Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pekkaa
19. srp 2015

@lucousek144 jj, urcite.. ja jsem mela posledni MS 10.7., ale mivam dlouhe cykly a ovulaci jsem tak mela az toho 1.8. Pokud ti to ukazuje 2-3 tydny, tak ty jsi ji mela pravdepodobne taky kolem 1.8. a to jeste fakt nemusi byt nic videt..
kalkulacky to pocitaji od posledni menstrucace, ale predpokladaji, ze ovu byla v prumeru 2 tydny po ni. v tomto pripade si to musime upravit a nepocitat uplne od posledni mensturace (dle ultrazvuku nam to stejne upravi na kratsi domu), takze si myslim, ze odpovidame tomu, ze jsme v 5tt (2-3 + 2).
ja jsem sama rekla do telefonu sestricce, ze jsem mela ovulaci 1.8. a objednala me az na 4.9., ze ted tam nemusi byt jeste nic videt...

lucousek144
19. srp 2015

@pekkaa aha, no tak asi bude pravda, ze mam opozdenou ovulaci, proto je to brzy a nic nejde videt...kazdopadne odpoledne se dozvim,., kolik mam hodnotu HCG podle krve, tak jsem zvedava....

boruvka22
19. srp 2015

@bluekobylka tak to je paradni 🙂 moc gratuluji 🙂 no to jsem teda zvedava na sebe, hcg mas krasny 🙂

boruvka22
19. srp 2015

@lucousek144 ja jsem mela ovu cca 2. - 3. a na krvi jsem byla vcera, mela jsem 76, tak se tesim na tvuj vysledek, at mam s kym srovnavat 🙂

lucousek144
19. srp 2015

@boruvka22 uz jsem zvedava... a na gynde jsi uz byla se mrknout do delohy, nebo jeste cekas?

lumixii
19. srp 2015

@lucousek144 Jsem na tom skoro stejně s rozdílem pár dní. A včera u mě dr, taky nic neviděl. 😒

boruvka22
19. srp 2015

@lucousek144 Nebyla jsem prave, jen vcera na te krvi, sestra rikala, ze me objedna podle vysledku krve, ale kdyz jsem tam volala, tak mi rekla, ze mam nizkou hodnotu, ale ze to muze byt ovlivnene rannou graviditou. Takze jdu jeste v pristim tydnu, nejspis ve stredu a podle toho, jestli to poroste, tak me objedna... ale chci jit na utz az tam bude neco videt (pokud vse ok, tak myslim, ze prvni tyden v zari me objedna) nechci zadne plane nadeje, na to uz se snazime moc dlouho 🙂

lucousek144
19. srp 2015

@boruvka22 tak to chapu.. jsem zvedava na moje hodnoty...

lucousek144
19. srp 2015

@lumixii A nabral Ti krev?

tynulkaxix
19. srp 2015

Ahoj holky Prosím vás za jak dlouho mi zmizí z těla hcg? Jinak všem nový tehulkam gratuluji. Jen tak dál🙂 snad se i ja brzy dočkám

lumixii
19. srp 2015

@lucousek144 ne ne nebrali. Jen mi dr rekl, ze je jeste asi brzy a mam prijit 1.9.

lucousek144
19. srp 2015

@lumixii aha. no ja si za 2 hodinu budu volat na vysledky..

boruvka22
19. srp 2015

@lumixii no ono mozna lepsi :D ja ted porad procitam diskuze a sleduju, jakou mely hodnotu ostatni holky, takze se tim akorat porad stresuju 🙂

88martina88
19. srp 2015

@bluekobylka tak to je krásne hodnota na 17DPO, a nebudou to dvojčátka? tak vysoká hodnota by tomu odpovídala 🙂

viovka
19. srp 2015

Zdravim zensky 🙂 potrebuji znat vas nazor na me tehotenske testy. S pritelem se snazime o dite a nyni mam 7 dni zpozdenou ms. Delala jsem si tyto 2 testy (mamatest 10) myslim si ze bych mohla byt tehotna ale divny je, ze nepocituji zadne zmeny, krome vynechani menstruace. K doktoru jsem objednana az za tyden. Co myslite muzu se uz pomalu radovat?

nov.tere
19. srp 2015

@viovka je vidět že krásně sílí 🙂 takže ano potichu se raduj 🙂

bluekobylka
19. srp 2015

@88martina88 no to se uvidí, ale dvojčata v rodině nikdo nemá...ale 10 dpo hCG 5.3 a 17 dpo 2894...toto pěkně vylitlo, pěkně se tam mimisek zakousl! Víc se dozvim toho 1.tak uvidíme...

88martina88
19. srp 2015

@bluekobylka tak dryim pesti 😉 hlavne at je to zdravi ci uz jedno nebo vic 😉 😉

lucousek144
19. srp 2015

Tak uz jsem se dovolala na gyndu, tehotentsví potvrzeno 539 jednotek, pristi utery jdu na gyndu a doufam, ze uz malinky bude videt.... dekuji vsem za podporu:-*

boruvka22
19. srp 2015

@lucousek144 moc gratuluji 🙂

lucousek144
19. srp 2015

@boruvka22 dekuji mooooc, pristi tyden v utery jsu na ultrazvuk,, a kdyz se bude mimi dobre vyvijet, tak uz ho prcka asi uvidim...🙂

lucousek144
19. srp 2015

@pekkaa Tak mi doktor rikal, ze tehu je potvrzeno a jednotka 539 HCG

boruvka22
19. srp 2015

@lucousek144 jee tak parada 🙂 ja doufam, ze vse bude oka a na prohlidku pujdu za 14 dni, to uz by tam snad taky neco bylo 🙂

gepe
19. srp 2015

@tynulkaxix ahoj, muze za par dni i tyden. Zkus si udelat test az prejde krvaceni, pokud vse bude ok, mel by byt uplne cisty, negativni.

lucousek144
19. srp 2015

@boruvka22 dryim pesticky, taky doufam, ze v utery uz prcka uvidim....🙂

pekkaa
19. srp 2015

@lucousek144 no vidis!! super!! mam radost 🙂

lucousek144
19. srp 2015

ANI NEVIIIS, JAK SE MI ULEVILA, JEN TED MUSIM VIDET V UTERY PRCKA NA utZ A BUDE TO UZASNE...

dvamy
19. srp 2015

@nov.tere Tak jsem byla na utz a srdíčko ještě nic. Tak jdu za dva týdny. Jinak tam mam nějakou cystu. Z toho moc nadsena nejsem 😒

nov.tere
19. srp 2015

@dvamy a byla tam aspoň bublinka?

dvamy
19. srp 2015

@nov.tere ano ano 😊 krasne šla vidět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru