Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

krbas
21. dub 2016

Dobre rano. Holky potrebuju povzbudit. Rano jsem si udelala normalni test i digital. Carka na normalnim mi prijde porad stejna, na digitalu je plusko. Myslite, ze je to na dobre ceste?

barborie
21. dub 2016

Ahoj no ja mela nejdriv taky takhle svetlou a kdyz sem si ho dala druhej den tak byla uz jasná takze podle me je to na dobré cesticce😉

krbas
21. dub 2016

To jsem rada. Carka se ukaze pokazde do minutky a je hezky ruzova.. Po zaschnuti udela to, co je videt na fotce.. Kazdopadne doufam, ze to dopadne dobre. Ten digitalni test ma velice kladne recenze..

leymea
21. dub 2016

@krbas vypada to moc hezky, gratuluju 🙂

sukynecka01
21. dub 2016

@krbas bude to ok 🙂 krasne

09daska
21. dub 2016

Super,gratuluji 🙂 🙂

pavlapavlapavlapavla
21. dub 2016

@krbas GRATULACE 😀

dddkkk
21. dub 2016

@krbas Přidávám se ke gratulantům a dej pak vědět jak sílí 😉

krbas
21. dub 2016

Urcite dam. Budu spamovat dal 🙂 doufam, ze zitra bude ta carka uz silnejsi...

dddkkk
21. dub 2016

Já mám do (ne)ocekavane MS 5 dní. Samozřejmě bych si to strašně přála takže se zase pozoruji jako magor 🙂 ... Testovací mánii mi zatím krátí testování ovulacnimi testy, protože mě zajímá (kdyby to náhodou vyšlo) , jestli informace z jiných diskuzi, že i OVU test může ukázat těhu je pravda... každopádně doufám, že tentokrát bolesti v podbřišku nejsou PMS... 😉 V různé intenzitě se objevují už dva dni ... Mám 8DPO. Tak mi držte palečky 🙂

27tery
21. dub 2016

Ahoj holky nevim jestly jsem tu spravne ale chtela jsem se zeptat po roce po potratu se snazime z manzelem znovu o miminko teprve mesic den ocekavane MS jsem zacala spinit a je to treti den co porad jenom spinim je mozne ze mohu byt tehotna? dekuji

sukynecka01
21. dub 2016

@27tery možné je vse zkus test

27tery
21. dub 2016

@sukynecka01 dneska jeste pockam a zitra si ho zkusim udelat ale co jsem minuli rok potratila dvojcatka tak se i bojim ze to zase nevijde ☹

sukynecka01
21. dub 2016

@27tery to je mi lito :( ale drzim palecky

barbarosi94
21. dub 2016

Dnes po 21 dnech zpozdeni jsem to dostala 😞

krbas
21. dub 2016

@barbarosi94 a testy byly pozitivni? To me moc mrzi...

krbas
21. dub 2016

Nedalo mi to když jsem šla kolem lékárny a koupila těhotenský test s citlivostí 25 v BENU lékárně (osvědčily se mi jejich ovulační testy). No a to tady je výsledek.. Nějak to nechápu - na testech z DrMaxu s citlivostí 10 mám světlou druhou čárku a tady na tomhle mi příjde celkem výrazná.. Navíc z odpolední moči. Máte to taky někdo tak?

barbarosi94
21. dub 2016

@krbas nebyly 😐 vzdy jen takove divne carky a po zaschnuti nic 😐 uz Jsem se chystala k doktorovi v pondeli ,tak priste 😊akorar se mi to nikdy nestalo 😐

leymea
21. dub 2016

@krbas mam radost, ze se povedlo 🙂

dddkkk
21. dub 2016

@krbas Ještě jsem nebyla těhu, takže nevím... 🙂 každopádně, to vypadá, velice slibně 🙂 Gratuluji po druhé 🙂 na 25 testu už je to jistotka si myslím 🙂

dddkkk
21. dub 2016

@barbarosi94 To je mi líto, 21 dní už je dlouhá doba...

barbarosi94
21. dub 2016

@dddkkk byla, proto jsen porad doufala,ze budu treba jedna z tech, co jim to test ukaze pozdeji 😐 tak jedeme dal

dddkkk
21. dub 2016

@barbarosi94 asi bych si to myslela také... Ale jak jsem psala už milujici mamině... za chvíli máš po MS a začne opět lepší fáze cyklu 😉 hlavně neztrácet radost a optimismus! Držím palečky!

barbarosi94
21. dub 2016

@dddkkk vsak jasny 😊 jednou to prijde 😄

leymea
21. dub 2016

Me dneska kolegyne rekla, ze vypadam jinak, takova bleda. Tak me to potesilo, ze se mozna neco deje, ale jelikoz nijak zadny zmeny necejtim tak to vidim blede :-/ ale kezby mela pravdu a ja v nedeli nasla aspon svetloulinkou druhou carecku. Jinak 7DPO, za 4 dny neocekavana MS. Tak holky drzte palce 🙂

yukisek
21. dub 2016

Ahojky děvčata tak toto je dnešní odpolední bilance znova jsem to počítala a dneska jsem teda nakonec nejspíš 14DPO a ms měla dorazit včera. Jinak teda bolí mě pobřišek, špinění se vytrácí už je to takovy jen takový nahnedlý hlen. A ráno jsem se v práci u pece ( pracuju v dopeku pečiva)málem pozvracela ale jako že teda uff. Mno co tomu říkáte snad je to mímo:D

mauss
21. dub 2016

@yukisek jj klube se 😇

mimimimi
21. dub 2016

@barbarosi94 teeeda to je teda k nastvani po takové době, já furt nic a ani už s ničím radsi nepocitam ale dam taky vedet...tak se drž a alespoň můžete znovu zkoušet 😉 lepsi než 58dni 😂

mimimimi
21. dub 2016

@krbas nádhera gratuluji 😃, @yukisek také moc gratuluji 😇

kamikz
22. dub 2016

Holky co myslite,muzu doufat? Jsem 11DPO,MS ma prijit az ve stredu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru