Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monyna83
16. kvě 2015

@kempka To je skoro škoda, myslím, že by tě uklidňovalo, jaký posun miminko dělá... 😉

bajule
16. kvě 2015

Tak u mě sněhobílo, bohužel.

mosquito
16. kvě 2015

@bajule tak příští měsíc. Hlavu vzhůru a bojovat. 🤐

bajule
16. kvě 2015

@mosquito Děkuju, jestli si to vzhledem k mým problémům zase raději nerozmyslím .-D

slunicko01
16. kvě 2015

@bajule to me mrzí....

kempka
17. kvě 2015

@monyna83
Ahoj. Mrkla bych se do toho tvého fotoblogu, ale nevím jak. Poradis mi?

monyna83
17. kvě 2015

@kempka No jasan, normálně klidni na můj nick - monyna83
Klidně tady ve zprávách...Pak už budeš v mém blogu a mám tam spousty fotek s testíky 🙂

pipinka
17. kvě 2015

ahoj holky, tak mé testy všechny pozitivní 🙂 v uterý mudr tak jsem zvědavá
@bajule moc mě to mrzí, že to nevyšlo 😢

bajule
17. kvě 2015

@pipinka Nedá se nic dělat... Dnes 36DC a MS nikde...

kempka
17. kvě 2015

@monyna83
Ahojky. Tak jsem koukala. A KTERÝ den po ET jsi mela tak silnou čárku? Já zkoušela dnes test další a je stejný jako včera. A pokud tedy nepočítám neděli jako den ET, tak jsem dnes 14 den po ET . A uvažovala jsem o koupu toho digitální testu. Ale nevím, jaky je mezi klasickým a digitální testem rozdíl. Vis to?

kempka
17. kvě 2015
petapal
17. kvě 2015

Ja mam zitra 14den po et rano budu volat do car,ze testy negat. Jeste si skocim v utery na krev at mam klid a menstruace prisls 10den a trvala dva dny pouzr. Ale nedoufam za tri mesice posledni pokus jeste

Prosim srdicka co jste mi poslali pro stesti poslu dal po krvi jeste mi hloda cervicek,ze by mohl byt zazrak i kdyz tezko

trasta
17. kvě 2015

Ahoj holky jsem tu nova a chtěla bych poradit. Poslední MS byla 13.4 při termínu další MS žádná krev jen hnědé spineni... Pak zase nic a minuly týden každé rano jsem mela světle ruzovy hlen na toaletaku. Test jsem dělala včera s slabá čárka tam byla dnes test znova a nic ale byla jiná značka. K doktorovi jsem objednána ve čtvrtek .
Ještě v lednu jsem prodělala biochemicky potrat. Děkuji za rady. 🙂

monyna83
17. kvě 2015

@kempka Klasický Clear blue ukazuje jen modrý křížek, v případě gravidity, což je myslím ve Tvém případě zbytečné... ten digi ukazuje týdny těhu... 1-2, 2-3 nebo 3+...
Za mě doporučuji skoč si ráno na krev a výší hCG, jako samoplátce... Moment, jsi 14 dní od ET, kdy budeš volat do CAR? To už bys měla, né? Kam chodíš? Někde berou automaticky, já chodila k Apolináři, tam krev neberou, tak jsem byla 17 DET a 20 DET... Bylo vidět, jak krásně hCG stoupá a na nějaké testy se pak už můžeš vykašlat... Ale zkus nevyhazovat a porovnávej, takhle jednotlivě rozdíl nepoznáš a zbytečně se nervuješ, že je test stejný.. Já měla silné už od 12 DET, ale měla jsem 2 embrya... A u minulého IVF nevím... Testy mám popsané nebo je to napsané vždy u fotky...

monyna83
17. kvě 2015

@petapal Je mi to strašně líto, kolikáté IVF to bylo? Mně se povedlo až teď třetí...
Nemáš nějaké mrazáčky? Mohla bys na KET ihned další měsíc...

petapal
17. kvě 2015

@monyna83 pred 4lety ICis ET 2 embryjka nic
Pak ket 2 embryjka nic
Ted ICIS pouze dve vajicka oplodnrna ET 2vlozena nic jedine,ze by v utery v krvi neco bylo spinila jsem a mela jeden den silnou ms nic vic dostat bych to mela spravne zitra
Takze zadny mrazacky co se ted dela zavolam a oni me objednaj rovnou za 3cykly?

monyna83
17. kvě 2015

@petapal Jasně, takže vy jste dávali prvně ihned 2 embryjka? To je škoda, přišla si o jeden pokus...
u nás:
1 IVF, krátký protokol - metoda ICSI a zbylo k zavedení jen jedno embryo.
2 IVF, dlouhý protokol - metoda ICSI a taktéž jen jedno embryo.
3 IVF, dlouhý protokol- mettoda ICSI - zavedena 2 embrya a poprvé nám zbyly ještě 4 krásná embryjka k zamražení. Zbyl nám tedy ještě jeden IVF cyklus hrazený pojišťovnou.
Ono platí, pokud si necháš zavést při prvních dvou IVF jen po jednom embyrjku, máš nárok na 4 pokusy IVF.

Máš tedy ještě jeden hrazený pokus, pokud bude krev negaivní. Moc ti přeji, aby ses také konečně dočkala.
Ještě si mi nenapsala, kam chodíš... Určitě si zavolej a domluv se na dalším postupu. Nevím, jestli budou chtít dát tělu od hormonální léčby odpočinout... Ale také je tu možnost IUI, kterou můžeš podstoupit 6x ročně... Někdo otěhotněl i právě přes IUI, my tedy ne... Ale mužeš tak vyplnit čas a je to zdarma 🙂.. tedy věšinou... u nás v CAR ano 🙂

petapal
17. kvě 2015

K Apolinari u nad jr spatny speermiogram ,proto nam to asi nenabizeli a o tom pokusu,ze jsem o nej prisla o ten ctvrty to jsem se dovedela ted taky.Myslis,ze by mohli najet i za mesic nez za tri cykly mela jsem ted kratky protokol. A hlavne je mi 37 let takze nejvyssi cas.Znama mi furt tvrdi,ze tam je holcicka jen ji to trva tak vyloucime tu krev a uvidime. Zitra brnknu k apolinari a zeptam se co dal. Chci v praci skoncit a takto se mi to pokazilo

kempka
17. kvě 2015

@monyna83
My jezdíme do Olomouce a jsme z Ostravy. Ale zítra ráno jdu na krev ke Svému lékaři. Takže hcg musím říct že chci navíc? Jakože potvrzeni tehu z krve a hcg se dela zvlášť? A kolik to stoji? Všechny vytáhnu z koše. Takže tomu rozumím dobře že jsi 17 a 20 den po ET mela silnou čárku. A předtím byli slabší? Do CAR jsem volala a právě že mi řekli že mám na krev ke svému ať tam nemusíme jezdit porad. Není to kousek. Celkem dost daleko a ta cesta taky není nejlevnější. A po výsledku který se dozvím v utery mam zase zavolat do CARu a Pak pojedu tam znovu na UTZ. V mobilu mam datum. Takže to popíšu a nechám pohromadě.

monyna83
17. kvě 2015

@kempka Ne, ne, potvrzení těhu z krve je právě hCG. Tam ti zjistí hodnotu tohoto hormonu. Pokud si tě pozval Dr na odběr sám, mělo by to být zdrama. Já chodila k nám do nemocnice v Mladé Boleslavi, pro samoplátce a jeden odběr byl cca 350,-Kč... Výsledky za pár hodin...
Hcg se objevuje se nejdříve v krvi, pak až v moči... ale tím ti nechci dávat plané naděje... Moc bych Ti přála, aby se stal zázrak a zkrátka jen testy nic neukazovaly...Ale já jsem realista... Máš nějakou fotku testu? Není tam alespoň duch?
Já měla ducha už 7 den od ET a sílil... 12 den od ET už byla silná čára... Vždyť mám ty testy v blogu popsané...
Je jasný, že test musí sílit, když stoupá hCG... Nejdříve je duch a co 2-3 dny by mělo hCG stoupnout dvojnásob, čili i test by měl být silnější...

78marcela
17. kvě 2015

@kempka ja mela 14. den carku mnohem slabsi. Takze bud v klidu.

monyna83
17. kvě 2015

@petapal Zavolej, já tam chodila také... Buď k Jirsové nebo Řezábkovi, ty jsou nejlepší...Určitě zavolej, uvidíš, co ti řeknou. Někdo chce dát tělu pohov od hormonů, někdo ne...
Já myslím, že měsíce se dávají tehdy, pokud k otěhotnění došlo, z nějakého důvodu nevyšlo a musí se na revizi... Pak je klasická šestinedělka a ještě vyčištění těla od hormonů... Čím stimuluješ? Já si brala Elonvu a nemohu si jí vynachváit... Hlavně jsem na ní výborně reagovala a píchli mi jen jednu dávku a pak jsem x připíchla fostimon na konci... Zavojel a zeptej se...

kempka
17. kvě 2015

@monyna83
Já první test dělala Az 11 den po ET . Tam čára byla. A když jsem opakovala za 2 dny, byla silnější . He to ta první fotka, kterou jsem vložila. Po dvou dnech jsem vložila druhé foto s to poslední, ktere jsem vkládala bylo 14 den po ET. Jo divala jsem se. Byli popsáno. Pak jsi ale vložila další - poslední ale tam už jsem den testování neviděla.

monyna83
17. kvě 2015

@kempka Já tady odpovídám ještě jedné holčině, tak si nejsem úplně jistá, jestli se mi nepletete, páč jste obě po IVF...Ale ty máš šťastný konec...
Tak to jsi dobrá, že si vydržela takhle dlouho... Bylo by lepší, dát si fotky do svého blogu, takhle se musí listovat v diskuzi a to je zdlouhavé...Jo aha, to bylo na Velikonoce... To už bylo po krvi, takže nějak po dnu od ET, já dělala pak i jiné, pro radost, spíš... Nedávala jsem všechny fotky... Ale takto silné byly až po dnu. Neboj, tvé testíky jsou naprosto nádherné... Zkusím mrknout v compu a dím ti sem nějaké fotky... Ale pozor, nesrovnávej, každá máme jinou hodnotu hCG a nezapomínej, já čekala dvojčátka... Sice déle, ale základ měla obě... teď už je tedy jen jedno...Tak vydrž, zkusím se mrknout na fotky, v PC je mám popsané, tak přidím koment, ať můžeš zkouknout 🙂
Předoslední je 16 dní od ET a ten poslední je den před UTZ, čili nějaký 30 den po ET... Ale je to jiný test a dělala jsem jich mraky...Měla jsem více fotek a ta čárka byla takřka černá...Takže tvůj testík je naprosto báječný a miminku věř, protože se vyvíjí a teď potřebuje především klidnou a vyrovnanou maminku 🙂

petapal
17. kvě 2015

@monyna83 ja mela fostimon a pak ovitril nebo jak se to jmenovalo posledni pregnyl

monyna83
17. kvě 2015

@kempka Tady je ještě jedna fotka, kde je čárka fakt tmavá, ale je to už asi 30 dní od ET...

monyna83
17. kvě 2015

@petapal Tak se zeptej na Elonvu, ta je opravdu super... Hlavně stojí injekce kolem 1500,- Kč a já jí měla asi na 8 dní... Takže vyšla úplně na babku 🙂

slunicko01
18. kvě 2015

Tak jsem dneska zkusila maxe a vypadá to, že to asi opravdu vyšlo ☺

kecka28
18. kvě 2015

@slunicko01 To je nádhera! Jak já se na to těším taky🙂)) Kolikátý DPO?

slunicko01
18. kvě 2015

@kecka28 20dpo první čárku mi ukázal benu Early test minulou středu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru