Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svlocka
14. lis 2014

@franerka zkusila jsem jen tak a slaby duch.a uz zacinam i spinit a kdy tak po krvaceni?

tsterinka
14. lis 2014

@ninikry to máš pravdu ve skutečnosti je to vidět o něco lépe,no nic zítra testovat nebudu,doufám,že to vydržím.testnu v neděli a když bude silnější,tak mám v zásobě digitální a ten přijde na řadu v pondělí a pak bude jasno 🙂

ninikry
14. lis 2014

@svlocka no ja jsem mela slabe pozitivni test, spinila jsem a bylo to mimodelozni, mozna bys mela jit k doktorovi

svlocka
14. lis 2014

@ninikry doufam ze ne,ted spinim pomalu a krvaceni ustupuje.tak bych to mela jen tri dny.jestli mi to vyjde tak si zajd0t.

franerka
14. lis 2014

jak já se těším zítra do lékárny 😉 ten mamatest mě štve jak slabé má ty čárky 😀 zítra snad koupím od každého jeden, takhle to pořád mám 50/50. je to duch, není to duch...podle Vás ne, ale mě se to nějak nezdá... že by se povedlo hned po prvním cyklu s clostíkem? doufám, že zítřejší testík "pro manžela" se vybarví více 😠

tsterinka
15. lis 2014

tak jsem nevydržela 😀 😕

franerka
15. lis 2014

@tsterinka vidím vidím .-)

franerka
15. lis 2014

15 dpo a ukázáno manželovi .-)

nonacek
15. lis 2014

@franerka gratuluji! Jen ať krasne sítí..... Hodně stesti✌

franerka
15. lis 2014

@nonacek díky

tsterinka
15. lis 2014

@franerka taktéž vidím 🙂 ,tak ať sílí 🙂

tatamama
15. lis 2014

ahojky holky co myslite byla jsem 27 na insymynaci testik jsem si mela delat za 14 dnu co bylo v pondělí a bouzel negativni menstruaci jsem mela dostat pateho a nic tak jsem si 13 dělala testik a objevila se druha carka foto prikladam ale test jsem si dělala dneska znovu a nic v patek jsem byla na krvy testy budou az v utery ☹ boli me strasne v podbrisku a nesnesu podprsenku a mela jsem trosku zaspinene kalhotky ale jen trosku co myslite holky.............. ☹

tsterinka
16. lis 2014

já nevydržím ani jeden den 😀

franerka
16. lis 2014

Dnešní poslední test a myslím, že je to jasné .-) Dík holky za podporu

franerka
16. lis 2014

@tsterinka to znám .-)

tsterinka
16. lis 2014

@franerka taky ho mám,ale zatím jsem vydržela 😀

tsterinka
16. lis 2014

@franerka třeba zítra 😀 😀 😀

franerka
16. lis 2014

@tsterinka kolik jsi dpo? já dělala dnes jsem 16dpo a 33DC

tsterinka
16. lis 2014

@franerka jsem 12 dpo 26DC

tsterinka
16. lis 2014

@tatamama nemám s tímhle zkušenosti,ale něco už jsem si tu přečetla co psaly některé holky.Nebrala jsi nějaké léky na podporu?při nějakých lécích se ti může objevit čárka a nemusíš být těhu,píše se to i v příbalových letákách u testů

martaveg
17. lis 2014

Mozna tu ted budu fakt za trubku, ale ja si test nikdy nedělala az ted poprvé ve triceti před par dny 😀
kdyz je negativni tak je to fakt uplne bile, ani stopa po carce, fakt vubec zadna cmouha?
test (z DM drogerie) jsem si delala 7 dnu po terminu ocekavane menstruace (v mem pripade 37DC) a jen jsem na to mrkla jako ze asi tedy nic, ze ta uplne svetla carka je asi jen videt kde by se to melo zbarvit, mrkla jsem na to znovu asi za 5 minut a porad stejne, tak jsem ho vyhodila.. a protoze menstruace porad nikde, tak projizdim net a tady vidim fotky snad ještě slabších téměř neviditelnych duchu, tak si rikam ze ani nevim jak ma vubec negativni test vypadat 😀

pankafe
18. lis 2014

Holky, zajímá mě váš názor/vaše zkušenost.
Jsem dneska 25DC a 10-11DPO. Ráno jsem si zkusila udělat tt - vzorně negativní ( 😀 ), bílý jako sníh. Dopo jsem začala špinit. Je u mě normální, že vždy před MS 1, max. 2 dny špiním. Ale teď je to o cca 3 dny dřív, než vždy. Myslíte, že by to mohlo být uhnizďování? A pokud by bylo, ukázal by tt už něco zítra ráno, nebo se HcG po uhnízdění tak rychle nevyplavuje? Ď. 🙂

tsterinka
19. lis 2014

@franerka ahoj už mám taky 🙂 jsem 15dpo

pankafe
19. lis 2014

Dneska 26 DC, 11-12 DPO, od včera slabé špinění, duch okem viditelný, na fotce sotva... Asi z toho zase nic nebude ☹

franerka
19. lis 2014

@tsterinka tak to gratuluji

pankafe
19. lis 2014

@saji Jak jsi na tom? Jak jsem na tom já, to zjistíš o pár příspěvků výš...

saji
19. lis 2014

@pankafe Tak mi už MS mešká asi 5 dní, na TT jen slaboučký dušík sice růžový, ale jen tak tak pod světlem viditelný. ¨Takže nevím, strašně mě píchá vpravo v podbříšku. Zkusím zítra zajít na gyn. alespoň pro vyvolávačku. Prsa bolí jako blázen, tak douffám, že se to spraví všechno.

claudyaus
19. lis 2014

Holky, co myslíte?? 🙂 Dnešní testík 🙂

pankafe
19. lis 2014

@saji No, mně se dneska kromě špinění spustila i jasně červená, takže buď se rozjíždí MS nebo to přestane a bude to dobré 🙂 Ale spíš se obávám, že se jedná o tu první variantu a OVU buď byla dřív (takže jsme ji prošvihli), nebo nebyla vůbec ☹

renca_1
19. lis 2014

@martaveg může být i slabá čárka postupem času by měla být lépe a lépe vidět 🙂 držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru