Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
5. kvě 2016

@terundaberunda krasne vidim 🙂 gratuluji

zlatickon
5. kvě 2016

Tak mam po kontrole,tehotna pry nejsem a kdyz jsem ukazala test(viz foto)tak mi rekla ze to vubec nic neznamena

milujicimamina
5. kvě 2016

@zlatickon mamatest ☹ fakt nestoji zx nic

zlatickon
5. kvě 2016

Jojo☹ no tak zavtri dny to mam dostat a za tyden zas kontrola ani se mi k te doktorce nechce.pripadala jsem si jak blazen

milujicimamina
5. kvě 2016

@zlatickon a dle ceho soudi ze nejsi tehotna kdyz nevzala ktev? Zkus jeste jinou znacku

25jajinka
5. kvě 2016

@zlatickon Já bych neházela flintu do žita. Měla jsem ještě slabší proužek! A u doktora jsem si vynutila krevní test z prstu za 200,- a během 5minut bylo jasno...

25jajinka
5. kvě 2016

@zlatickon tady máš můj mama test před 4 týdny

milujicimamina
5. kvě 2016

@25jajinka podivej na ten muj nahore ten byl falesny

milujicimamina
5. kvě 2016

@25jajinka
@25jajinka na druhe straně

25jajinka
5. kvě 2016

@milujicimamina jj koukám. no tak snad to dopadne dobře. Já se teda ještě osobně nesetkala že by nějaké kámošce ukázala špatně.

lukza
5. kvě 2016

@zlatickon ty jsi teprve před mc pokud ano tak oni dr. Neradi vidí když se tam jde před mc ale urcite bych ještě nehazela flintu do žita ona totiž ta mc vse rozhodne pokid nepřijde udělat zase testík a pokid přijde tak bych stejnak po mc udělala rádci testík a nebo si zajdi jako samoplatce do laborky a budeš vědět presne jak na tom jsi

zlatickon
5. kvě 2016

@milujicimamina krev mi brala poslal me s tim hned do laborky a hcg bylo 5,3 tak pry negativni a na ut nic nevidela

ms.neomagic
5. kvě 2016

Ahoj,muzu se k vam pridat..jsem snazilka..a momentalne desne otravena..mam 4 dni do ms,jsem unavena,mam zacpu,vic curam,boli me podbrisek..prsa nic..a tehu testy taky nic..asi uz magorim :-\

milujicimamina
5. kvě 2016

@zlatickon to teda vzdyt je pozitivni podle je negativni 0

ms.neomagic
5. kvě 2016

Kdyz tu tak koukam,tak dneska uz nejde verit ani tem testum ☹

zlatickon
5. kvě 2016

@milujicimamina dam sem foto vysledku

zlatickon
5. kvě 2016
zlatickon
5. kvě 2016

ale tohle je asi jen odkud kam ta hranice je,že? protoze mam jeste jeden papir a tam je hcg 1,0

@milujicimamina

milujicimamina
5. kvě 2016

Tomu nerozumím
@zlatickon

milujicimamina
5. kvě 2016

@zlatickon asi vubec nevim jak to mají myslene, mas moznost jine znacky testu?

kastanek87
5. kvě 2016

@zlatickon to je fakt divný,ten test mi nepřijde jako vadný,nebo nevím... Je celkem silná ta čárka. Zkusila bych jiný test. A co si matně pamatuju,tak doktor taky nepoznal že jsem v tom u pozitivního testu,až o týden později už bylo něco vidět. Ale moc nevim v které dny to bylo jestli před nebo po MS

zlatickon
5. kvě 2016

Tady je ten druhy papir

zlatickon
5. kvě 2016

@kastanek87 no pockam proste na menzes a uvidim

zlatickon
5. kvě 2016

@milujicimamina ja taky ne ale na tom druhem to je napsane jako 1,0 no proste pockam a uvidim.ted zas testy jine sezenu az v pondeli tak uvidim podle mrchy jestli dojde nebo ne

milujicimamina
5. kvě 2016

@zlatickon drzim ti moc pesti, at nechodi

milujicimamina
5. kvě 2016

@zlatickon mozna zkusim uz rano budu 9dpo uz me svrbi ruce

mimimimi
5. kvě 2016

@terundaberunda,
@25jajinka moc gratuluji 😍 a přeji ať je vše OK

@zlatickon to me moc mrzí 😣, u me byla v minulém trhu taky krev negativní ikdyž jsem těhotná byla ale test to ukázal o týden později a pak i v krvi už neco bylo...tohle je fakt k zbláznění člověk se nejdříve raduje a pak zjistí ze zbytečně...😢 ale ikdyby to bylo falešné tak neznamená ze potom co by MS nepřišla ze se ty dve // neobjeví znovu a tentokrát definitivně 😉 Reci ze to nic neznamená jsou fakt hezký ale mě se třeba hned potají jestli jsem si test dělala tak jak nic neznamená?! 😒 Tj teda psych.podpora alespoň mohli říct že je normální že jsi přišla ale bohužel a ne tohle...

mimimimi
5. kvě 2016

opr.těhu, ptají

mimimimi
5. kvě 2016

@ms.neomagic tady "magoří" všichni 😂 já tu sice taky nejsem dlouho ale vítej a držím pěsti 😃

terinkaladik
5. kvě 2016

Holky co to je?špatný test?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru