Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bobrcom
24. dub 2016

holky, 4 dny spoždění menstruace...minulý týden jsem si dělala test, a viditelná bylap ouze jedna čárka, dnes už je druhá slabě vidět..co myslíte?

leymea
24. dub 2016

@milujicimamina me neni k cemu 🙂

leymea
24. dub 2016

Tak z niceho nic jsem ted zacla necekane krvacet. Sla jsem curat, utru se a ruzova krev a zacaly mi krece. ☹ o den driv. Ach jo ☹

milujicimamina
24. dub 2016

@kamikz gratuluji 🙂

milujicimamina
24. dub 2016

@leymea to se moc omlouvam melo to byt kamikz ☹

kamikz
24. dub 2016

@bobrcom ja myslim ze je to na velmi dobre ceste ;)

kamikz
24. dub 2016

@milujicimamina dekuju 🙂

bobrcom
24. dub 2016

@kamikz děkuji, tak snad...a vám gratuluji 🙂

leymea
24. dub 2016

@milujicimamina nic se nedeje 🙂

kika0102
24. dub 2016

ahoj holky, mam otazku, myslite ze je mozne ze test vam ukaze druhou čárku už 4 dny před očekávanou menstruaci? CTU porad o zavadnych testech tak jsem na vazkach

leymea
24. dub 2016

@kika0102 rekla bych, ze ano.

kika0102
24. dub 2016

@leymea presne takhle jako ty jsem to mela minuly mesic 😞 a koukej ted se snad zadarilo 😍

leymea
24. dub 2016

@kika0102 snad jo 🙂 a nam snad v kvetnu 🙂

andy65
24. dub 2016

@milujicimamina ..dekujii snad se tam udrzi..🙂

jarmarca
25. dub 2016

Holky tak dnes na Pepinu nic,mam chut jim tam ten Unimark poslat,jestli si jako delaji pr* ze ta ruzova carka je negativni???achjo ☹

pisislatko
25. dub 2016

@leymea květen lásky čas, to půjde samo ;)

leymea
25. dub 2016

🙂

milujicimamina
25. dub 2016

@jarmarca to je zbytecne ja podilala fotky na mamattest a oni ze jsou pozitivni ze jsem tehotna ale nejsem musela bych byt uz tak v 4-5 mesici urcite

mimimimi
25. dub 2016

Dneska 22dni zpoždění, vcera sněhobílý test Dr.Max ...uz mě to nebaví...👀

leymea
25. dub 2016

@mimimimi no to uz je dost :-/

27tery
25. dub 2016

ahoj holky dneska mi to zkoncilo ale dostala jsem to presne den kdy mela MS prijit ale bylo to tak ze tri dny jsme mela jen spineni dva dny krvaceni a tet uz nic porad jsem nafoukla a boli me podbrisek,delala jsem si tet tehotensky test a je tam znamka ducha tak nevim co si mam o tom myslet je pravda ze kdyz me mama cekala tak mela MS do tretiho mesice tak nevim.

27tery
25. dub 2016

a mam porad bazalni teplotu 37 tak nevim ☹

pandabox
26. dub 2016

@27tery skoč si na krev..a uvidíš podle hodnoty..

weronicaaaa
26. dub 2016

@27tery možný to je..kamoška měla taky normálně MS..takže zjistila,že je těhotná až v 10tt :D

byra
26. dub 2016

@27tery já to tak měla minulý měsíc - 4 dny špinění, pak 2 dny slabá MS a pak nic. Několik dní píchání v pravé části podbřišku, skoro v třísle, únava, motání hlavy (přitom tlak OK) a TT negativní a nic z toho nebylo.

marty87
26. dub 2016

@bobrcom
Ja to měla předevčírem podobně. Po 3. dnech zpoždění. Tak uvidíme. Ale myslim, že jsme v tom 😉 akorát ještě nemáme tak vysoký hodnoty.ted ještě aby byl vše ok.

bobrcom
26. dub 2016

@marty87 jojo je to tam 2-3 týden 🙂

dddkkk
26. dub 2016

Tak ja gratuluji vsem,kterym se jiz povedlo. Ja dnes 1DC. Ukazkove presne na cas. Takze hura na dalsi mesic 🙂

konik_mischel
26. dub 2016

@marty87 vypadá to dobře 🙂 doporučuju clear blue test - ukáže ti i cca týden, stojí sice víc, ale byl to fakt pěkný pohled na to 1-2 😉

mpiskle
26. dub 2016

@mimimimi Konecne nekdo, kdo ma zpozdeni a testy s nim nemluvi :-\.. ja mam zpozdeni zatim teda jen 5 dni ale nikdy jsem to nemela. S pritelem jsme to ted v dubnu zkusili uplne prvne. 3.5.jdu na gyndu tak se necham prekvapit, testy uz nedelam 🙂!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru