Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunickok
17. zář 2015

@tynulkaxix JOjo, já měla hned v začátku atb a doktorka mi taky říkala, že první tři týdny to na to nemá žádný vliv...

tynulkaxix
17. zář 2015

Uvidí.lmjak mi bude zítra 🙂 holky přemýšlím ze na gyndu půjdu v utery i když mi třeba jen řekne, že je tam vidět tečka. Po zkušenosti z minulého měsíce mam proste strach ☹

bajunka
17. zář 2015

@tynulkaxix spíš seš nedočkává 🙂 ;) ,ale chápu to 🙂...já chci vydržet až do toho 6.10. nechci se nervovat jestli bude srdíčko a nebude, dnes jsem si dělala test s citlivostí 20 a vyběhla pěkná čárka, tak myslím že to mimoděložní nebude 🙂...a taky si nemyslím, že častý ultrazvuk je úplně zdravý ...

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka hod sem fotecku🙂 a mas nějak příznaky? Mé akorát povolila břicho a občas páchne na vajecniku

bara_13
17. zář 2015

@tynulkaxix Ahoj, mohla bych se zeptat, zmínila jsi tu pojem bio těhotenství, co to znamená? S přítelem se snažíme o mimčo, zatím nic, ale minulý měsíc mi bylo po ovulce špatně, nafouknutá, unavená, ale MS jsem nakonec dostala... Test teda negativní, ale pořád se necítím ok...

tynulkaxix
17. zář 2015

@bara_13 Ahoj no Já to mela tak ze jsem mela na testech duchy a nesilily, ba naopak pomalu slably a pak jsem to dostala

bara_13
17. zář 2015

@tynulkaxix děkuji za vyjasnění 🙂 já měla test zatím negativní, ale MS byla taková jiná než obvykle, tak nevím, jestli zkusit test ted po skončení MS nebo ne...

tynulkaxix
17. zář 2015

@bara_13 zkus ho, za to nic nedáš 🙂

bara_13
17. zář 2015

@tynulkaxix určitě mi to nedá a zkusím to... 🙂
Hlavně aby tvoje čárečka sílila 🙂

bajunka
17. zář 2015

@tynulkaxix příznaky žádné nemám, jen nepřítomnost MS, čárky na testech a občas jakoby tlak nebo jak píšeš mně to tam táhne ( pobavilo mně, že ti občas páchne na vaječníku 🙂 ať žíjí automatické opravy 🙂

tynulkaxix
17. zář 2015

@bara_13 Děkuji🙂 Já věřit a doufám že bude. To spatne už jsem si snad vybrala. Minuly mměsíc, t s možností samej den cyklu jsem mela nepatrneho ducha a ten si myslím že hezkou čárku. Ale mám to nepravidelne no

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka 😀 jsem si ani nevšimla 😀 občas bych ty chytrý telefony vyměnila fakt 😀

bajunka
17. zář 2015

dnešní citlivost 20

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka Krásná dálnice🙂

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka a kdy ze si mela poslední ms?

dubnacek
17. zář 2015

@bajunka Ahoj gratuluji krasne carky a krasne sili.Podivej ja mela zanet dutin dokone jsem skoncila na orl to byl cca 10 tyden,dokonce jsem dostala 200 ibalgin a atb v kapkach aby mi nemusel mudr pichat dutiny,sice to trvalo,ale pomohlo.Ja byt tebou urcite si na gyndu zajdu,ja mam 4 leteho syna a pak dvakrat zamlkle tehu,ted kdyz jsem otehotnela znovu na nic jsem necekala,mudr zrovna nasadil leky na udrzeni plodu i vitaminy a ted jsem konec 23tt.,takze urcite i po tvoji zkusenosti z predesleho tehu bych to neodkladala,kolikaty ted tyden by jsi mela byt?? Ja byla v 5+5tt a uz bylo videt i blikajici srdicko,ale i kdyby ve tvem pripade zatim videt nebylo,urcite by ti aspon tehu potvrdili.

bajunka
17. zář 2015

@tynulkaxix poslední MS 19.8, takže 4+1tt,
@dubnacek já jsem měla mimoděložní těhotenství před 3 lety a to ještě skrz nitroděložní tělísko( zvyšuje pravděpodobnost mimoděložního těhotenství, což mi samozřejmě dr před zavedením neřekla) :(
takže teď si něco takového nepřipouštím 🙂

dubnacek
17. zář 2015

no pane jo,takze sis taky prosla peklem,verim jak ti muze byt a proto,uz z techto duvodu bych tam sla.Muze ti aspon rict zda je plod v deloze a to je ze zacatku to hlavni a to i kdyby nic moc videt zatim nebylo. a pokud pujdez uz v tom 6tt tak by mela byt uz alespon mala dutinka videt za predpokladu,ze ma dobry utz.Pokud by se nechtel podivat nenechej se odbit,alespon by te to uklidnilo.

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka tak to jsme fakt stejne🙂 a ms mas pravidelnou?

bajunka
17. zář 2015

@tynulkaxix jojo mám

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka de las ai testy Každý den nebo obden?

bajunka
17. zář 2015

@tynulkaxix kazdý den to víš kochám se jak sílí 🙂

marticcelli
17. zář 2015

Carka tam je, to je jasne! 🙂 Prvni test mi taky ukazal slabeho ducha az po par minutach, test jsem opakovala vzdy po dvou dnech a carecka silila 🙂 Ted jsem ve 13 tydnu a tesime se na dvojcatka 🙂
Gratuluji!!! 🙂

bajunka
17. zář 2015

@marticcelli hehe nestraš 🙂 ,někde jsem četla, že věkem pravděpodobnost dvojčat stoupá no já bych byla raději za jedno a případně časem ještě jednoho prcka 🙂

tynulkaxix
17. zář 2015

Holky když jste nektera testovala ráno a večer, byly čárky úplne stejný?

bajunka
17. zář 2015

@tynulkaxix zas to s tím testováním nepřeháněj 🙂 já to udělala v úterý a rozdíl tam byl,ale né zas výrazný...

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka chtěla jsem to zkusit🙂

bajunka
17. zář 2015

já až zítra ráno desítkovej co nalepím na to oznámení 🙂

tynulkaxix
17. zář 2015

@bajunka určíte se to bude manželovi moc libit🙂 obdivuji Te ze bez kontroly vydržíš az do října. Já asi kvůli tomu bio půjdu v utery aspoň pro uklidnění. Dr zná Mé i maminu a je fakt hodna

bajunka
17. zář 2015

@tynulkaxix to víš, že mám nutkaní tam běžet nejlépe zítra,ale pokusím se vydržet, zítra mi přijede kamarádka (porodní asistentka, co mi rodila neldu) tak se jí zeptám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru