Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
6. dub 2016

holky tady posílám lepší fota 🙂

zuzanaxx
6. dub 2016

Holky, prosím, se kterým testem máte nejlepší zkušenosti? Jsem 12 den po ET, čárka testu lehce sílí, ale u toho menstruuji, tak bych chtěla zkusit něco zaručeného. Používám dr.Maxe.

pekkaa
6. dub 2016

@zuzanaxx dr. max je podle mne uplne nejspolehlivejsi.. uvidis jestli bude silit dal.. nevim jestli treba nemuze to ET ty testy ovlivnovat?.. mozna nekdo jiny s tim ma zkusenosti...

milujicimamina
6. dub 2016

@juliemichal ja to vidim porad jako mazle, uvidis co rano 🙂 ja od vcera bolesti na ms, zravou mam achjo ☹

juliemichal
6. dub 2016

@milujicimamina tak třebas jsi měla ovulku dřív a budeš těhulka 🙂 no mázlé to není... to jsem měla několikrát,ale nevím zda to je pravý duch anebo ne 😀 ten můj foťák to dobře nebere.

milujicimamina
6. dub 2016

@juliemichal otestujes rano?🙂

milujicimamina
6. dub 2016

@juliemichal to nevim spis pms silena

juliemichal
6. dub 2016

@milujicimamina jj otestuji podle BT,ale budu si muset koupit zase dr max,protože mám jen one stepy ☹
tak to určitě pms nebude,je to ještě hodně brzo ne?

paulittav
6. dub 2016

@juliemichal je to tááááááám!!!!! Potichounku gratuluju!!! 🙂

milujicimamina
6. dub 2016

@juliemichal brzo je ale na tt priznaky taky teprve by to bylo 5dpo

milujicimamina
6. dub 2016

@juliemichal nebo tak nejak nevim ted vubec kdy byla

juliemichal
6. dub 2016

@paulittav moc děkuji a ty už máš ty krásné dálnice?nevím kdy naposled jsem viděla u tebe tt 🙂 🙂

@milujicimamina já si myslím,že ne já jsem 5DPO krvácela trochu a potom 8DPO jsem krvácela víc a teď 10DPO a pidi duch tam je 🙂 🙂

edelena41
6. dub 2016

Holky co myslite

milujicimamina
6. dub 2016

@juliemichal jdu si lehnout jsem se tak prejedla, ze praskam ve svech 😀

milujicimamina
6. dub 2016

@edelena41 nevidim nic ale mam asi tady na notasi spatne rozliseni

luckavlckova
6. dub 2016

@edelena41 nic tam nevidím

hanickatoma
6. dub 2016

@edelena41 taky nic nevidim, zkus za dva tri dny 😉

edelena41
6. dub 2016

Ještě jesdna z jiného uhlu

hanickatoma
6. dub 2016

@edelena41 promin, porad nic nevidim. Po kolika dnech od ovu zkousis ? Nebo kdy jsi mela posl ms ?

paulittav
6. dub 2016

@juliemichal no tak já se pochlubím, ale nechci tu spamovat každý den 😀 dálnice už skoro jo 🙂 ještě chybí kousek, než by byla testovací čárka silnější než kontrolní, ale to už je spíš testovací mánie 🙂

paulittav
6. dub 2016

@juliemichal a držím pěsti, ať test sílí!!! 🙂

juliemichal
6. dub 2016

@paulittav jé tak to je krásné jak ti to sílilo každý den 🙂 a jak se dívám na ten tt s 10DPO to jak jsem dnes já tak máme stejného dušíka,že? 😀 a fakt u tebe chybí kousíček a budou krásné dálnice 🙂 a už máš zpoždění? 🙂 🙂 a moc děkuji snad sílit bude,co bych za to dala 🙂 🙂 no a pokud sílit nebude,tak tu bude další biochemko,ale to už jsem se s tím smířila za tu dobu co se snažíme tak jsem měla cca 8x biochemko a 1x potrat v lednu,ale stejně pokud dojde ms tak jdeme do IUI,škoda,že nemám utrogestan,hned bych ho zavedla,když mám dušíka na tt ☹ bojím se,že znova budu mít biochemko anebo potrat ☹

paulittav
6. dub 2016

@juliemichal to mě moc mrzí ☹ je hrozně nefér, když ten kdo mimi chce, tak se mu takhle nedaří a zažívá strastiplnou cestu ☹ prosím tam nahoře i za Tebe, aby se povedlo!!! 🙂
taky bych řekla, že je hodně podobný, pamatuju se, jak jsem to nemohla vyfotit 😀 😉 jj, meškám už 4 dny, dneska jsem volala k dr., objednali mě už příští týden, což mi přijde hóóóódně brzy, uvidí tam prd.... a taky mě překvapilo, že to sílilo každý den, většinou holky radí testovat ob den, aby sílení na testu bylo znatelný 🙂

juliemichal
6. dub 2016

@paulittav mě to taky docela mrzí,ale už jsem se s tím smířila 🙂 zítra jdu konečně na hematologii,protože mám špatnou srážlivost krve,ale budu čekat měsíc na výsledky a potom asi budu píchat injekce pokud se toto udrží tak asi hned,protože jim asi zítra řeknu,že jsem našla pozitivní testík.. tak mi možná vezmou i HCG a potom asi nasadí léčbu kdo ví,ale už potrácet nechci ☹ ☹
a moc moc děkuji jsi fakt moc hodná,já tady mám andělíčka vyvěšeného už hodně dlouho a pomoc mi nepřináší ☹ ale nevadí 🙂
přesně tak ten dnešní testík jde hodně špatně vyfotit 😀 a ještě k tomu když mám horší foťák na tady tyto malinké věcičky 😀 ale snad za 2 dny najdu hezčího dušíka 🙂
a neboj se to určitě není brzo aby jsi šla na KO,protože já jsem měla týden zpoždění u kluků,našla jsem dálnice na tt a hned na druhý den jsem šla na gynekologii a tam mi potvrdil těhotenství 🙂 🙂 takže určitě brzo není 🙂

zuzanaxx
6. dub 2016

Já se taky přidávám, snad to bude vidět. Jen kdybych přestala krvácet...ale je silnější než včera....

nazka
6. dub 2016

@paulittav gratuluji 🙂

nazka
6. dub 2016

@zuzanaxx nějakého ducha vidím 🙂

tehulka1167
6. dub 2016

@paulittav Krásný testy 🙂

geryy
6. dub 2016

Zdravim asi stoho nic nebude ale vidite tam neco

zuzanaxx
6. dub 2016

@geryy já tam bohužel nic nevidím...😐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru