také moc gratuluji a ať je vše v pořádku 🙂

simi1510
10. říj 2016

@kstablova tak drzim pesti!!! At ti to dopadne dobre a ne spatne!

Mne testy silily, a stejne zamlkle ☹

kstablova
10. říj 2016

A všem kdo mají pozitivní testy srdečně gratuluji 😉 😉 😉 😉 😉

kstablova
10. říj 2016

@simi1510 no já vím, že to není ukazatel. Uvidíme. Jsem z toho otrávená. S příchodem MS jsem si řekla o.k. jedeme dál a zkusíme zas a najednou vše jinak... 😖 😖 😖

laura1972
10. říj 2016

Tak holky, včera ráno jsem si schválně udělala TT, jestli už zmizelo HCG - dnes jsem.přesně měsíc po revizi, tak test sněhobílý 🙂 tak to vypadá, ze je vše OK. Ted už jen zase čekat, až se za čas objeví // 🙂

samsara123
10. říj 2016

@saidy diky. 🙂 U me zatim MS nedorazila a doufam, ze ani nedorazi. Test jsem si zkousela vcera a byl podle me negativni, byla tam totiz videt asi ryska. Dneska jsem to vydrzela a testovat budu zase zitra rano. Kdy budes testovat ty?

simi1510
10. říj 2016

@kstablova to chápu, je to zase ted vic o nervy, zda to je OK a nebo co se deje... ale mas to tedy zvlastni pripad. Ze by treba vazne nejake samooplodneni? 🙂

lenulinka10
10. říj 2016

@laura1972 děkuji moc 😘

saidy
10. říj 2016

@samsara123 jesli nedojde tak možná ve středu 🙂

kstablova
10. říj 2016

@simi1510 samooplodnění 😀 😀 😀 jakože se rozmnožuju asexuálně? 😀 😀 😀 😀 No vidíš, když se nad tím zamyslím, tak první dítě s exmanželem bylo na poprvé a snad i na jedinej sex a vyloženě haluzově, takže to bude asi ono... 😀 😀 😀

simi1510
10. říj 2016

@kstablova tak rikalas ze pozdeji by to mozne nebylo, kdyz nebyl doma 😀 tak nevim vid 😀 hold nase tela jsou nevyzpytatelna, jak to tak vypada 🙂

kstablova
10. říj 2016

@simi1510 jojo je to tak 🙂

marienkah00000
10. říj 2016

Ahoj holky, tak podle krve tehotna jsem!!♡

kstablova
10. říj 2016

@marienkah00000 super. gratuluji 🙂

marienkah00000
10. říj 2016

@kstablova dekuji moc 🙂

dyslovka
10. říj 2016

@marienkah00000 : gratuluji 😊

tornadolu
10. říj 2016

Ahojky ženy tak jde si udála test.MS jde mela 28.9.a teď ji mam zas 9.10.vyděsila jsem se a tak jde to zkusila a nic.. Tělo si asik dělá co chce..nechápu to

marienkah00000
10. říj 2016

@dyslovka moc dekuji 🙂

miky00
10. říj 2016

tak na UTZ viděl jen gestační váček a sliznici, mám přijít za 10 dnů znovu, tak snad se to tam udrží 🙂 Máte s tím nkdo zkušenost? Poslední MS jsem měla 2.9.

jesterova
10. říj 2016

Ahojky tak jsem dnes letěla na gyndu a jsme ve 4tt 🙂

miky00
10. říj 2016

@jesterova Prosím a jak vypadal plod na UTZ? 🙂 Já byla dnes taky, ale byl vidět jen gestační váček a pěkná sliznice, ale neřekl mi v jakým jsem týdnu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru