Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

shaktinka
10. dub 2016

@milujicimamina jasnej naznak tam vidim 🙂) neves hlavu, ona se jeste vybarvi, u nekoho to chce cas 🙂

milujicimamina
10. dub 2016

@shaktinka je jeste brzy ale uz me strasi falesnym ☹

shaktinka
10. dub 2016

@milujicimamina dej tomi cas, mysli na neco jineho, i me to pomohlo tolik se nesoustredit na testovani 🙂

milujicimamina
10. dub 2016

@shaktinka to mas pravdu 🙂

mikush
10. dub 2016

@juliemichal ahoj koukám že jsi taky jak na trní jako já, kdy (ne)čekáš MS?já v úterý, jsem zvědavá jestli dojde,byla bych šťastná kdyby ne,od minulé soboty je mi nevolno,nikdy to nemívám tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí..držím palce 😉

mikush
10. dub 2016

@sukynecka01
@shaktinka gratuluju 🙂

mikush
10. dub 2016

@milujicimamina vypadá to nadějně držím palečky 🙂

sukynecka01
10. dub 2016

@mikush dekuji

juliemichal
10. dub 2016

@mikush ahojky tak abych ti pravdu řekla já vůbec netuším zda nemám zpoždění nebo mám 😀
právě jsem v lednu potratila a v 6ti nedělí jsem měla LF 13 dnů,první cyklus po potratu jsem měla LF 12 dnů a teď jsem třetí cyklus po potratu a jsem 14DPO.kdy tobě nemá dojít ms?snad nedojde držím strašně moc palečky 🙂 .)

mikush
10. dub 2016

@juliemichal já byla na revizi 29.12.15,první porevizní 13.2.,druhá 12.3.,takže třetí teď čekám 12-13teho,ale od minulé soboty je mi nějak divně.. Tak uvidíme co se z toho vyklube 🙂

monichka
10. dub 2016

holky můžete mi prosím napsat info k digitálnímu těhotenskému testu? znám jen ty obyč tak se omlouvám. ukáže mi něco i pár dnů před MS nebo je lepší testovat až když nedorazí?

luciasek1987
10. dub 2016

@monichka jestli myslíš clear blue tak ty myslím mají citlivost 20 takže určitě testovat až po vynechání..

anyt9178
10. dub 2016

@monichka a uz mas neco na obyc testu?

monichka
10. dub 2016

@anyt9178 slabého ducha, ale to jsem dnes testovala ze zvědavosti, v uterý nebo ve středu budu znova

zlatickon
10. dub 2016

@monichka clear blue ukazuje jeste pred menzou pisou to aspon na pribalovem letaku

zlatickon
10. dub 2016

@monichka 220kc u maxe

anyt9178
10. dub 2016

@monichka tak to zkus digital 😉 a mas foto ze by jsi ho sem dala?

zlatickon
10. dub 2016

@shaktinka take gratuluji

anyt9178
10. dub 2016

@monichka a souhlasim digi clear blue je nej 🙂

monichka
10. dub 2016

@anyt9178 ale je fakt slabý.. do MS je cca 4 - 5 dnů

anyt9178
10. dub 2016

@monichka tohle slabe????? 😀 to je uz pomalu carka 😉 tohle je jasnacka kdyby jsi videla to moje tak to ani nevidis 😀 to vidim max ja 😀

monichka
10. dub 2016

@anyt9178 fakt ? 🙂 myslíž že bude sílet jo? furt na to čučím jestli nejsem blázen a fakt tam vidím čárku 🙂

anyt9178
10. dub 2016

@monichka tohle je jasny 😉 mas krasnou carku co 😉

anyt9178
10. dub 2016

@monichka kolik jsi dpo a mas vynechani nebo teprv cekas ms??

zlatickon
10. dub 2016

@monichka jojo potichonku gratuluju je pekna na to ze mas tolik dni do nemenzy😉to ti ten digi ukaze uz i kolik tydnu jsi😉

monichka
10. dub 2016

@anyt9178 no já to mám takové nějaké zajímavé... 😀 ovulaci jsem měla o vícjak týden později než kdy si myslím že jsem byla oplodněná 🙂 takže nevím jestli počítat tu dobu kdy simyslím že to mohlo být nebo tu ovulaci.. 🙂

zlatickon
10. dub 2016

@monichka no jestli mas ovulku nejak prokazanou tak urcite od te doby

monichka
10. dub 2016

já osobně si myslím že to bylo o ten týden dříve protože jsem zhruba po 5 dnech poznala že se něco děje a od té doby pocituji změnu 🙂 když jsem měla ovu pozitívní tak jsme to pro jistotu jistili aby jsme to neprošvihly, ale s tím že mně už bolelo břicho a bylo tak zvláštně. I když moc dobře vím že by to mělo být v době té ovulace

anyt9178
10. dub 2016

@monichka jestli mas jasnou ovu tak od te doby 😉 ja treba ovu nevim a testy stoji za prd 😀 jako kazdy mesic 😀 a tise gratuluji ackoliv je to jasne 😉

monichka
10. dub 2016

@anyt9178 děkuji, V hloubi duše doufám že bude sílet. 🙂 a jestli příjde MS tak mně asi trefí. tak se nemůžu už dočkat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru