Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ajousicka
17. bře 2016

Můžete mi poradit,,kde se v Brně v lékárně dá sehnat ten digitální test?? U sv.Anny ho nemají ani v jedné.: (

slunicko156
17. bře 2016

V campusu ho maji 🙂

slunicko156
17. bře 2016
ajousicka
17. bře 2016

@slunicko156 v composu,to je u Bohunickyho špitálu?

ajousicka
17. bře 2016

Camposu *

slunicko156
17. bře 2016

@ajousicka Jojo přesně tak, ve vnitř kousek od tesca je doktor Max, tam mi ho manžel kupoval ten digitální, stojí kolem 200kc

nikyninasi123
17. bře 2016

@alcapce ja ji tam vydim 🙂

hul
18. bře 2016

Ahoj. Tak dnes jsem 11Dpo. Zda se mi ze na tom jednom testu možná i něco vidím...nicméně v neděli se to rozsekne. Co myslíte?

yelowangel
18. bře 2016

@hul Hele já to vidím na obou. Držím pěsti ať se ti to potvrdí.

wendissek
18. bře 2016

@ajousicka u dr.maxe ho mají 🙂

hul
18. bře 2016

@yelowangel děkuji. Jen doufám, ze to není jen fotkou...ale zas je fakt ze já duchy nevidím prostě. Bud to v neděli dostanu a nebo ne..

hul
18. bře 2016

@yelowangel opravdu něco vidíš? Promin ze vkládám další fotky.

paulittav
18. bře 2016

@hul jestli se do toho můžu vložit...na té úplně první fotce taky vidím cosi jako ducha, ale na těch nových co si teď přidala, ať dělám co dělám, nic nevykoukám☹

paulittav
18. bře 2016

@hul nicméně do neděle času dost, takže se třeba ještě vybarví, držím pěsti! 🙂

paulittav
18. bře 2016

@nikyninasi123 kyselina listová je hlavně pro správný vývoj miminka, tomu aby se třeba zamezilo down. syndromu... né na podporu otěhotnění...tedy aspoň, co jsem četla 🙂

hul
18. bře 2016

@paulittav právě to mám taky tak. Uvidí se🙂

estel22
18. bře 2016

Tak mne teras robili testy na dawnow syndrom kyselinu jem ale obavy mam

nikyninasi123
18. bře 2016

@paulittav jo to vim ze pro spravny rust mimina ale myslela jsem tim ze i nekde jsem to cetla ze po kiseline listove se lepe prichazi do jineho stavu 😀 😀

paulittav
18. bře 2016

@nikyninasi123 ach tááák 🙂 ono je to teoreticky možný, ale asi je třeba doplňovat všechny vitamíny, tudíž zdravá výživa je důležitá, pak má tělo všechno co potřebuje a rozhodně to k otěhotnění přispívá 🙂 ale myslím si, že když budeš zobat kys. listovou a jíst jako prase (to nemyslím na tebe, ale obecně 🙂 ), tak to nebude mít určo žádnej vliv, že by samotná kys. listová pomohla otěhotnět 🙂 a tím se dostávám k tomu, že nejdůležitější je stejně psychika... když člověk bude jíst zdravě o sto šest a bude dělat pro otěhotnění i stojky na hlavě, tak pokud nebude psychika v normálu, tak mu to bude prd platný a pak ten, co jí jako to prase a celkový jeho životní styl bude příšerný, ale psychika bude ok - tedy žádnej stres a podobně, tak jako naschvál otěhotní ani neví jak 🙂 Pardon za rozepsání a odpovězení i na to co jsi nechtěla vědět 🙂
jo a omlouvám se, že jsem to napsala i přesto, že už ti tu bylo odepsáno, já si toho všimla, až když jsem to odeslala 🙂

nikyninasi123
18. bře 2016

@paulittav chapu te mas pravdu ja jen ze bych chtela miminko a beru vitaminy protoze nejim moc jidel a nejakou varenou zeleninu uz vubec mam nedostatek zeleniny a ovoce tak to nahrazuji vytaminy v panyce nejsem beru to vse sportovne jen se ridim tim co ctu abych nebyla nak oslabena bez tech vytaminu 🙂 😀 😀

yelowangel
18. bře 2016

@hul jo na ty první cos teď přidala něco lehoulince je, na těch dvou už nevidm nic teď ale před tím na těch fotkách to bylo docela dobře vidět. Může to být testama, světlem, bleskem. Ale je fakt že i teď na ty první něco vidím.

hul
18. bře 2016

@yelowangel noo právě. Hrozné to mate. Bud to bude mimco a nebo ne.

milujicimamina
18. bře 2016

Prosim vas co tento test? Mam ho prvne tak nevim

hul
18. bře 2016

@milujicimamina vidím 🙂) slabounka nezná čárka

milujicimamina
18. bře 2016

@hul a nedělá falešné třeba jako mamatest?právě lékárnice mi ho doporučila když jsem mamatest nechtěla

hul
18. bře 2016

@milujicimamina jo já ten test neznám...já si kupovala dr Maxe. Ale vidím ji. Co to mas za test?

paulittav
18. bře 2016

@milujicimamina já tam něco vidím!

milujicimamina
18. bře 2016

@hul clearblue compakt

hul
18. bře 2016

@milujicimamina aha tak s tím nemám zkušenost tak nedokáží říct :(

hul
18. bře 2016

@milujicimamina kolik dni už ti vynechává MS? Nebo cekas na termín jako já?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru