Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
21. únor 2016

@septums určíte "🙂

septums
21. únor 2016

@milujicimamina ty jo, já v to ani nedoufala.. Ted se zase zacnu bat aby bylo vse ok, proc to tim tehu testem nekončí, a kazda se zacneme bat abychom nepotratily 🙂 ?

bibinka2208
21. únor 2016

Ja se prestala bat v 11tt protoze to se pravdepodobnist potratu vyrazne snizuje 🙂 ted jsem v 15tt a stale se nebojim 🙂

septums
21. únor 2016

@bibinka2208 tak to abych uz nejradsi v 11tt chtěla byt 🙂 to vlastně všechny co tu naposledy prispivaly budeme mit termin v říjnu ne?

bibinka2208
21. únor 2016

Ja mam termin 18-19.8. 🙂

septums
21. únor 2016

@bibinka2208 tak to je jasný, když jsi uz v 11tt to utece jak voda 🙂

jolly88
22. únor 2016

@bibinka2208 ty jo,ja se bojim porad. Jsem 12tt a porad nic moc. Ikdyz vse zatim probiha dobre (at to nezakriknu)

evicka88
22. únor 2016

Ahojte, baby... kto má s týmto skúsenosti, nech mi napíše svoj názor, dnes okolo obeda som si urobila test, MS mešká 4 deň, za 30 sek. sa tam objavila slabá čiarka a o minútu to vyzeralo takto. Čo myslíte? S manželom sa od januára snažíme o bábo 🙂) Mám sa začať tešiť?

anonym88
22. únor 2016

@evicka88 Určíte bych se začala těšit byt tebou!! 😊 krasna čárka 😊

evicka88
22. únor 2016

@anonym88 ďakujem, veľmi sa teším 🙂

terkakerka
22. únor 2016

ono bát, nebát... přítelkyně mého bývalého potratila v 31.týdnu. holčičce se zastavilo srdíčko ☹

anonym88
22. únor 2016

Stát se může kdykoliv cokoliv..bát už se asi nepřestaneme nikdy 😊

terkakerka
22. únor 2016

přesně tak, i když mi tu ted spokojeně chrní, tak ho pořád jen sleduju, hladím a očuchávám 🙂

septums
22. únor 2016

To máte pravdu holky, mám už jednu holčičku, čekáme druhé, první těhotenství pohodové, tak snad nebudou komplikace u druhého.

yipee
22. únor 2016

Ahojte, chtěla bych vědět, jakou máte zkušenost s testy Cemio Gravitest. Cyklus mám v rozmezí 28-30 dní, občas s drobným výkyvem až 32 dní. Dnes jsem 29 DC. Od rána cítím bolesti jakoby měla přijít MS a ani nevím proč, ale udělala jsem si test, i když se cítím naprosto netěhotně, a tam tohle. Mám testu věřit?

milujicimamina
22. únor 2016

@yipee myslim, ze ano

zaninkaj
22. únor 2016

@yipee já se tímhle testem taky testovala a celkem bez problému vycházel. Ty máš navíc krásnou druhou čárku 🙂 Pro svoji větší jistotu zkus třeba ještě jinou značku, třeba test Dr.Max, ten je prý spolehlivý. Hlavně ať je vše v pořádku. A neboj...já jsem taky na sobě nic moc krom bolesti prsou necítila 😀

yipee
22. únor 2016

@zaninkaj ahoj, díky moc! Je teda pravda, že mě od pátku docela bolí prsa, ale přisuzovala jsem to blížící se MS. Dám tomu pár dní, zkusím zítra nebo pozítří i ten Dr.Max, pořád se mi tomu nechce věřit!

lucykal
22. únor 2016

Tak to je hodně jasný. Gratuluji

09daska
22. únor 2016

Určitě gratulace. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

julca12
23. únor 2016

@martanka007 ahoj tak dneska jsem byla u dr a jsem 6+3 a srdíčko je prý slyšet tak jsem ráda 🙂 a jak jsi dopadla ty?

martanka007
24. únor 2016

@julca12 Ty jsi asi chtěla napsat tuto zprávu uživatelce marti_marta, ne? Jinak moc ráda se divám, jak se vám úžasně daří a držím palečky, ať je vše stále v pořádku 🙂

maxinkaa
24. únor 2016

@yipee Takový jsem měla taky a teď jsem v 19tt 😉

dzogobela
24. únor 2016

@yipee co víc bys na tom testu chtěla vidět? :-P

marti_marta
24. únor 2016

@julca12 parada! 🙂 ja jsem objednana az na 10.3., takze si jeste na presne cislo pockam..

julca12
24. únor 2016

@martanka007 jo asi jo promiň 🙂

yipee
24. únor 2016

Ahojte. Tak jsem si od pondělí udělala další dva a pořád tam ty čárky jsou🙂 Volala jsem doktorce a jsem objednáná na 11.3. Musím říct, že větší strach jsem v životě snad neměla. Pořád se pozoruji a bojím se, aby bylo 11. vše ok

vapka
25. únor 2016

@yipee Také jsem to pořád kontrolovala 😀 neboj, bude to dobré a vše jak má být 😀 ale chápu ten strach.... Takového strachu se už nezbavíš do konce života, ale je to naprosto normální :.-D Držím palce a pevné nervy 😀

kamikz
25. únor 2016

Ahoj holky! Zoufale potřebuju vaší radu, názor, poučení, cokoli.. Jsem téměř dva měsíce po revizi (ZT 6+2), nicméně jsme dostali zelenou a tak jsme na to vlítli s tím, že na poprvé to nejspíš neklapne. Odjeli jsme do Paříže (včera jsem se vrátila), kde jsem kafíčkovala, denně nachodila x kilometrů a kterou jsem hlavně téměř celou odstonala.. takže paraleny, septoforty, kapky do nosu, černý čaje, zázvorový čaje apod. byly na denním pořádku. Jenže mi nedorazila MS a já začínám jančit :/ Přijde mi, že na testu hoooodně slabě něco vidim. Jsem 29 DC a MS chodí 28, nikdy, ani po revizi se nezpozdila. Prosim, vidíte tam taky něco nebo jsem prostě jen už totálně zjančená? Mám strach, vůbec nedokážu myslet na nic jinýho (ideální v práci). Díky moc!

tehulka1167
25. únor 2016

@kamikz zdá se,ze se tam něco rýsuje 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru