Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dasa.77
16. led 2016

@milujicimamina proč jsi tak negativní,když se jedná o test někoho jiného? ŽE ZROVNA TY 😠

milujicimamina
16. led 2016

@dasa.77 Prosím?

milujicimamina
16. led 2016

@dasa.77 ja mu neverim , tobneznamena ze to nepreji nikomu jinému, radim zkusit ještě jinou značku co je na tom špatného? 😨

milujicimamina
16. led 2016

@dasa.77 nejaka na drc ne

bibinka2208
16. led 2016

Taky si myslím ze jsi nic tak špatného nenapsala @milujicimamina i když je pravda ze jsi to mohla napsat trochu jemněji ale to je názor každého... Jinak si nemyslím ze bys napsala něco tak špatného aby se tu po tobě někdo vozil ;) nerozciluj se... Slečna chtěla vědět názor tak jsi ho napsala tak nevím proč by te tady mel někdo moralizovat

dasa.77
16. led 2016

@milujicimamina styl,jakým jsi to napsala.... pamatuji si moc dobře Tvé dřívější příspěvky,kdy jsi sama lovila duchy a i na mama testu 😎 ...takže pro mě k zamyšlení

milujicimamina
16. led 2016

@dasa.77 no prave a diky tomu jsem tak negativni ;) uvazuj 🙂 nebylo to myšleno zle dusika Vidim

milujicimamina
16. led 2016

To psaní kolikrát vyjde jinak než je myšleno bohuzel me mamatext tolikrát zklamal, 😕

dasa.77
16. led 2016

@milujicimamina ano,já tohle chápu...ale sama jsi tenkrát chtěla povzbuzení,nebo nejradši by každá četla,že to vypadá nadějně,že ducha nevidí jen ona ...to je celé...prostě to nevyznělo moc hezky 😉

milujicimamina
16. led 2016

@dasa.77 v pohode 🙂 uz jsem skepticka😮hlavne musi silit

serenna30
16. led 2016

@medinka13 ja dusika vidim!

bclk
16. led 2016

Vidím, přeji ať to vyjde🙂

milujicimamina
16. led 2016

Ka musim napsat ze tez vidim mic preji ať sili! At nejsem za zaporaka omlouvám se

arianne
17. led 2016

Holky, moc děkuju 🙂 vím, že mamatesty nejsou úplně ok, hodně si tu na ně stěžují... Dnes jsem zkusila maxe a nic tam nevidím ☹ Ještě vám to sem zaspamuju, třeba máte lepší oči...

milujicimamina
17. led 2016

@arianne kolik doo? Me toto prave pred ms mamatesty delaji prt je lepší ten max :( ale jeste muže byt brzy!🙂 zkus tas ráno

arianne
17. led 2016

@milujicimamina tohle právě je dr. max... je to 14 DPO, to jsem si říkala, že by mělo být vidět aspoň něco ☹

milujicimamina
17. led 2016

@arianne uvidis nekdy se stanw te se ovulace malicko opozdila dokud není ms je tu ještě šance 😕ty mamatesty jsou snejdy:( ja jim i psala a několikrát mi odepsali ze moje testy vyhodnotili jako pozitivni , to ze na kinych nebylo nic neresili

bibinka2208
17. led 2016

Já se omlouvam ale já na obou vidim snehobilo :(

opeth
18. led 2016

Tak mám za sebou oznámení novinky příteli 🙂 Už v autě se ptal, zda jsem to dostala, tak jsem musela malinko zalhat 😀 Nicméně jsem připravila krabičku a balík barevných papírků a řekla mu, že v tomto roce budeme na lístečky zapisovat události, okamžiky, zážitky prostě vše co nám utkvělo v hlavě a srdíčku a na co si budeme chtít vzpomenout a jednou za rok si vše přečteme. Pak jsem mu řekla, že už jsem tam jeden lísteček dala, ať na něj koukne. Otevřel krabičku a tam byl lísteček se 4 testy, koukal na to jako blázen, ale reakce byla úžasná 🙂 druhý lísteček byl jeho s datem a větou: Budu táta!

bibinka2208
18. led 2016

@opeth wow to je nádherné 🙂 Míč gratuluji a přejí hlavně hodně zdraví 🙂

milujicimamina
18. led 2016

@opeth krasne to moc gratuluji😊

veva_
18. led 2016

Holky prosim poraďte! V září jsem vysadila Ha. První dvě menstruace se dostavily přesně za 28 dnů, další za 30 a 32. 14/12 jsem měla poslední menstruaci, takže dnes už je to 36 dnů. Už týden mám bolesti břicha, hlavy, nevolnosti a taky zvýšenou teplotu... Těhotenský test byl negativní- úplně sněhobílý. Přiznávám, že poslední dobou jsem hodně ve stresu, takže změny nálad i opoždění se dá přisoudit právě tomu. Maminka ale říká, že jsem určitě těhotná, že jsem tak nějak zkrásněla :D po jaké době byste šly na gynekologii? Mám si vůbec dělat naděje?

anyna1992
18. led 2016

@veva_ Mě se takhle jen udělala cysta a něco mi píchly a do týdne se ms dostavila.....taky jsem měla test bílý. Doktor mi říkal, že když se nebere antikoncepce, tak že se ty cysty dělají častěji já na to brala pupalku, ale to jsou ještě předčasný závěry, ale já bych se asi objednala 🙂

veva_
18. led 2016

@anyna1992 tak jsem si pročetla informace o cystách a taky by to sedělo...:/ počkám ještě asi do pátku a pak se objednám.

weeckle
18. led 2016

@estel22 ako napisala @dasa.77 špatne čteš...

bibinka2208
18. led 2016

@veva_ ahojky já jsem šla na první utz když jsem byla 5+3tt takže velmi brzy . Cca po týdnů zpožděné MS. Ale mela jsem od 9DPO druhou čárku na testu ... Sice strašně slabou ale sílila takže já si byla těhotenstvím téměř jista...

medinka13
19. led 2016

A je to potvrzeno, na utz nebylo ještě nic (cca 4 týdny), krev nekecá 🙂

ewiiika
19. led 2016

Gratuluji 🙂

medinka13
19. led 2016

@ewiiika děkuji 😉

misutkakosutka
19. led 2016

Ahojky děvčata chci vědět váš názor poslední ms byla 18.12.2015 takže dnes jsem 33 den nedalo mi to a před chvílí jsem si udělala test - na tom jsem našla slabounkou čárku tak jsem udělala test od jiného výrobce , podbřišek cítím jako na ms tak budu doufat,že mrcha nepřijde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru