Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ajkacovi
31. kvě 2014

ale to moze byt len ten tzv. kanalik... uz mi hrabe z toho..

ajkacovi
31. kvě 2014

Tak som skusila este jednu foto

brendamonique
31. kvě 2014

@ajkacovi ...tenhle test jsem taky používala a bohužel tam zatím nic nevidím, ale třeba to po pár dnech bude jasnější, držím pěstičky 😉

ajkacovi
31. kvě 2014

nevadi, robia mi falosnu nadej kua, samy duch a pritom to iste nic neni.. uz som sa s tym zmierila.. 😒

babulinka29
31. kvě 2014

@ajkacovi ale niečo tam je 🙂 sme na tom rovnako ja tiež len duch alebo kanalik ale tvoj je silnejší ako môj.

apollonka
31. kvě 2014

Zítra to mám dostat holky tak se moc bojím..:( u žádného tehu sem se toho nebala tak jako teď..a měly sme s manzou diskuzi že jestli to nebudou dvojčata když sem měla 8 dpo pozitivní tehu test :D

maikkynna
1. čer 2014

Ahoj holky, co myslíte?

dora13
1. čer 2014

@maikkynna na te prvni ne, ale na te druhe vidim ducha 🙂 drzim palce, at sili.

sarkad2856
1. čer 2014

@ajkacovi Když se podívám z jiného uhlu tak nějáký náznak tam vidím 😉 tak zkus jinou značku , at sílí 😉

sarkad2856
1. čer 2014

@maikkynna no na tom druhém taky vidím ducha 😉 tak at sílí 😉

zuzska1
1. čer 2014

Gratulujem 🙂 Ten prvy test sice nepoznam, ale podla toho druheho by som povedala, ze ano 🙂 ja som tiez mala taku slabunku ciarocku...

maikkynna
1. čer 2014

@dora13
@sarkad2856
@zuzska1 Jsem zvědavá, jak dopadne další testování. Moc nadějí tomu nedávám, ten duch je opravdu pidi, ale vidí ho i přítel 🙂

sarkad2856
1. čer 2014

@maikkynna Hlavu vzhuru určitě bude sílit a když ho vidíme na pc tak z toho musí něco být 😉

ajkacovi
1. čer 2014

Tak nic dnes som to dostala.. Aj tak dakujem

aaggyy
1. čer 2014

@maikkynna já ho vidím i na prvním..taky jsem takového měla, asi nějaký 10 DPO, kolikátý jsi ty?

maikkynna
1. čer 2014

@aaggyy Pozitivní ovu test byl 17 - 18.5. Jde o mamatest..dočetla jsem se, že dělá falešné duchy :( Jinak mívám cyklus 38 dní

aaggyy
1. čer 2014

@maikkynna já to taky četla, proto jsem tomu tehdy nedávala moc naději..ale nikdy předtím mi mamatest falešně pozitivního ducha neukázal. Jinak na druhý den pak dělala mamatest tenhle stejný proužek a byl tam stejný duch, ale udělala jsem i ten tyčinkový mamatest a tam to bylo hezky vidět - je dražší, ale ty čárky jsou tlustší, tak o trochu víc viditelnější..tak držím palce, ať to dobře dopadne 😉

maikkynna
1. čer 2014

@aaggyy Testovat budu v úterý a to už by mohl být silnější. Děkuji 🙂

responsibility
2. čer 2014

Ahojte🙂 tak pri davam i ja fotku, mam takovy pocit, ze mam halucinace haha
Potrebuju uzemnit🙂

nezabudka8
2. čer 2014

Ahojte babule.myslite ze sa stal zazrak a po 5 rokoch a 1neuspesnom ivf sa to podarilo? Nanzel ani mamina nechcu verit.zajtra testujem dalsi a v stredu k lekarovi 😉 drzte palce

siska765
2. čer 2014

@nezabudka8 jednoznacne 🙂 gratulka 🙂

nezabudka8
2. čer 2014

@siska765 ked ja na tie testy kukam jak sprosta ci sa mi sniva 😀. Cakame na genet.vysledky pred 2. IVF a toto lala len tak necakane prirodzene. 😉

junova
2. čer 2014

@nezabudka8 Podľa testov si tehotná. Krásne čiarky. Blahoželám ti🙂

siska765
2. čer 2014

@nezabudka8 zazraky sa deju,ja som tiez mala take ciarocky ,dnes prvy raz u gyndu v 5tt 🙂

nezabudka8
2. čer 2014

@siska765 super.gratulujem 🙂 drzim palce

siska765
2. čer 2014

@nezabudka8 podobne aj ja tebe 🙂

zvolsiinylogin
2. čer 2014

@nezabudka8 ops, olala....krasne! gratulka.... 😉 😉

simonkazga
2. čer 2014

@apollonka nespravila si ďalší test? dúfam, že mrchaňa nedošla 😎 😉

martinjasen
3. čer 2014

Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.cz.
Ak si výhradne prajete, aby zostala na Modrykonik.sk prosim dohodnite sa a napište mi v priebehu dneška, zajstrajška.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team

zvolsiinylogin
3. čer 2014

@martinjasen skoda...cim viac zien, tym viac info.... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru