Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

saidy
18. srp 2016

Můžu se přidat? 🙂 MS by měla mít termín v úterý a na víkend jedeme pryč, tak uvažuju, jestli mám zítra testnout 4 dny před nebo to vydržet aspoň do pondělí... Nevím, kdy byla ovu, nehlídala jsem to..

misula29
18. srp 2016

@saidy záleží jak dlouhý máš cykly. 4 dny se může něco objevit a nemusí. 😉

tomato543
18. srp 2016

@kosalucy já myslím, že to tam je..já to taky tak měla 😎

laura1972
18. srp 2016

@saidy já zkoušela první test 5 dnů před očekávanou ms, tedy 10 DPO a byla už slabá čárka 🙂 byla jsem nedockava a zsroven moc nefoufala, ale vyšlo to 🙂

ms.neomagic
18. srp 2016

@saidy jasne ze se pridek,budem lovit duchy 😀

saidy
19. srp 2016

@ms.neomagic
@laura1972
@misula29 tak nakonec jsem netestovala, jsem srab - co kdyby byl negativní 😀 možná v pondělí, to bude den před MS 🙂 ale je to nějaké divné, prsa mě bolí už od neděle, ale celkem málo a břicho přestalo bolet ve středu. Možná mi už jenom hrabe, ale mám cykly jenom 26 dnů a snažili jsme se od 4 DC do 14 DC ob den a pak ob dva, tak snad to vyšlo 🙂

ms.neomagic
19. srp 2016

By rano...tak vam holky nevim co se to deje...bud se opravdu zadarilo nebo me ceka pekelna mrcha....podbrisek me boli a pne jak kdybych to mela dostat kazdych 5min,zaboli i pri zakaslani..pobolivaji me i zada..dneska rano je mi nak na blinkani...a vcera u mekace..holky ty voe..v rade zamnou asi 5 cekaji,zena s chlapem,povidali si a ja porad citila jak jim smrdi z pusy,takovej ten mrtvolnej smrad,kdyz jsem se pak na ne otocila,ani jsem se nedivila,zuby jak kone a vsechny shnily...malem jsem se poblila 😀 a co vy vsichni?

ms.neomagic
19. srp 2016

@saidy testniiiii...nebuj..sup sup 😀

dashenka1
19. srp 2016

@markiiska tak bohuzel dnes ms asi dorazi :( zacla jsem spinit a min po 10letech umru na bricho :( :D vzdy jsem nemela problem ale dnes asi umru :( tak snad priste nooooo

kastanek87
19. srp 2016

@saidy taky jsem zkoušela 4 dny před MS a byla tam celkem viditelná čárka 😉 takže běž do toho!!! 😀 a kdyby tam nic nebylo, pořád máš naději... dokud není MS, naděje je pořád 😉

saidy
19. srp 2016

@ms.neomagic teď už je pozdě, nalila jsem se spoustou vody, takže by tam stejně nic nebylo a na víkend jedeme za manželovou rodinou a nechci, aby někdo věděl, že se snažíme 😀

alfousina
19. srp 2016

Ahoj děvčátka dlouho jsem tu nebyla , musím se pochlubit před 20 dny se mi narodil krásný chlapeček 3700g a 51 cm. Koukám Držím všem palečky. 😉

saidy
19. srp 2016

@alfousina gratuluju, je to fešák 🙂

saidy
19. srp 2016

@kastanek87 když já se bojím, že z toho zas nic nebude a nechci další bílý test 🙂 teď už je pozdě, test bude nejdřív v pondělí 🙂

hanulkaha
19. srp 2016

@saidy Neměla by si výrazněji pít 3-4 hodiny před testováním 😉

ms.neomagic
19. srp 2016

@saidy pokud tam je,tak tam bude i po proliti vodou..jen se bez vycurat..sup sup 😉

tyna_h
19. srp 2016

Ahoj holky, přidávam foto první ze včera druhy z dneška dnes 9 den spoždění test jsem si udělala včera jen, tak nahodou abych byla v klidu a ono přece jenom emoticon

lusili1
19. srp 2016

holky, tak já budu testovat zítra ráno...mírně mě bolí podbřišek už týden a slabunce špiním a bolí mě teda často hlava ☹ tak uvidíme co bude zítra ráno..před rozlučkou 🙂

tyna_h
19. srp 2016
ms.neomagic
19. srp 2016

@tyna_h teda to je krasa,gratuluju 🙂

tyna_h
19. srp 2016

@ms.neomagic děkuju moc 🙂

laura1972
19. srp 2016

@saidy testni, bude to v pohodě🙂 nenapinej nás 🙂

laura1972
19. srp 2016

@tyna_h nádhera 🙂 gratuluji 🙂

odysseia
19. srp 2016

Ahoj holky, tak já jsem teprve 2. den zpoždění, ale ráno jsem testla.....v úterý jsem objednaná na kontrolu u dr., (byla domluvená už dříve), tak by mi teoreticky mohl vzít krev, ať to je jasnější. Co myslíte?

lenulinka10
19. srp 2016

@odysseia no parada 😉 gratuluji 🙂

odysseia
19. srp 2016

@lenulinka10 Děkuji MOC!

laura1972
19. srp 2016

@odysseia velká gratulace 🙂 at ti to dobře dopadne u dr. 🙂

odysseia
19. srp 2016

@laura1972 Velké díky, beru to tak, že vše bude OK. Tobě také gratulace, prohlídla jsem teď toho víc a čárky naskakují pěkně. 🙂 Jen tak dál. 🙂

laura1972
19. srp 2016

@odysseia tak testila jsem doku mi to neukázalo pěkně silné dálnice 😀 to už jsem to měla potvrzené od dr.🙂 jen jsem chtěla mit památku 🙂 držím moc palce a hodně štěstí.🙂 🙂

nazka
19. srp 2016

@odysseia gratuluji🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru