Těhotenský test - druhý proužek se objevil po 5 minutách

loreley1
16. kvě 2014

Ahoj maminky, těhulky, snažilky 🙂
prosím o váš názor. Dělala jsem si dnes poprvé těhotenský test a výsledek mi není moc jasný. Téměř ihned se objevil ten kontrolní proužek a během prvních 3 minut nic dalšího. Po delší době (asi až po těch 5 min.) jen velmi slabounce ten druhý, ale opravdu spíš náznak. Jakou máte zkušenost s intenzitou toho proužku? Četla jsem v testu, že se to mění podle množství HCG, na druhou stranu byt tento test měl být hodně citlivý (10mlU). Doba od styku v den ovulace je 14 dní a zatím jsem "to" nedostala teprve druhý den, ale jsem hrozně netrpělivá 😉
Děkuju...
Loreley.

miselinka2
16. kvě 2014

Zkus prilozit foto 😉

baffiny
16. kvě 2014

zkus si zítra udělat druhý test. já teda už druhý den od vynechání měla celkem jasnou čárku... ale ségra třeba u prvního testu si taky myslela, že je negativní a vyhodila ho a když pak něco házela do koše, tak si všimla, že už je tam druhá méně jasná čárka.

lu777
16. kvě 2014

@loreley1 obávám se, že při tak nejasném výsledku a teprve druhý den po ms Ti nikdo nedokáže dát stopro odpověď 😉
budou tu nejspíš ohlasy tak i tak, taky jsem hrozně nechtěla čekat, ale ono to jinak nejde, v těch začátcích je možné leccos

loreley1
autor
16. kvě 2014

Tak přikládám foto toho ducha. Já vím, že bych měla být trpělivá a že na jakýkoliv jistoty je dost brzo. A taky jsem si myslela, že vůči tomuhle "šílenství" budu imunní a v klidu pár týdnů počkám... no skutečnost je jiná. A tak jsem moc ráda, že takovýto fórum existuje a že v tom nelítám sama 😀

ladyes
16. kvě 2014

Asi ho vidim 🙂 parada gratuluju 🙂

kata1988
16. kvě 2014

@loreley1 ahojky, duch tam je, vidím ho bez problémů, teď ještě,aby čárka sílila a pak hurá na gyndu 😉

loreley1
autor
16. kvě 2014

Juchůůů, to jste mě moc potěšily holky!!! Hned v pondělí tam vyrazím 🙂

miselinka2
16. kvě 2014

@loreley1 ja tam vidim ducha 😉 zkus v nedeli 😉

78marcela
17. kvě 2014

@loreley1 Může to byt proto že se miminko zahnízdilo o něco později, každopádně duch tam je, to je dobré znamení. Zkus zítra zase testovat, hcg se navysuje obden. Zítra bude určitě čárka silnější. Moc ti držím pěstí a přeji krasne a pohodove tehu a zdrave miminko.

miselinka2
17. kvě 2014

Na gyndu jen zavolej a dr te objedna tak aby neco videla ja jdu az v8tt kvuli srdicku 😉

baffiny
17. kvě 2014

já to tam taky vidím 🙂

cervenakarkulka
17. kvě 2014

je tam 🙂 držím pesti!

rada22
17. kvě 2014

Mám dotaz snazime se o miminko, prvni měsíc po vynechání antikoncepce. Dnes je to 17 den kdy mam dostat menstruaci a ona nikde. 3x jsem si delala test a byl negativni. Tak nevim zda jsem v tom a nebo mam jiny problem. Ve stredu jdu k doktorovy ale jse z toho zmatena. Mate nekdo nejake zkusenosti? Dekuji za radu

ssarula
17. kvě 2014

Ahojky, je asi lepší si zajít k dr. Ale já jsem brala antinu 8 let a po vysazení se mi jeden měsíc také nedostavila. po roce a půl se nám zadařilo mimi, ale kvůli pozdější ovu mi test vyšel pozitivně až před datem vynechané druhé MS. Tak hodně štěstí

werumka
17. kvě 2014

@rada22 Někdy po vysazení antikoncepce hned nenaskočí ovulace a tím s může výrazně natáhnou cyklus (buď ovulace nepřijde vůbec a pak to většinou skončí vyvolávačkou nebo přijde později (třeba až 30. den cyklu a tím se pak cyklus prodlouží. Tvůj organismus si musí zvyknout fungovat sám a dávkovat ty hormony taky sám (doteď to nedělal). Dej mu chvilku čas 🙂

kata1988
17. kvě 2014

@loreley1 ještě bych si být tebou počkala, protože takhle brzo tam asi nic neuvidí 😉

rada22
17. kvě 2014

dekuji za rady hned jsem klidnejsi, me by nevadilo kdybych nebyla tehotna, ale vadi me ta nejistota, chtela bych at se neco deje, bud at to dostanu a nebo at se objevi dve carky 🙂

ssarula
17. kvě 2014

tak tu nejistotu znám, je to k zbláznění. Taky čekám. Snažíme se o druhé a vypadá to, že jsem buď měla opět ovulaci těsně před MS nebo v tom bude jiný problém. Takže vím jaký to je, když musíš čekat a nemáš ani MS ani //. Je to na palici. Držím palečky

rada22
18. kvě 2014

dekuji

loreley1
autor
18. kvě 2014

rada22 Viděla jsem tu někde diskusi právě na tohle téma, zkus si ji pročíst. werumka má pravdu, že si tvůj organismus musí opět nastartovat přirozený fungování, takže to vynechání může být čímoliv. Určitě bych doporučila gyndu. Držím palce tobě i ssarule, ať to vyjde
Jinak já dnes začala krvácet, takže se to zřejmě neudrží ☹ ale ještě to nevzdávám...

rada22
22. kvě 2014

tak tehotna nejsem, byla jsem u doktora, a pry po práskách mam menstruaci rozházenou a muze to trvat i pul roku nez se to srovna, ale otehotnet muzu kdykoliv tak je to fajn. Dekuji za rady.

ninka320
11. dub 2015

Prosim holky poradte

princina
11. dub 2015

@ninka320 co je na tom potřeba radit? Je tam vidět duch,pokud sílí huraaa na gyndu 😃

ninka320
11. dub 2015

Jo tak dekuju

keny123
1. pro 2015

ahojky obnovuji téma.
mě se zdá že čárka by na 16dpo měla byt silnější je to test dr max citlivost 10.co myslíte vy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru