Těhotenský test - může to být positivní?

suzik161
16. pro 2013

Ahoj, jsem 14dní po IUI, je to positivní, prosím?

maice
16. pro 2013

Ja bych rekla,ze ano. Sice slaboucka,ale je tam....zkus se za dva dny otestovat znovu a pokud zesili,je to tam 😉

jetynka
16. pro 2013

Čárka tam je, ale je moc slabá, těžko hodnotit, udělej test jak radí maice.držím palce!!To by byl parádní dárek od Ježíška 🙂

llluckaaa
16. pro 2013

Jako vypadá to pozitivně, ale raději bych zítra ráno test zopakovala z ranní moči. 😉

suzik161
autor
16. pro 2013

@maice
@jetynka
@llluckaaa Děkuji vám, tohle je ranní moč. ve čtvrtek jedu na krev

jetynka
16. pro 2013

@suzik161 držím palečky a dej pak vědět 🙂

suzik161
autor
16. pro 2013

@jetynka Děkuji....je to trochu rozmazané, já to neumím vyfotit 😒

maice
16. pro 2013

Každý den se hladina HCG téměř zdvojnásobuje - počkala bych do pozítří a pak už budeš mít jistotu 🙂 Dej určitě vědět a držím pěsti 🙂

mili00
16. pro 2013

já byc h řekla že ano, určitě zítra test 🙂

sarkad2856
16. pro 2013

@suzik161 Také bych řekla že ano a zkusila zítra nebo pozítří to by už měla být čárka více viditelnější 😉

chrisula
16. pro 2013

@suzik161 je to pozityvni

suzik161
autor
18. pro 2013

@maice
@jetynka
@llluckaaa
@mili00
@sarkad2856
@chrisula Ahoj, tak dnešní test byl úplně bílý, takže asi nic, zítra mám jít na krev, tak uvidím, ale moc tomu nevěřím ☹

suzik161
autor
19. pro 2013

Holky,držím vám palce, já mám po, dneska v noci dorazila MS a vypadá to že bude mít sílu, tak tedy příští rok. Dneska se aspoň dozvím co dál, na co se mám těšit

suzik161
autor
19. pro 2013

tak jsem byla v centru, těhotná jsem byla,ten test byl pozitivní, ale embryu se u mě nelíbilo, tak to vzdalo. Teď se celkem bojím MS, mám normálně těhotenskou sliznici a ta teď musí odejít, to bude stát za to. Už máme vypsanou žádanku na pojišťovnu a příští měsíc jdeme do IVF.

sarkad2856
19. pro 2013

@suzik161 To je mi líto ☹ Ale bude líp a ted se to podaří 😉 Taky jsem loni potratila ale až v 8tt

suzik161
autor
19. pro 2013

@sarkad2856 jj, za měsíc to zkusíme znova

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru