Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

misimisi
6. čer 2015

@camillaq V pohodě, pěkné čárky 😉

bizonka1
7. čer 2015

@svlocka ahojda, dělala a přijde mi, že čárka sílí, tak jsem z toho docela vystresovaná, zítra koupím další test a v út opět testuji, já od porodu ještě neměla MS, tak by to byl docela šok....

svlocka
7. čer 2015

@bizonka1 ahoj tak to je dobre ne 🙂 ja cekam mam bolesti jako pri ms prsa natekle boli tak cekam zda se to rozjede :(

bjoucik.15
7. čer 2015

@camillaq blázne v 5 ráno mám ještě půlnoc 😀 Jinak dr. max vypadá velice pozitivně, tak teď už jen ať sílí a ať jsou brzo dálnice 😉

bizonka1
7. čer 2015

@svlocka taky mě bolí břicho jako na MS. My jsme to neplánovali, proto nešílím radostí😀 Mám doma roční holčičku a čtyřletého kluka🙂)))

svlocka
7. čer 2015

@bizonka1 no uvidime jak to snami dopadne🙂

camillaq
7. čer 2015

@bjoucik.15 nemohla jsem dospat 😀 čekám na to několik let ☹ Mám co dělat abych netestovala každý den.

camillaq
7. čer 2015

@kacka82 dnes jsem netestovala, budu testovat zítra ráno, pokusím se dnes tolik nepít a uvidím jak to bude vypadat. Já ho ten 31 Dc dělala dělala ráno, ale 30 Dc odpoledne jsem měla pořád strašnou žízeň a hodně pila, tak doufám, že to bylo naředěné.

bjoucik.15
7. čer 2015

@camillaq aha tak to jo... testování je hrozné šílenství 🙂 ale tak ob den je větší šance že budou dálnice 😉

misimisi
7. čer 2015

@camillaq Jsou tam dálnice, už tam není co více vytestovat 😀

camillaq
8. čer 2015

tak jsem spokojená, dnešní testík dr.max je silnější a čárka tam byla hned jak se nasál

bjoucik.15
8. čer 2015

@camillaq gratuluju 🙂

tynulkaxix
8. čer 2015

Ahoj holky. Chci se zeptat. MS jsem mela mit včera a ještě nedorazila, vydá vždycky přesna jak hodinky. Ráno jsem si dělala test a negativni. Myslíte, že je ještě šance, že by tam čárka mohla naskočit?

bjoucik.15
8. čer 2015

@tynulkaxix ahoj, jsem na tom tak nějak stejně... jen tt jsem si dnes nedělala, ještě počkám....

bjoucik.15
8. čer 2015

@tynulkaxix dokud to nedostaneš vždycky šance je 🙂

tynulkaxix
8. čer 2015

@bjoucik.15 ty jo kéž by to vyšlo. Zatím jsem testovala jen mamatestem, tak přemýšlím ze zkusím koupit od toho dr.maxe

bjoucik.15
8. čer 2015

@tynulkaxix já jsem měla od maxe stín a těhotná jsem nebyla.. ale taky ho mám tak uvidíme... 🙂

svlocka
8. čer 2015

@bizonka1 ahoj testovala jsi?ja jsem zacla malo spinit tak asi se to rozjede.

misimisi
8. čer 2015

@tynulkaxix Většinou jsem to taky mívala přesně, ale když už bylo zpoždění, ať jsem si ho zrovna přála nebo ne, tak jsem dostala MS nejlépe 2 hodiny po udělání testu 😒 Když už jsi to měla mít, a nemáš tam ani náznak narůžovělé pidičárečky, tak to už asi spíše těhotná nebudeš ☹ Hlavu vzhůru, když to nedostaneš, tak to ještě za dva dny zkus znovu, ale raději to hoď tento měsíc za hlavu, a zkoušejte dál, no. Hodně štěstí.

tynulkaxix
8. čer 2015

@misimisi uvidíme. Já mám právě pocit ze při prvním tehu mi slabou čárku tt ukazal az asi 4 dny po vynechání. A dr mo pak říkala že jsem otěhotněla nějak dyl

tynulkaxix
8. čer 2015

@misimisi a kámošce nevyšel ani jedem tt pozitivní a tehu byla 😀

ema_s
8. čer 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Mně se těhu čárka neukázala ani po týdnu, co jsem měla dostat menses. Když tak vzpomínám, tak to bylo asi až cca 10 dní... Dr. mi říkal, že záleží na míře HCG v moči,a ze začátku se tam moc neprojevuje.

misimisi
8. čer 2015

Tak to je fakt doba, holky 😉

@tynulkaxix To musela být kámoška pěkně vykulená, doufám, že příjemně 😉 Tak se netrap, jestli máš ovulaci později, tak to zjistí z krve snáze, jestli se ti chce někam zajít.

lenzaaa
8. čer 2015

Ahoj holky tak vam chci jen oznamit ze jsem byla dnes u doktorky a jsem v 5 tydnu 🙂 srdicko zatim nebylo videt ale bublinka jo 🙂 dala mi i prukazku tak snad to tentokrat dotahneme do konce 🙂)

jeeanetta
8. čer 2015

@camillaq Ahoj, můžu se prosím zeptat kolikátý den před ms si začla testovat a objevili se ti //? Děkuji

jeeanetta
8. čer 2015

@lenzaaa Ahoj, můžu se prosím zeptat kolikátý den před ms si začla testovat a objevili se ti //? Děkuji

bizonka1
8. čer 2015

@svlocka ahoj, testovala jsem teď a myslím, že nic, ještě zítra ráno a nechám toho, ty jsi testovala?

camillaq
8. čer 2015

@jeeanetta zkoušela jsem test 25 Dc a nic na něm nebylo, při dlouhém hledání možná dušík, ale myslím, že jsem si to přála 26 a 27 Dc jsem trošičku špinila, tak jsem netestovala. Mamatest jsem dělala 29 DC, to mi chodí MS a během dvou minut vyběhla slabá čárka, to je ten první test na fotce. Ve skutečnosti je vidět mnohem líp.

jeeanetta
8. čer 2015

@camillaq dekuju, ja mivam Ms 27 den, a dnes je 26 DC a test negativni. Takze to asi opet nevyslo☹

veruvlv
8. čer 2015

ahoooj holky, mám dotaz - tři testy mamatest před MS - slabé duchy, dnes ráno den zpoždění čárka do cca půl minuty (slabá) na clearblue - myslíte, že by to mohlo klapnout? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru