Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivatko0406
13. čer 2016

@mignona ja jsem prvnimu testu taky nemohla uverit a nez me objednali na gyndu, udelala jsem dalsi ctyri testy! Jestli tam ta carka jako fakt je! Na prvnim byl sok a "to snad ne!" a ty dalsi uz jsem delala s tim "hlavne aby nezmizela!"

mignona
13. čer 2016

@misacek3 Děkuju 😵 😵 Nebere ani trošku 😵

mignona
13. čer 2016

@ivatko0406 Přesně 😵 Jsem si vždycky říkala, že co ty holky blbnou testovat každý den, ne-li dvakrát denně 😀 , no a dneska jsem udělala dva 😀 😵

digisek
13. čer 2016

@mignona gratulace.....můžeš na mě prosím tě na dálku prsknout ať se taky nakazím?? děkujiiii 😀 😀 😀

ivatko0406
13. čer 2016

@mignona jojo taky jsem si rikala - co blbnou? Racionalne uvazujici zena takhle neprdli...a zda se, ze v touze po diteti jde rozum stranou. I ja bych nejradsi honila testy jeden za druhym! Takze vsechny holky, co zurive testujou, naprosto chapu a nedovolila bych si pomyslet, co blaznej...

monikavitezslav
13. čer 2016

Holky strasne se mi klepou ruce. Reknete mi nekdo prosim ze nejsem slepa ale tehotna

mignona
13. čer 2016

@ivatko0406 Přesně tak a je to krásný a patří to k tomu!! 😵 😵
@digisek Prskám to na Tebe, jak jen umím, do Liberce to doprsknu, tam trefím, bydlela jsem tam 😀 😵

maarkeetkaaa
13. čer 2016

@monikavitezslav jsi tehotna 😉🙂

mignona
13. čer 2016

@monikavitezslav Moje první čárka byla o hodně slabší a vypadá to, že těhotná jsem, takže potichu Ti gratuluju! 😵

riga
13. čer 2016

@kato83 Začnou být znovu pozitivní při přítomnosti Hcg v krvi, potažmo moči.

sternliebe
13. čer 2016

@monikavitezslav opravdu je to to, co vidíš 🙂 já jsem tomu taky napřed nemohla uvěřit až do doby, než mi doktor ukázal bublinku 🙂

ivatko0406
13. čer 2016

@monikavitezslav o cem jeste pochybujes? Kolik carek bys tam chtela mit? 🙂 ja nejsem zastance duchareni - toto ale povazuji za regulerni carku! Gratuluji! 🙂

weronicaaaa
13. čer 2016

@monikavitezslav gratulace velikánská 🙂

ivatko0406
13. čer 2016

@mignona prosila bych taky naprskat tehotenske bacily 🙂

digisek
13. čer 2016

@mignona děkujuuuu

1nelinka
13. čer 2016

@alischkar me ms meskala 14dnu na testech dalnice, prsa se mi nevesla do podprsenky a zaludek na vode.. Ale verim ze je dobre pohnojeno a ted uz to urcite vyjde..🙂

ivatko0406
13. čer 2016

@1nelinka @alischkar ja jsem u biochemicke gravidity mela druhou carku slabou a ms mi meskala 10 dni. Pak jeste jednou - zase druha carka slabsi a meskala jsem tyden.

asus
13. čer 2016

@monikavitezslav je to tam gratuluji:_)

1nelinka
13. čer 2016

@ivatko0406 ja mela v den ms digi test 1-2tydny.. tyden na to 2-3 a tyden na to dorazila ms takze docela nemile prekvapko..

luska__
13. čer 2016

@1nelinka :( příště to snad vyjde

1nelinka
13. čer 2016

@luska__ urcite to vyjde jednou snad urcite nam vsem..🙂))

ivatko0406
13. čer 2016

@1nelinka ja jsem tusila, ze je neco blbe, nebot testy nesilily. Ale to uz je davno.

monikavitezslav
13. čer 2016

@weronicaaaa dekuji vsem moc. Ovsem ted problem pred dvems mesici sem zmenila praci. Takze nevim zda me tam nechaji tehotnou a kdyz ne co mi vubec socialka da do doby porodu.

monikavitezslav
13. čer 2016

@ivatko0406 doufam ze to duch neni. Je to z odpoledni moci. Manzel jeste nic nevi asi dostane infarkt. Zmenila sem praci a nevim zda me tam tehotnou nechaji.

weronicaaaa
13. čer 2016

@monikavitezslav šla bych na neschopenku 🙂 tam vás nemůžou vyhodit,jestli máte smlouvu na dobu určitou

monikavitezslav
13. čer 2016

@weronicaaaa prave ze mam na dobu urcitou. Ale chtela bych dal pokracovat.

weronicaaaa
13. čer 2016

@monikavitezslav a kdy vám končí smlouva?

monikavitezslav
13. čer 2016

@weronicaaaa zkusebka na konci tohodle mesice. Nemuzu zustaz bez penez.

weronicaaaa
13. čer 2016

@monikavitezslav tak bych to tam do konce měsíce vydržela a pak to řekla..jestli teda neděláte těžkou práci

monikavitezslav
13. čer 2016

@weronicaaaa ne nedelam a asi to udelam k mudrovi pujdu az na konci mesice. Driv ne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru