Tehotenský test. Jeden pásik zafarbený, druhý slabúčko

lulu1502
7. čer 2008

Ahojte.Viete mi poradiť?Dnes som si robila test a ukázal sa mi jeden pásik zafarbený a ten druhý je vidieť slabúčko taký biely.

katschka
7. čer 2008

jestli je vidět, tak bys měla být těhu. Stačí, když je vidět opravdu malinko. Zkus zopakovat testování třeba za tři dny a uvidíš, jestli se zabarví víc. Ale měl by. Ty testy jsou dneska opravdu citlivý a dost spolehlivý. 🙂

nensy
7. čer 2008

jo já to taky tak měla nejdřív slaboučky nepatrný a pak zesiloval 😝

aponchie
7. čer 2008

nooo tak to vypada,ze jsi tehotna 😀

nensy
7. čer 2008

hele hele apíí 😀 😀 😀

lulu1502
autor
7. čer 2008

No to ste ma potešili som si myslela že tam tie biele pásiky sú a potom sa len zafarbia ale je tam biely pásik neni ho moc vidieť ale je.To sa môže teda zmeniť po určitých dňoch?ďakujem

nensy
7. čer 2008

no muže .uvidíš za pár dnů jestli ti to vyleze 😀

lulu1502
autor
7. čer 2008

Robím si test prvý krát tak neviem ako to chodí 😀 .Ďakujem za radu.

lulu1502
autor
7. čer 2008

Ak užívam tabletky na štítnu žľazu može to byť aj tým ovplyvnené že to nieje dobre vidieť?

nensy
7. čer 2008

jo tak to já teda nevím ale nemělo by 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lulu1502
autor
7. čer 2008

Gerden.Ďakujem za radu ale já si nemyslím že po mesiaci by som mohla byť tehotná. to by bolo skoro.Aj ty máš problémy so žľazou alebo ju máš vyoperovanú ako já. budem môcť vôbec otehotnieť? Lebo teraz mám problém s výtokom z prsníkov a neviem prečo.Veľmi pekne ďakujem za radu.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lulu1502
autor
7. čer 2008

Gedren.To áno to mi doktor vravel že ako náhle otehotním tak mám prísť.Ale netreba sa stresovať tehotenstvo ríde ako to budeme najmenej čakať.Veď sa snažíme len mesiac o bábo a to je ešte krátka doba.Si zlatá že mi odísuješ na moje otázky.Aj keď som ešt mala štítnu menzes som mala v oriadku aj mám tak hádam nebude roblém.Ďakujem.

nensy
7. čer 2008

a lulu ty to máš teprve dostat nebo už máš spoždění

lulu1502
autor
7. čer 2008

no já to mám dostať ešte len ale chcela som pre istotu vedieť či som neni aby som sa vyhýbala soláriu a tak.

nensy
7. čer 2008

jo tak to jo.já si teda taky dělala test a teprve jsem to měla dostat.protože mi bylo po ránu špatně a strašně mě boleli prsa.tak jsem si ho udělala pro jistotu pač jsem si říkala že to není možný že mi je tak špatně a vyšel pozit. 😀

lulu1502
autor
7. čer 2008

Nensi.Tak predsa si bola tehu však? Veď uvidím já si zopakujem tak po 3 dnoch.

nensy
7. čer 2008

jo byla jsem těhu.a to už mi dr řekl že neotěhotním .no bylo to překvápko já to obrečela 😀

balakustka
1. zář 2014

Zdravim pripajam sa aj ja robila som si tehotensky test , ale zafarbil sa mi us po dvoch pokusoch. Neviem preco som si ista ze som si ten test robila spravne . Jedna ciarka je silna as moc silna a druhu nevidet iba test je zafarbeny do cervena. Sice mensrtuaciu som este nedostala . Mam fost stim velke problemi. Nemavam ju pravidelne minuli mesiac som ju dostala az zaciatkom augusta a pred tim som ju nemala 2 mesiace. Mavam vytoky, je mi dakedy nevolno , stale by som iba spala , pobolievaju ma prsia, mam nafukle brucho pokazdy po jedle. Rano ties ale to uz neni take. Potrebujem od vas radu co to moze asi tak byt.Dakujem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru