Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

fachy
2. pro 2014

@evcann je včerejší z poledne 37 DC. Asi 18 DPO.

evcann
2. pro 2014

@fachy tak to uz je docela dost, jak dlouhe mivas cykly?

fachy
2. pro 2014

@evcann 32 vetsinou

evcann
2. pro 2014

@fachy jo tak to mas docela dlouhe tak to vypada nadejne, ja mela taky hodne slabeho dusika, ze nebyl na fotce ani videt a za 2 dny uz byl viditelnej a za dalsi dva dny uz klasicky prouzek, tenhle test pry falesne duchy nedela. To jsou nervy co? ja ho toho dusika sledovala cely den jak magor.

fachy
2. pro 2014

@evcann ja už si myslím, že je to jasný. Dva roky, Dvě iui bez úspěchu, jedno těhotenství, potrat. Teď to vyjde 🙂

aklin
2. pro 2014

@fachy tak to je skvělé. Tak snad už to bude úspěšné až do konce. No krásný dárek k Vánocům. 🙂

evcann
2. pro 2014

@fachy tak to je jasné, krása, drzím palce at to vyjde, já jsem na tom ted stejne, po IVF dnes jsem byla na krvi 14 po ET 🙂

monikafrystakova
2. pro 2014

@fachy vidim tam prouzek 🙂 drzim palce, at je vse ok 🙂

franerka
2. pro 2014

@tsterinka ahoj.kdy jdes k tomu doktorovi?

sistersss
2. pro 2014

Ahoj holky, jsem tu nová a hnedle s tímto "nadělením" 🙂) dnes to oznámím manželovi 😝 datum má být samozřejmě dnešní u testu clearblue 🙂

tsterinka
3. pro 2014

@franerka ahoj jdu za týden v úterý,s dobrýma zprávama nepočítám,už to chci mít za sebou ať to dopadne jakkoli,to čekání je hrozný ☹

franerka
3. pro 2014

@tsterinka proč s nima nepočítáš? Vše bude ok.já jdu už zítra ráno v osm.

tsterinka
3. pro 2014

@franerka v srpnu se mi tohle stalo,pořád jsem věřila a nakonec z toho byl pořád jen gestační váček,tak že konec ☹ .Držím palečky,dej vědět jak si dopadla

franerka
4. pro 2014

@tsterinka Aktuální zprávy. Dle ms 7+1tt dle utz 6+4tt a máme srdíčko. Nic hezčího jsem neviděla. krásně na mě blikalo. Vše je v pořádku a já jsem moc šťastná. Další utz až 23.12., protože dřív se z práce už letos neurvu. Ale aspoň bude moc hezká fotečka pod stromeček. Jinak už mám dokonce těhu průkazku, odebrali mi krev a mám se rozmyslet zda půjdu na screenig za 1000kč nebo na klasiku. Pěkný den. Neboj i u tebe bude vše ok. 🙂

tsterinka
4. pro 2014

@franerka no zrovna jsem se v jedné diskuzi ptala,jestliu i při neprospívajícím těhu mužu mít i nadále těhu příznaky a dokonce ještě častěji než dřív 😉

tsterinka
4. pro 2014

@franerka tak z toho asi nic nebude začla jsem špinit,scénář ze srpna se přesně na den opakuje ☹ ☹ ☹

franerka
4. pro 2014

@tsterinka tak volej doktorovi.treba ti neco predepise.

tsterinka
4. pro 2014

Už se stalo.Od minule mám ascorutin tak jsem si ho vzala a v to úterý se mám ukázat,víc nic. 😢

verusky
4. pro 2014

@tsterinka prijde to v pravy cas... hlavne se mejte s muzem radi... aby to miminko prislo do lasky... tak vydrz do uterka, co bude. ja cekam na sobotu- testik. mohla bych i zitra, ale cekam, at setrim, kdyby prisla MS.
jinak dve tehotenstvi s vynechanou MS a loni jsem tri dny spinila (davala jsem v te dobe vypoved a stehovala se za pritelem, takze jsem prikladala stresu, ze se ms nerozbehla, ale pak jsem testla a bylo to. dve carky.)
opravdu prijde v pravy cas.

veveruska8
5. pro 2014

@verusky ahoj tak zitra by nam mela prijit mrska vid?? Ja jsem total unavena a podbrisek stale poboliva takze zadna zmena. A jak tobe se dari? 🙂

verusky
6. pro 2014

@veveruska8 veverusko, tak ja dnes test negativni... citim se jako tehotna, ale nic, bilo bylo. tak prijde zpozdena MS nebo mi jeste nenabehl spravny cyklus. jsem zvedava, co Ty! pisu narychlo, pritel si bere do prace pocitac, tak ho nebudu mit. vecer nebo zitra. drzim palecky 🙂 u me o nic nejde, mam malickou jeste malickou, jen jsem chtela, aby byly rok za sebou ve skole, coz uz se asi nepodari. to ale neni dulezite 🙂

veveruska8
6. pro 2014

@verusky ale jeste neni nic stracene a beznadejne 🙂 jj vim ze o nic nejde.alw tak chtela jsi to mit podlw tvych predstav 🙂 ja dnes na testu malibkateho dusika....a ms porad nikde. Mela jsem ovulku pozde takze bych ted byla 6 dpo. Coz je jeste malo🙂 mej se krasne a uzij vikendu 😉

verusky
6. pro 2014

@veveruska8 jo, jo, smirena, tak to gratuluju!!! drzim palecky 🙂

verusky
6. pro 2014

@veveruska8
stejne to je krasne, ze to jde u Tebe hned videt, kdyz jsi tak kratce po ovulaci. no u me kdyby neco, tak tam taky neni tak snehobilo 🙂

zuzalinkak
6. pro 2014

Tak co? :D 16 dpo...

veveruska8
6. pro 2014

@verusky ja pockam do pondelka..jeste mrska muze prijit 🙂 prsa bolej jak slak tak se obavam ze to patri k MS..... Preci jen byla by to druha po revizni ms. Jinak moc dekujeme za podporu

veveruska8
6. pro 2014

@zuzalinkak krasna carka 🙂 gratuluju 😉

nonacek
6. pro 2014

@zuzalinkak co nato říct, snad jen JE TO TÁÁÁÁÁMM.... Hodně štěstí 🍀

monikafrystakova
6. pro 2014

@zuzalinkak no gratuluji 🙂

zuzalinkak
7. pro 2014

Tak dnes potvrzeno 🙂 Manžel je šťastný jako blecha! 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru