Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
16. kvě 2016

@marrouc moc moc děkuji,snad bude všechno v pořádku 🙂 🙂 a moc se těším na zítřejší zprávičku od tebe,doufám,že bude taky pozitivní 🙂 🙂
@leilinkaa mockrát děkuji tobě taky moc gratuluji 🙂 🙂 no já jdu zítra na gynkologii aby mi napsal utroš,protože už ho mám jen na 2 dny 🙂 🙂 no a asi případnou nemocenskou 🙂 🙂 protože jsem v lednu potratila.tak pro jistotu.

ms.neomagic
16. kvě 2016

Vite co me nejvic sere? ze mi je furt zle..a vysledek zadny ☹

leymea
16. kvě 2016

@juliemichal tak ted jsi me potesila, ze to konecne vyslo 🙂 fakt cumim 😉 gratuluji a preji at je vse v poradku 🙂

juliemichal
16. kvě 2016

@leymea já jsem s toho stále v šoku 😀 😀 jak jsem toto našla tak jsem se úplně rozbrečela 😀 snad bude vše v pořádku a nepotratím tak jak v lednu ☹ ☹ a teď čekám na tvůj pozitivní testík 🙂 🙂

leymea
16. kvě 2016

@ms.neomagic to Ti verim. Ja dneska pul hodiny mela tam dole bolest jako kdybych mela MS nebo ovulaci, ktera me tuten mesic dost bolela. A jeste k tomu mi hned zacla bolet hlava. Ja teda cekam MS az v sobotu, ale stejne pochybuju, ze by se stal "zazrak". Tim chci rict, ze kazdej mesic si telo semnou hraje 😀 a nikdy z toho nic neni. ☹

leymea
16. kvě 2016

@juliemichal to uvidis v patek 😀 krasnej snehobilej 😀

juliemichal
16. kvě 2016

@leymea určitě nebude 🙂 🙂 moc ti přeji aby ty // tam byly 🙂 🙂

leymea
16. kvě 2016

@juliemichal dekuji 🙂

leilinkaa
16. kvě 2016

@juliemichal koukám, ze možná budeme mit podobny termín porodu. Urcite zůstaň doma a hlavně v klidu, držím palce a ozvy se nekdy;)

juliemichal
16. kvě 2016

@leymea vůbec není za co 🙂 🙂

@leilinkaa já termín porodu budu mít podle kalkulačky 29.1 🙂 🙂 15 dnů po tom co jsem se dozvěděla,že jsem v lednu tento rok potratila.tobě taky moc držím palečky a určitě se taky ozvi 🙂 🙂

mimimimi
16. kvě 2016

@mi89 tak počkám s tebou na ten čtvrtek...zbytečné nervy testovat dřív 😉

mimimimi
16. kvě 2016

@aknicul1 děkuji za reakci 😁 budu stále doufat ale myslímze do čtvrtka dojde 😉

mimimimi
16. kvě 2016

@juliemichal gratuluji moc 😉 ať se drží a nepouští 😉

juliemichal
16. kvě 2016

@mimimimi moc děkuji,snad se bude držet zuby nehty a nepustí se 🙂 🙂 ale na to mám utroš 😀 😀 tak snad pomůže 🙂

leymea
16. kvě 2016

@juliemichal schvalne jsem se koukla taky do kalkulacky a kdyby to vyslo tak termin 29.1. 😀 to by bylo dobry co? 😀

juliemichal
16. kvě 2016

@leymea no tak to je taky dobrý 😀 😀 to by jsme měli termínek společně,tak snad to vyjde moc bych ti to přála 🙂 🙂

monikavitezslav
16. kvě 2016

Holky brala jste některá něco na srovnání cyklu?

leilinkaa
16. kvě 2016

@juliemichal me podle kalkulačky tp vychází na 26.1. A 30.1 budu mit 30 :D takže snad krasny dárek ;)

juliemichal
16. kvě 2016

@leilinkaa no tak to by byl fakt nádherný dáreček 😀 😀 no jinak já mám nádherný dáreček na můj zítřejší svátek,fakt krása 🙂 🙂 už žádný jiný dáreček nechci 🙂 🙂

mi89
16. kvě 2016

@mimimimi Dobře, já mám od odpoledne bolesti jak před ms, tak fakt nevím.... Ale ve čtvrtek uvidíme 🙂

makkkynka
16. kvě 2016

Holky co myslíte? Není to první ranní moc a v den zpoždění MS.

xyrina
16. kvě 2016

@makkkynka Já bych už blbla štěstím. 🙂

leymea
16. kvě 2016

@juliemichal za par dni uvidime 🙂

makkkynka
16. kvě 2016

@xyrina Jen to nezakriknout.

xyrina
16. kvě 2016

@makkkynka To jo, to jo. 🙂

juliemichal
16. kvě 2016

@leymea přesně tak,ale bude určitě pozitivní 🙂 🙂

leymea
16. kvě 2016

Tak uz mam zase bolesti jako odpoledne. ☹ to jsem nikdy nemela, az tuten cyklus. Zacalo to ovulaci a ted dneska. Kez by se zavrtavalo mimco, ale zase mi prijde divny, ze by to tak bolelo? Asi blbost co? Buhvi co se mi tam deje 😀 ale uz to zase ustupuje snad. Takze takova hodinka ted vecer. Odpoledne pul hodinka. Jinak pohoda. Fakt uz si pripadam jak blazen 😀 jeste, ze se tu muzu vypovidat. Manzel by se mi asi smal 😀

vapka
16. kvě 2016

@juliemichal Gratuluji 😀

juliemichal
16. kvě 2016

@vapka moc děkuji,ježkovy voči ty už jsi v 36tt to je strašné jak to utíká 😀 😀

barbarosi94
16. kvě 2016

@leymea ja jsem taky takove boleti nemela az minuly mesic co jsme se zacali snazit ptavidelne, bohuzel se to neuchytilo a odeslo s ms po 15 denim opozdeni ms... Byla jsem na gynde, zda neni zas cysta( trpela jsem na ne ) tak rikal ze neeee, ze to mohlo zpusobit to vajicko co se neudrzelo, bohuzel tohle pry test neukaze, twk jsme na tom tento mesic znovu pracovali a stejne bolwsti jak minuly mesic, tak uvidime 4 dny do ms 😐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru