Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
14. led 2016

@opeth já bych s tím ještě počkala s těmi srdíčky .-( ale možná bych tam vložila testik 🙂

milujicimamina
14. led 2016

holky jsem 2dpo a kdy ovulační testy zeslábnou?je pořád téměř pozitivní

arielka222
14. led 2016

@opeth to je hezký nápad, ale ja bych s tím počkala. Po vlastni zkusenosti bych dříve jak v 12 týdnů nikomu neříkala. Zbytecne je pak zklamání...ale jinak držím palečky ať to vyjde 🙂

monikavitezslav
14. led 2016

Holky potrebuji radu ted budu od 5dc do 9dc brat clostik odkolikateho dne cyklu mam zacit testovat ovu?

puutalo
14. led 2016

@arielka222 To souhlasím, jsem teď v 7+3 a čeká mě revize. Do teď to věděl jen manžel a moje nejbližší rodina (manželova ne). Jsem za to ráda, protože by mě to samotnou mrzelo. Protože mě revize čeká příští týden a zabere to tři dny, musela jsem o tom říct blízkému člověku, kterého v týdnu chodím navštěvovat. Bez slz se to neobešlo, mě moc mrzelo, že místo dobré zprávy ve 12. tt říkám tak brzo tu smutnou, ale osud není vždycky přívětivý.

opeth
14. led 2016

Máte pravdu, stát se může bohužel cokoliv, ale opravdu je ještě brzy..nechám to na pozdějc.

bajunka
14. led 2016

@opeth příteli bych to řekla hned a nejbližší rodině klidně taky, mysli pozitivně, že vše bude v pořádku 🙂...A od čeho je rodina když né od toho,aby s tebou sdílela radost, případně trápení...Jako na nějaký FB bych to fakt nedávala,ale přítel a rodina jo 🙂

opeth
14. led 2016

@bajunka Tak před přítelem to neutajím, ale nejbližší rodině to řeknu až po kontrole u lékaře 🙂

viivienn
14. led 2016

@opeth já myslím,že ano mi jsme testovali i přímo spolu 🙂 a srdíčko lékařka viděla až za týden 🙂 A takové věci nepiš ,,nic není jisté,, hlavně vše pozitivně 🙂 A mimíska ukecávat už ted 🙂 Taky jsem se bála je mi 42 a věř opravdu to funguje 🙂 Zítra mám termín 🙂 Držím moc palečky 🙂

milujicimamina
14. led 2016

holky měli jste některá ducha třeba už 7dpo?jen mě to zajímá :D

opeth
14. led 2016

@viivienn děkuji 🙂 také budu držet pěsti!!!

viivienn
14. led 2016

@opeth Také děkuji 🙂

medinka13
14. led 2016

Ahoj holky, též dávám foto, protože jsem už tak zblblá, že čárky vidím všude..

milujicimamina
14. led 2016

@medinka13 no je to tam

medinka13
14. led 2016

@milujicimamina to jsem ráda 🙂 snad to nedopadne jako posledně (DS).. 😉

milujicimamina
14. led 2016

@medinka13 kolik dpo??? 🙂

medinka13
14. led 2016

@milujicimamina netuším.. Ale za 7 dní by měla být ms..

ewiiika
14. led 2016

@medinka13 tak to brzy Je vidět čárka 🙂 gratuluji 😉 já jsem víc jak týden opožděná MS, mini pidi špinění,už 31DC a na testu stále nic...
Zavidím krásně + test a moc moc Vám to přeji 🙂

raduska81
14. led 2016

Ahoj holky, tak dnes jsem měla první utz čekáme jedno miminko jsem v 5 +2 a děl vidět zloutkový váček a máme 7,8 mm 🙂

clarushe
14. led 2016

@medinka13 takhle to na me vykouklo pred 7mes.poprve..a po 2 uz tam byly 2 🙂 a bylo to 3t+2 ..jinak gratuluji 🙂

estel22
14. led 2016

@medinka13 slabunke ale drzimbpalce

bajule
14. led 2016

@medinka13 Je tam 🙂

arielka222
14. led 2016

@puutalo u mě to věděl jen manžel. A jakmile se zadaří doufám že brzy, tak to neřeknu první tři měsíce ani jemu. Byla jsem v 6tt když jsme o mimi prišli a nikdy jsem ho neviděla tak smutnýho. S jinak ja ted když vidim těhotný nebo miminko tak mam taky slzy v očich, hold to je na ženskou asi nápor..tak doufám že brzy se budeme všechny tady radovat z \\ 🙂

weeckle
15. led 2016

ahoj dievčatáá... tiež som sem sem tam prispela, bola zúfalá z jednočiarkových testov, skrátka druhé tehu nie a nie prísť...a.... po radách tu na modrom koníkovi mám doma už 8 týždňového chlapa...držím vám tu všetkým moc a moc palčeky...

estel22
15. led 2016

@weeckle osem tyzdnove a ty chces zas bit tehotna

dasa.77
16. led 2016

@estel22 špatně čteš 🙂

arianne
16. led 2016

ahoj ženy, také bych vás ráda poprosila o radu... 11 DPO a takový mazanec...fotka není nic moc, ve skutečnosti to bylo jasnější, ale po víc jak roce a půl lovení neexistujících stínů svým očím moc nevěřím...

milujicimamina
16. led 2016

@arianne mamatest no tomu neverim nic zkus jiný

medinka13
16. led 2016

@arianne Mě se osvědčil obyč pepino a ještě jedno (název si nepamatuju) - na krabce je kopretina.. V dm za 40 kaček.. Bývá to tam vidět docela dobře..

bibinka2208
16. led 2016

@arianne nejlepší je lady max z lékáren dr. Max. Ale mamatest me vždy ukazoval přesně ale na tomto testu bohužel žádného ducha nevidím :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru