Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
15. čer 2016

@monikavitezslav Doufam ze v praci sedis? taky jsem nocni..ale ja stojim..a nebuj,vse bude dobry 😉

baskervile
15. čer 2016

@monikavitezslav Nepodceňuj ani obyčejné špinění.Já jsem začala špinit (nebyla to červená krev) a byl to potrat.Za mě okamžitě na pohotovost

baskervile
15. čer 2016

@andreaandrejka Není pravda,že špinění nic neznamená a že se nic neděje.U mě byl tohle potrat

baskervile
15. čer 2016

@monikavitezslav Jo a HCG jsem měla přes 7000 ☹

ms.neomagic
16. čer 2016

@baskervile Taky nocni? 😀

mi89
16. čer 2016

Holky, klepou se mi ruce a nemůžu věřit. Nikdy jsem duchy nelovila, ale nemohla jsem spát a tak jsem si udělala test, i když jsem tu včera machrovala, jak to vydržím do menstruace. Je možné, aby ta čárka byla tak silná, když to mám dostat až v sobotu? Mám hroznou radost, ale přitom strach.

Minulý měsíc ani duch, tak se mi nechce věřit, že bych měla najednou cystu nebo něco takového, co ovlivní falešně pozitivní test.

Poraďte co mám dělat

aknicul1
16. čer 2016

@mi89 Taky jsem mela 3 dny pred tak silnou carku 😉 a ted jsem v 9 tt. zatim je vsechno ok 🙂 dnes kontrola tak uvidim, nemam zadne priznaky tehu tak me to znervoznuje docela. Tobe tise gratuluju, myslim ze v sobotu uz ms nedorazi 😉

mi89
16. čer 2016

@aknicul1 A šla jsi hned na gyndu, nebo jsi to zatím nechala? 🙂

monikavitezslav
16. čer 2016

Krvaceni neustalo. Pocitam stou horsi variantou. V deset jdu k mudr. Hold to asi odchazi s opozdenou menstruaci

aknicul1
16. čer 2016

@mi89 Volala jsem kdy mam prijit a sla jsem hned asi 3 dny co jsem meskala, chtela mi vzit odbery aby vyloucila mimodelozni. Hcg bylo pres 2000 takze dobry, pak sem byla za tyden a uz bylo i neco videt 🙂

aknicul1
16. čer 2016

@monikavitezslav Nevzdavej to, do 10 vydrz a uvidis.

mi89
16. čer 2016

@aknicul1 Dobře, zavolám tam 🙂

aknicul1
16. čer 2016

@mi89 Ja sem jen pockala jestli ms opravdu neprijde a pak sem volala 😉

mi89
16. čer 2016

@aknicul1 taky to nechci uspěchat, ale za zeptání si myslím nic nedám 🙂

martina16horysek
16. čer 2016

@mi89 potichu gratuluji,to uz je slusna dalnice 😉

mi89
16. čer 2016

@aknicul1 to je zvláštní, mě teď sestra řekla, že podle krve nepoznají, jestli je mimoděložní, a že mám přijít až za týden...

@martina16horysek děkuji, zatím tomu raději moc nevěřím, snad to v sobotu nedostanu...

heduska82
16. čer 2016

@mi89 z jednoho odberu to opravdu nepoznaji

aknicul1
16. čer 2016

@mi89 To nevím, mě to tak řekla doktorka. Možná záleží na hodnotě Hcg, pokud by bylo třeba hodně nízké měli by podezření a dělali by další odběr.

yukonek
16. čer 2016

@leymea no právěže vůbec...mimi je zdravé tak to nejdůležitější je OK...ale hodně zvracím, skoro vůbec nejím a mám -4kg, ale snad se to brzy zlepší 🙂

misula29
16. čer 2016

@mi89 mimodelozni se u me ukázalo az v 8tt. Ale do toho jsem od 5ttspinila a pak jsem začala i slabe krvácet. Takový varianty si vůbec nepřipouštěj😊

pavcik123
16. čer 2016

@monikavitezslav ja nechaou jak jako uvnitr? to kdyz se po čůrání utíráš pipku tak si hrabeš dovnitř? nezlob se na me ale ty jsi jak telátko opravdu... strašně cheš miminko, manžel o tom podle toho co píšeš snad ani neví, měnila jsi v práci a teď jsi v háji z toho, že jsi těhotná???
nechápu..

kecka28
16. čer 2016

@pavcik123 Přesně jsem chtěla napsat to samé, ale raději jsem se zdržela... ale přesně mě to napadlo... dnad manžel věděl, že sexují nechráněně a teď je proti miminku ☹

mi89
16. čer 2016

@aknicul1 snažím se na negativní nemyslet, druhý test jsem si udělala ten dražší mamatest, který se jen počůrá a taky pozitivní, a duch to rozhoně není 🙂

Teď už budu jen doufat, aby nepřišla ms 🙂

andreaandrejka
16. čer 2016

@baskervile Já psala, jak to bylo v mém případě a že ne VžDY, je to potrat.

maarkeetkaaa
16. čer 2016

Stalo se vam nekdy, ze jste meli negativni test v den kdy mela prijit ms a presto jste byli tehotne ?? :(

milluska
16. čer 2016

@misula29 @mignona Hcg 0.10 takže nič, ale neva, síce mm dieťa druhé nechce, ale keďže sa nám už raz náhodné postastilo (min rok, ale nevyšlo to), verím, že nádej ešte je, ale ďakujem za podporu 🙂

milluska
16. čer 2016

@monikavitezslav tak ako si dopadla?? Ja som tiež krvacala aj pri malej, ale všetko bolo OK, zrejme nejaká cieva, ale presne ako baby píšu, Ascorutin a Duphaston v mojom prípade a prešlo to... Pred rokom som bola na to presne ako ty teraz, tak viem ako sa cítiš.... Mm toez druhé nechce a nebol nadšený, keď sa min rok "náhodné" zadarilo a tiež som začala na zač krvácať, zase mi dali tie isté lieky, ale brala som to tak laxnejsie nejak a nedodrziavala kľud a potratila žiaľ... Mm sa asi aj potešil... Je to smutné, ale je to tak... Ale ty by si mala byť zodpovednejsia, predsa len otehotnenie je v dnešnej dobe už takmer zázrak, tak si to cen a kašli na okolie... Ty to dieťatko predsa chceš a tak sa tak aj k tomu postav. Držím všetko čo mám 😉

misula29
16. čer 2016

@milluska škoda a vysvětlili ti ty duchy na testu?

monikavitezslav
16. čer 2016

Tak na utz ppet nic. Ja stale spinim. Zaver je bud mimodelozni nebo mladsi a nebo potrat. Zitra kontrolni hcg a utz nemocnice kolin.

leymea
16. čer 2016

@yukonek hlavne aby bylo vse v poradku 🙂 doufam, ze az ja jednou budu tehotna, ze budu mit to stesti a nebudu zvracet 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru