Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luthiii
23. zář 2016

@adelaine91 Děkuji a držím palce 🙂 Pořád se to bojím vyslovit nahlas, abych to nezakřikla, ale snad nám to vyjde🙂 Nejvýrazněji a nejdív se mi ukazoval Mamatest. Zkoušela jsem ještě i Pepino a ten od Dr. Maxe, ale na těch se něco začalo objevovat vlastně až dneska...

adelaine91
23. zář 2016

@laura1972 Děkuji, čím víc odpovědi, tím víc informací..🙂

adelaine91
23. zář 2016

@luthiii Děkuji, snažíme se už nějaký ten pátek, jelikož mám nějaké zdravotní problémy a mám hormony..Tak snad se brzy zadaři, abych ti prášky už nemusela do sebe cpát..🙂 zítra si zajdu do lékárny pro Mamatest a uvidíme..🙂 A tobě moc držím palečky ať je to na tutovku jistý..🙂

zuzizuzi0000
23. zář 2016

@laura1972 Dekuji moc za reakci! 😊 To jsem rada, ze je naděje.. Co me překvapuje je, ze všechny ty testy na fotce jsou z večera.. A vždycky druhy den ráno byl test totálně bílý.. A dneska ráno to samé 😔😔😔 Tak proto jsem nad věcí a neraduju se.. A dělám jakoze nic.. Ale je pravda, ze takhle se mi testy nikdy drive neukázaly.. A to uz mam za sebou dost vykoukanych duchu 🙈🙈🙈

laura1972
23. zář 2016

@zuzizuzi0000 ono je to lepší počkat. My se s přítelem předčasně radovali a v 9. tt.revize. Proto příště jsme si říkali, že až dojdu do třetího trimestru, tak pak si možná oddechnu.

zuzizuzi0000
23. zář 2016

@dashenka1 @laura1972 @lucky22 Holky, tak asi nic.. Dneska ráno i vecer snehobilo.. Tak nevim, jestli jsem třikrát za sebou vzala špatný test a pokaždé vecer 😃 No nevadí.. Počkám si na červenou a jedeme na novo 😉😎 Jakoze naděje umírá poslední.. Jsem teprve asi 10 DPO.. Ale kdyz uz testy byly a najednou nejsou.. Tak to nevěští nic dobrého.. 😒

dashenka1
24. zář 2016

@zuzizuzi0000 8me dnes zase.klesla teplota bojim se ze.ms zitra dojde 😕😕😕😕

petula1985
24. zář 2016

Dnešní ranní test

luthiii
24. zář 2016

@petula1985 Je to tam, gratulace 🙂

petula1985
24. zář 2016

Dekuji holky

kaculik007
24. zář 2016

@petula1985 krásné //

kety2
24. zář 2016

ahojky Holky už my hrabe jeden den po vynechaní a nic tes tt nic neukažál ale je my furt vedro natekle prsa pobolívají mě občas mě pýcha v břišku a jako kdyby jsem to měla dostat ale jak kdy této stav trvá cla 10 dní můžu být ješte tehotná dík moc

barca9
24. zář 2016

Ahoj, chci se zeptat. Myslíte, že jsem těhotná? Druhý den se nedostavila menstruace a toto je dnešní test z odpolední moči

jge
24. zář 2016

@barca9 Jsi tehu!

dyslovka
24. zář 2016

@barca9 : samozrejme, ze jsi 🙂 nebo chces slyset, ze nejsi? Hihi 🙂 viz. par pruspevku nad tvym 🙂 tam je podobny jak mas ty a pisou, ze je pozitivni, i tvuj je pozitivni 🙂 nebo jeste viz.pribalovej letak testu 🙂 gratuluji maminko 🙂 🙂

barca9
24. zář 2016

@dyslovka booožeee. Já sama nevim. Chtela jsem to slyset. vcera jsem si udelala prvni a vypadal presne jako ten dnesni. Myslela jsem, ze je to chyba, protoze ta carka je hodne slaba, tak jsem si nasla Vase forum a hodne me to prekvapilo. Oproti ostatnim mam tu carku jeste silnou. Dekuju moc. Zitra si udelam jeste radsi jeden. Kvalitnejsi a pak se ihned objednam k lekari. Snazili jsme se o to jeden jediny mesic 🙈

dyslovka
24. zář 2016

@barca9 : tak to mate stesti, ze hned na poprve 🙂 to gratuluji 🙂 a na to, ze mas dva dny zpozdeni, tak mas tu carku krasnou 🙂 aby to nebyla dvojita radost 🙂 hihi 🙂 jeste jednou moc gratulujiii 🙂

simi1510
24. zář 2016

@barca9 gratuluji! Máš jasně pozitivní test! 🙂

Jinak doporučuji z vlastní zkušenosti, aby tě moc doktoři netrápili, jít až kolem 7.-8. týdne 😉 Aby tě neobjednali moc brzy a nestrašili, že to je tak či není ...

kaculik007
24. zář 2016

@barca9 taky bych z vlastní zkušenosti počkala. A šla až déle... Je to lepší, už tam bude něco vidět. Teď na začátku mi i doktor řekl ať se ještě neraduji. Pokud nemáš nějaké problémy, počkej si 🙂

barca9
24. zář 2016

Juu holky dám na Vás. Jsme oba zdravý a dost mladí. Já byla celý život zdravá, tak bych byla ráda. Ale jsem realista a vím, že kamarádky třeba do prvního měsíce potratily nebo ty první 3 měsíce bývají nejrizikovější, takže to beru s nadhledem. Já měla hlavně rok místo antikoncepce injekci a po vysazení to trvalo 4 měsíce, než se z toho tělo dostalo a teď po měsíci toto. Zkusím zítra kvalitnější test a uvidím 😊 Měli jste třeba nějaké příznaky? Vím, že je to hloupé, ale u různých pohybů cítím v podbřišku tlaky... @kaculik007 @simi1510 @dyslovka

simi1510
24. zář 2016

@barca9 tak já chytala v největších vedrech, které byly v červenci/srpnu, zimnice, z ničeho nic jsem měla ledové končetiny, k tomu pak častější chození na wc, napjatá prsa a mega citlivé bradavky, sex s přítelem byl v tu chvíli úplně jiný - nemusel skoro nic udělat a bylo hotovo 😀, nemohla jsem kolikrát ani cítit podprsenku, triko nebo tak... a zvýšená únava, nevydržela jsem najednou tolik co dřív, pocity na zvracení...

Ale ty příznaky... nemusí nic znamenat - mohou se objevovat, i ztrácet, měnit...

Tak držím palce, ať to dopadne dobře u tebe! 🙂 Já počítala taky s tím, že to může být všelijak, ale třeba o zamlklém těhotenství jsem vůbec neměla tušení... a nakonec jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži no ☹

Ale určitě to bude dobrý 🙂 Musí se v to věřit a hlavně se nestresovat!!!

barca9
24. zář 2016

@simi1510 jak to myslíš zamlklém jestli se můžu zeptat? Já jsem celkem unavená a chodím dost čúrat. Přitom to nemůže být ani měsíc zatím.

simi1510
24. zář 2016

@barca9 prostě se to přestane vyvíjet, už od začátku může být špatně oplodněné vajíčko atp. a máš v sobě plodový obal, ve kterém se nevyvíjí plod, ale tělo si myslí, že je to ok. A přijde se na to až třeba na ultrazvuku...

Z tohoto právě radím jít k doktorovi později, protože je to bezpečnější a budeš pak mít jistotu, že je to tak, jak má být a nebude tě nikdo návštěvu co návštěvu třeba děsit 😉

A hlavně se nenervuj tímto, a nemysli na to, jo? A mysli na to, že to bude všechno v pořádku 🙂

barca9
24. zář 2016

@simi1510 jsi moc hodná! Děkujuuu. Já to nebudu zatím nějak řešit a uvidím. Udělám ještě pár testů 🙈 Mě je teprve 22 a příteli 26. Bydlíme tedy v baráčku spolu, tak doufám že bude vše v pořádku 😊

dyslovka
25. zář 2016

@barca9 : ja dite nemam, takze priznaky jsem nezazila. Ale jednu dobu jsem byla hodne unavena, tak moc, ze jsem usinala behem dne a nemohla jsem kolikrat ani vstat, ale nakonec jsem pak krvacela, tak jsem si to asi vsugerovala 🙂

ms.neomagic
25. zář 2016

@dyslovka myslis? a co kdyz jsi spis potratila? ja to tak mela..

dyslovka
25. zář 2016

@ms.neomagic : ja si to taky myslela, mela jsem totiz krom unavy i nalite prsa (i manzel si vsiml, hihi) i jsem curala, ale testy byly negativni a zpozdeni bylo tyden. Byl to muj nejdelsi cyklus. A padaly pak ze mne fakt zvlastni drcky, ja nevim jak to popsat, ale fakt jsem si myslela, ze jsem potratila, telo to tak nejak pozna, ale nemuzu mit vsechno, spis to bylo vsugerovane 🙂

simi1510
25. zář 2016

@dyslovka nemuselo se to stihnout zahnizdit a produkovat hcg... A pak to takto odeslo...

dyslovka
25. zář 2016

@simi1510 : to uz je jedno ☹ u dr jsem nebyla a ted uz to zpetne nezjistim, ale mrzi me to ☹ co uz, cyklus jde dal, hihi 🙂

simi1510
25. zář 2016

@dyslovka lepsi vazne se nevracet a zit přítomnosti a hledět do budoucna 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru