Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svlocka
2. říj 2015

@tynulkaxix urcite uz bude bit 🙂

tynulkaxix
3. říj 2015

@svlocka určitě bude, už aby bylo utery 😀 a jak pak je tobě?

marycz
3. říj 2015

Ahoj holky,tak my dneska takto 😉 krasne silime :-* do vysetreni 27.10. je pekne dlouha doba...asi se zblaznim do te doby...

milujicimamina
3. říj 2015

@marycz teda,krásný 😉

edinka126
3. říj 2015

@marycz@ krasne silna ciarka ☺

edinka126
3. říj 2015

#tynulkaxix@ ahoj ako pokracujes??☺dari sa?ja som uz bola u lekarky..som 5t+3 mame 8mm a vsetko vyzera zatial v poriadku ☺o dva tyzdne kontola bude uz aj ultrazvuk a odbery...☺

edinka126
3. říj 2015
monikavitezslav
3. říj 2015

ahojky holky uz sem docela zoufala co na to rikate vy je tam neco nebo spatne vidim?

milujicimamina
3. říj 2015

@monikavitezslav na tech posledních dvou možná malinkato,hm kolik jsi dpo?

monikavitezslav
3. říj 2015

bohuzel dneska bych mela byt 6dpo coz je opravdu hodne malo.

marycz
3. říj 2015

@monikavitezslav jeste je myslim brzy...pockej a testuj az tak za tyden...zbytecne se vynervujes...to vydrzis a nemusis pak hledat duchy 😉 drzim pesticky,at to vyjde 😉

anyt9178
3. říj 2015

@monikavitezslav na tech spodnich vidim neco malo 😉 ale na sest dpo je to dobry 🙂

milujicimamina
3. říj 2015

@monikavitezslav to je brzyyyy já jsem taky tak dneska 7-8 a chci zkusit az zítra nebo.pondělí,ještě moc nepočítám ze by tam něco bylp,ale podle bolestí,a jak.mi je si.myslím ze bude

monikavitezslav
3. říj 2015

Schválně sem šla na balkon a dala na bilej brousek

milujicimamina
3. říj 2015

@monikavitezslav něco tam vidim já mám pepino na ráno,u nás dnes Maxe neměli

monikavitezslav
3. říj 2015

Přijdu si už nenormální:_(

milujicimamina
3. říj 2015

@monikavitezslav nee i ja někdy🙂 me je dnes tak blbe,že už mi to nemyslí asi dostanu ms normálně už ted,po obede zimnice jako blázen,ted břicho krize,:-/

monikavitezslav
3. říj 2015

Jsem blázen a furt fórum prostě mi to nedá

dindonka
3. říj 2015

Spodni je carkovanej 🙂

edinka126
3. říj 2015

@monikavitezlav@ na poslednych dvoch vidiim ☺☺

marycz
3. říj 2015

@monikavitezlav myslím, že ja tiež 🙂

marycz
3. říj 2015

@monikavitezslav a myslím, že ten třetí je nejvíc...i když si natočím monitor...

monikavitezslav
3. říj 2015

Holky kéž by to tak bylo právě sem snedla celou sklenici zavarenych okurek a k tomu. Sušeny maso.

milujicimamina
3. říj 2015

@monikavitezslav já si taky dělám večeři, 😀 mnamku

dubnacek
3. říj 2015

@monikavitezslav nechci byt nezdvorila,ale myslim,ze po mych i testech tady holek a ostatnich mi prijdou negativni.Ty tenke carky po velkem priblizeni jsou az po zaschnuti a ty testy mi prijdou falesne.Zkusila bych jeste pristi tyden,psala jsi ze jsi myslim 6dpo a to je vazne brzy na testovani.I kdyby tam byl duch ta ta caka by mela byt sinejsi a nemusi byt vyrazna,ale ne takto tenka.Ja ji tam taky vidim ale jak jsem jiz rekla,je to carka spis az po zaschnuti testu .Promin,vim ze jsi asi cekala vetsi podporu,ale snad pristi tyden ukazes lepsi test a hezci carky 😉

monikavitezslav
3. říj 2015

Pokaždé sem ten test když se tam nic neukazalo vzala a hodila do kapsy do mikiny. Každopádně se manžel trefil přímo do ovulku takže šance tam je. Snad se příští týden ukáže zatím tomu vše nasvědčuje.

svlocka
3. říj 2015

@tynulkaxix jo mi je fajn uzivam si to 🙂ja jdu taky v utery ale na velky ultr.tak jsem zvedava jestli nam pujde videt co budem mit 🙂

1nelinka
3. říj 2015

Ahoj holky co myslite? Testovala jsem poprve a to ted vecer..ms by mela prijit v pondeli

iveta93
3. říj 2015

Něco tam vidím. Snad bude sílit. Držím palce. 🙂 Něco podobného jsem objevila také a po týdnu už byli pořádné koleje.

1nelinka
3. říj 2015

@iveta93 moc dekuju zkusim treba za 2dny a hlavne rano ..🙂 bylo by to krasny no..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru