Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
1. lis 2015

@nordjane nene právě mi nic dr nepředepsal jen utrogestan,ale nevím zda to je dobré na sliznici ☹

lamia
1. lis 2015

Ja si take myslim,ze testovat dlouho pred terminem menstruace je nesmysl a zbytecny stres,zvlast pokud zatim touha po miminku netrva dlouho(ale prospesne to neni nikdy). 'Lov duchu' pred ms bych chapala jen v pripade nutnosti uzivat potenc.skodlive leky apod.,jinak ani tehot.testy nejsou konstruovany k tomuhle ucelu a jejich spolehlivost pri testovani az v dobe vynechane ms rapidne roste,neni potom nutne resit spolehlivost a podobne (vyrobci ostatne pisi,kdy testovat a v jakem casovem limitu). Stres skodi vzdy,zvlast takhle zbytecny.

nordjane
1. lis 2015

@juliemichal z utrogestanem zkusenost nemám, já mám Duphaston na udržení a u něj je to tedy i psáno, že je vhodný pro podporu růstu sliznice, má široké účinky 🙂 Ale hodně doporučují kontryhel pít 🙂 tak držímpěsti, ať se brzy povede a už do zdárného konce! 🙂

juliemichal
2. lis 2015

@nordjane děkuji moc já tobě taky moc přeji aby to teď bylo do zdárného konce,ale uvidíš,že bude 🙂
kontryhel jsem pila min cyklus a to mi prodloužilo cyklus o 6 dnů ☹ teď beru inofolic a teď po ovulce utroš.tak uvidíme zda to pomůže 🙂 ale na dnešním testíku ani známka ducha,ale nevadí půjdeme do 42 druhého kola,ale kdo ví kolik ještě těch kol bude ☹

cicolka1984
3. lis 2015

Včerejší a dnešní test dopadl stejně

tehulka1167
3. lis 2015

Holky,jste nektera po ket a čekáte na výsledek stejne jako ja ted?

cicolka1984
3. lis 2015

Zítra směr doktor tak jsem zvědavá

vapka
3. lis 2015

@cicolka1984 to bude dobrý, kdy byla PM?

cicolka1984
3. lis 2015

9 října

vapka
3. lis 2015

@cicolka1984 No, tak to by tam mohla být vidět už bublinka, záleží na tom, kdy byla ovulace 😉 Já jsem tam šla také brzo a nejdřív jsem tam viděla jen tečku a pak byla už bublinka, 😀

nordjane
3. lis 2015

@vapka mysíš, že 26 DC bude na utz něco vidět? já si myslím, že to ještě ne 🙂

@cicolka1984 držím palce, vypadá to nadějně, mamatest snad silnější čárku ani neumí 😀 Také jsem měla jen duchy, ale pokud byla MS 9.10. tak bych vyčkala, přeci jen je ještě brzy 🙂

cicolka1984
3. lis 2015

@nordjane Děkuji v patek jsem byla u doktora na preventivní prohlídce a a nic tam nebylo.Tak snad zítra uvidí 🙂

vapka
3. lis 2015

@nordjane Máš pravdu, asi ještě nic vidět nebude, možná jen tečka 😀

monikavitezslav
3. lis 2015

Ahojky holky ovulka podle kalendáře i ovu testu proběhla 31.10 jenže ja ted uz druhy den zvracim, jsem nafoukla a Desné me pálí zaha. Vzdy 10 dni pred MS me bolely prsa a MS ma prijit 13.11. A prsa nic☹ co mi pomuze na to zvracení? Jestli takhle probíhá uhnizdovani tak teda fuj😢 i hlen je bílý nechapu

cicolka1984
3. lis 2015

Mě prsa nikdy neboleli až na dnešek je mám citlivý a bolí.Při mem předchozím těhotenství jsem vůbec nezvracela vlastně ani nevím co to je mim rani nevolnost

nordjane
3. lis 2015

@cicolka1984 Myslím, že ani nic moc zítra neuvidí, určitě tak zvýšenou sliznici a možná tečku (kdy byla ovu)? Ale když neuvidí, nechte si vzít krev na HCG, to je tutovka 🙂

milujicimamina
3. lis 2015

@monikavitezslav to je asi brzy,nevím těžko říct,já yz ani nic raději nepisu by mě tu ukamenovali 😀 Možná mas virozi taky jsem fed měla

cicolka1984
3. lis 2015

@nordjane s tím počítám že nic neuvidí ale krev si nechám určitě vzít Děkuji za rady

nikinu
4. lis 2015

ahojky holky nevíte jakej cvik mi pomůže při bolesti v podbřišku na gyndu jdu až na půl jedenáctou a je to k nevydržení :(

eviccka23
4. lis 2015

Ahoj holky,
S manzelem se uz delsi dobu pokousime a porad nic..
tento cyklus 4dny pred ocekavanou ms jsem si delala ruzovy citlivejsu test a ten modry dnes, 1 den pred ms..
Testy jsem delala vzdy hned po probuzeni a kdyz jsem se sla po snidani kouknout, tak byly druhe carky lehce viditelne (foto)...
Co si o tom myslite (stalo se vam nekdy, ze sly carky takto videt a pak nic)?
Nedavam tomu moc nadeje, uprimne..
Predem dik za nazory a odpovedi.

dubnacek
4. lis 2015

@eviccka23 no podleme tehotna jsi,kdyby to byl falesny test tak nebudou ty carky takto krasne😉.

milujicimamina
4. lis 2015

@eviccka23 jsou krásné

vapka
4. lis 2015

@eviccka23 je to tam 😀

eviccka23
4. lis 2015

Keez by...
Ted jsem se koukla do kalendare a ms ma prijit az za 2dny..
Budu testovat a dam vedet, jak to dopadlo...
Bylo by to kouzelny, kdyby se zadarilo, manzel ma za 2tydny narozeniny, tak bych mu dala dobry darecek 😂❤️
Jinak dekuji za odpovedi ☺️

milujicimamina
4. lis 2015

@eviccka23 já mám uplně neviditelné dle tebe dneska a v sobotu mám termín ms lítá mi to od 25-28 dc tak to vidím s náma bledě

veruu25
4. lis 2015

Ahoj holky co myslíte? Dneska jsem 33 DC... Cykly mám hodně nepravidelný tak nevím kolik dpo... 🙂 diky za odpověď 😉

mercedesse
4. lis 2015

@veruu25 je krásně pozitivní, gratuluju

pekkaa
4. lis 2015

@veruu25 gratuluju!

zuzinka2323
4. lis 2015

tak jsem dnes byla na prohlídce a jsem v 7 TT a 6 dnu 🙂 byla vidět krásně srdeční funkce. 🙂

veruu25
4. lis 2015

Děkuju 🙂 nějak tomu nemůžu ani uvěřit :D zítra zkusím ještě digi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru