Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
2. kvě 2016

@zlatickon i mě udělali jasnou čárku mnohokrát

mimimimi
2. kvě 2016

@barbarosi94 zkusim to amatersky vysvetlit...musi se merit ve stejnou hodiny po probuzeni sotca otevres oci a nevstavat...Ovu byva posledni nejnizsi namerenou teplotou pred druhou fazi cyklu kdy teploty vyskoci a jsou vyssi...lze zjistit jen zpetne, proto by se Mel hlidat i plodny hlen a jine priznaky ovu....kdyz se teplota 3x po sobe zvedne nebo aspon neklesne a pak se drzi vysoko bez poklesu cca 17dni lze to oznacit s 90%jistotou za tehotenstvi...jednorazovy pokles muze byt hnizdeni a nic neznamena...obecne pokud to noc skace muze to byt anovulacni cyklus - tzn.ze k ovulaci nedoslo...nekdo muze byt tehotny pri teplotach pom.nizsich 36,6-36,7...jinemu to v tehotenstvi vyleza k teplotam okolo 37...kazda to ma jinak...😉

mimimimi
2. kvě 2016

http://merenibt.xf.cz/ lepe to snad jinde popsano nemuze byt 😉 Jsou tam i priklady dosti netypickych krivek 😉

milujicimamina
2. kvě 2016

@mimimimi co říkáš na ten muj grafik?

zlatickon
2. kvě 2016

@milujicimamina no tak uvidime casem....

pandabox
2. kvě 2016

@zlatickon ...no testuje se v den vynechání MS, proto že asi každé osmého těhotenství odejde s MS a kolikrát o nich ani nevíme. ..takže jde pak o zbytečné nervy..

mimimimi
2. kvě 2016

@milujicimamina myslim si podle teplot pokud jsi merila jak mas ze ovu jeste nebyla 😉 ...ovu byva myslim i vyraznejsi pokles teploty,rozhodne vice nez o 0,1-0,2...hlavne at to furt neskace 😉 a nadeje je porad, blizis se k pulce 😊 Mrkni ale na odkaz tam to bude lepe vysvetleno 😉

milujicimamina
2. kvě 2016

@mimimimi byla stoprocentně podle hlenu bolestí a bolestí prsou 🙂 také to tam mám zapsané

milujicimamina
2. kvě 2016

tak vidím že ani bt není jistota tak se na to vykašlu už podle mě zbytečné asi

mimimimi
2. kvě 2016

@milujicimamina uvodi se na dalsim vyvoji teplot, hned me napadlo ze by to ovu sedela na vcerejsek a i to vyrazny pokles je 😉 Jen se mi zdala teplota 36,7 vysoka na ovu...ale treba to muze byt 😉 kdyz tobe to sedi i s priznaky...ja nejsem odbornik jen muzu tipovat 😊 kazda jsme jina 😉 nic nezatracuj...ted prave uvidis jestli to pujde uz jen nahoru a udrzi se je nadeje 😉 a ovu se ti tim padem potvrdi na vcerejsek 😉

milujicimamina
2. kvě 2016

@mimimimi čípek už je zavřený a včera byl hlen už skoro žádný spíše hrudkovitý takže ovulace určitě ne tak se uvidí , dekuji

milujicimamina
2. kvě 2016

@mimimimi jen podle příznaku je to včera blbost , domerím tedy tento cyklus a pak už nebudu

mimimimi
2. kvě 2016

@milujicimamina jeste na to koukam ze i toho 27.4.to mohlo byt, tak brzy a vcera hnizdeni? 😊 taky se to snazim pochopit driv ale dava mi to smysl az kdyz je krivka kompletni 😊 Ty zkratky nevím co jsou 😉 a dlouho jsem to nestudovala tak asi zase budu muset osvezit paměť 😊...nakonec myslim ze ten tvůj nevypadá vubec marně 😊 jeste 2x nahoru a zůstat tam😉 😊...tady je asi typická tehu krivka 😊

milujicimamina
2. kvě 2016

@mimimimi já už nechtěla testovat tak si říkám zkusím bt a ono je to zas začarované 😀

mimimimi
2. kvě 2016

@milujicimamina beru zpět své první odpovedi 😉 vypadá to zatim docela dobre 😊 a ta ovu asi teda byla 😉 nedej jen na me 😄 a bt bývá jistota 😉 ale az zpětně kdyz na celou křivku pohlednes 😉 me to u druhého taky vychazelo podle teplot 😉

milujicimamina
2. kvě 2016

@mimimimi uvidíme jako začalo mě docela bolet břicho tak třeba máš pravdu a ještě dojde a mám to tělo nějaké rozhozené ☹

mimimimi
2. kvě 2016

@zlatickon dej vedet a netrap se...chápu ze tohe nastve...ale třeba tam zas bude a jen Dr.Max ukazuje az déle?Divne to je...mamatesty zlobí ale jasme pozitivní čárky by falesne delat nemeli...pokud se pozitivita nepotvrdi...mohlo to být u tebe bioch.tehu...bohužel tj to riziko drivejsiho testování no 😡 Držím pěsti!

mimimimi
2. kvě 2016

@milujicimamina byla už předtím myslim, ted už jsi ve vysokých teplotách a preklenula jsi se proste pres druhou fázi cyklu drive než bývá obvykle 😊 😉 a teď to boli pac to bolet taky ma 😁 takže tfuj tfuj 😄 ...

milujicimamina
2. kvě 2016

@mimimimi na to opravdu tak maturitu 😀

juliemichal
2. kvě 2016

@xoriska ahojky dnes sis dělala testík?anebo jak dopadla ta krev,kterou sis dnes nechala v práci vzít?nikde to nemůžu najít 🙂

barbarosi94
2. kvě 2016

@milujicimamina co kdy mam normalne? 😊

xoriska
2. kvě 2016

@juliemichal ahoj, test sili a krev pozitivní, ve čtvrtek jdu na kontrolu 🙂

milujicimamina
3. kvě 2016

@barbarosi94 ahoj kdy mivas ovulaci 🙂

milujicimamina
3. kvě 2016

@xoriska to moc gratuluji 🙂

milujicimamina
3. kvě 2016

Dnešní

barbarosi94
3. kvě 2016

@milujicimamina ahojky, to prave vubec netusim😊 tak zkousim bt

barbarosi94
3. kvě 2016

Uz nechapu vubc nic, myslela jsem zr poroste 😐

milujicimamina
3. kvě 2016

@barbarosi94 tak nebyla toho 29?

mimimimi
3. kvě 2016

Tak holky já mela dneska poměrně výrazný pokles BT o 0,3-0,4, tak bud je to impl.pokles nebo už nevím ale na MS se necítím spíš naopak je mi blbě a divně...ale taky jsem s malým spala v jine mistnosti chladnější a merila kvůli jeho brzkemu vstávání dříve...nevím co si myslet

mimimimi
3. kvě 2016

@barbarosi94 hlavně že neklesá 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru